Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: marta_s]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:23



Я, Марта Ес? Що щеш при нас, ма душата? Не, бе - радвам ти се и се надявам се, че не си само пътьом в нашия форум ми ще останеш за повече.

Кфартирата и пълния пансион - от мен, от теб - костотрошачката. Бе ще ми се некси да покажем малко Ес класа на тукашните плямпалници, че съвсем са се разхайтили и всячески обиждат езикът роден, езикът наш любим с дрънканиците си.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: HlTlO]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано16.02.05 21:07



Предлагам ти, вместо да бръщолевиш глупости да вземеш да прегледаш пак предаването.Това първо!

Второ! Вземи отговори на разни въпроси от сорта на: "Как за 6 дена "Каффе" правят едва 3 000 (три хиляди)гласа, а после само за 3-4 часа си докарват 50 000(петдесет хиляди) гласа.При положение, че според социологически проучвания други са били сред фаворитите.Изключваме Слави и Софи Маринова.Обаче вземаме за пример Владимир Ампов - Графа...Та ко викаш, че не можах да разбера?

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Българската Коледа и група КАФФЕнови [re: temptress]  
АвторSpp (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 21:18



Искрено се надявам огромните фенски маси на група КАФФЕ да подкрепят и инициативи като "Българската Коледа". Това са много хора(фенската им маса) и си мисля, че ако само малка част от тях решат да подкрепят някоя благородна, благотворителна клауза ще бъде чудесно....Десетки хиляди левове ще се съберат само за нколко часа...Сигурен съм в това...ако братушките ги подкрепат разбира се...



Тема Re: Разгеленови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 21:24



Мойта лична чуденка е - за или против "изцепката" на Слави си. Ту излиза, че си за, ту излиза, че си против, аз лично продължавам да съм в неведение. Има при теб нещо като опит в посока "и този е прав, ама и този не е съвсем крив". Нещо като "и Слави Трифонов сит и Пашаев цял", което на мен некси не ми звучи.

Спираме се на "Няколко пъти си копирал" и си стискаме ръцете

За едно съм абсолютно съгласен с теб - ако беше окнал още преди да реши да участфа в конкурса сега позицията му щеше да е просто непоклатима. В смисъл "аз ви казвах, че така ще стане и то точно така стана".

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Разгеленови [re: Hekф]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано16.02.05 21:32



Ми правилно ме усещаш, нямам твърда позиция. Всъщност, мразя твърдите позиции по философски причини. Няма черно и бяло.

Ти виж какво измъдрих в темата за Карбовски, ще ти падне шапката. Не мога да повярвам, че аз съм го писал... Отивам да ям и утре - проверка.



Тема Бий, за да те уважаватнови [re: влъxвa №1]  
АвторSpp (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 21:44



В отговор на:

Най-малкото заради това, че другите 9 финалисти не оспорват:



Уф, прекалява се с това "другите финалисти" какво правели или неправели. Да ти напомня ли излизането на сцената на Устата с пластмасова чашка с кафе и лекия му външен фалц върху тялото на същата, задавайки и нисколетяща парабола ... Кали също каза каквото мислеше... Графа беше доста киселичък, ама на него тока му го спряха буквално, та не стана ясно, сърдит ли е на руснака или не...Той (Графа) трябва да е най-сърдит, защото май само неговата песен имаше шанса да се конкурира със Слави&Софи, все пак "Ако има рай" стои по първите места на чартовете ни вече няколко седмици ... и с малка "подкрепа" от продуцента си нямаше да се забележи как печели пред Слави...ама ей на лоша стратегия...BTW стратегията с могъша подкрепа за "Кафе" щеше да е добра, ако Слави не участваше, другите щяха да си мълчат като....... После щяха лекичко да го намекнат в някоя статия по вестниците...и така, всичко да си мине и замине лекичко, както обикновено става за съжаление. Да ама тоя път, бат Слави ги настъпи лекичко по руските лапички. Хората са казали "Бий, за да те уважават" и бат Славчо к'ъвто си е простак, взе че неприлично ги прасна точно в праймтайма точно между очичките....
А и защо да сравняваме Слави с останалите от "шоубизнеса"...Другите не оспорват, щото не им стиска! Слави има топки, както казват братята хамериканци, големи топки...От тук бихме могли да поговорим за големите хора и за малките хорица и затова дали нещата се случват или някой ги случва, но да оставим за някой друг път



Тема Re: Разгеленови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 21:49



Честно казано не виждам много място за философстфане, когато се касае за гавра с хората. Но... ти си знаеш.

Колкото до Слави - има случаи (и според мен - този е един от тях), когато вежливото поведение, тактичността и коректността (едни качестфа, които по принцип приветстфам горещо) не вършат работа и човек трябва да избере - или, или. Като си носи последстфията разбира се.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор HlTlO (Ex expert)
Публикувано16.02.05 21:54



Слави бръщолевеше глупости - не аз!

Той каза пред всички, че от сутринта идват по 12 000 смс-а на час

Бах тоз ден! От сутринта до 22.00 часа има само 3 часа за Слави

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: относно Славинови [re: HlTlO]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 22:00



От обяд, бате. Не от сутринта. Ако искаш - ще ти дам видеокасета да провериш сам кфо е казал и кфо не е казал Слави. Прочее не е казвал тфа изпращане по 12000 смса на час точно колко време е продължило.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: Hekф]  
Автор HlTlO (Ex expert)
Публикувано16.02.05 22:30



Пак от обяд до вечерта се връзват не повече от три часа и половина според часовника на Слави! Защото при 75 000 гласа за Каффе само 54 % (около 40 000) са от смс-и, другото е от БТК!

Не си спомням добре какво каза - аз бях просто втрещен!!!Да решим, че си прав.

Take it easy, but take it all!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.