Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 15:54



Не се изненадвам, че си ЗА Костоф, щот и той е същата дребна и жалка гад като теб: не е важно, че държавата се съсипва (и с негова помощ), по-важното е да се докаже, че Костоф е пич.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 15:59



Не разбрах само за какво "съсипване" на държавата говориш? Виж в какво положение беше държавата преди и след Костов. Жалка гад си ТИ.



Тема Re: Не, ненови [re: Hekф]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано16.02.05 16:03



Няма всеобхващащ и вечен регламент То затфа законът има не само буква, но и дух.
Печалната истина винаги е такава, че нарушаването и на буквата, и на духа винаги предшества оправянето. Нормотворецът винаги е с крачка след нарушителя. Обикновено нарушителят е по-интелигентен. Тфа противоречие води до развитие, тъй че не ясно лошо ли е, или е за добро.

Но не виждам да се заяждаш, само виждам че не вдяваш разликата преди - след. Не съм го казвал, но пак ще повторя: ...



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 16:32



Виждам с кфо "помага" Костоф, след като не го избраха за втори мандат. И ся - щот е жалка дребна гад - си отмъщава както може. И за тфа - пак ще му бият шута, ама този път завинаги



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:37



Ела на позитано, даваме по избор фанелки че гевара или трифонов. Уви салвадор алиенде го няма, и дийн рийд също.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:37



Аз какво те питам - ти какво отговаряш!
Сега на изборите предстои да бием шута на величеството, пък после ще видим.



Тема Re: Не, ненови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 16:45



Използвана е задна вратичка, но тъй като формално погледнато регламента е спазен (забележи - нашия регламент, не този на Евровизия) абсолютно нищо не може да се направи. И щот на Слави му е било ясно, че нито може да осъди Пашаев и БНТ, нито някой ще му признае, че фактически той е избрания от хората кфо друго му остава? И как иначе ние дет нямаме никф достъп до данните на МТел, Глобул, БТК и васповете бихме разбрали за този доста... ъъъ... да го наречем "хитър" начин да бъде "спечелен" конкурса за Евровизия с гласуването само на един човек? И добре че го направи още на концерта, щот ако го беше направил в Шоуто си щяха сега да реват още по-силно, че Слави не можел да губи и секфи такива простотии.

Прочее не виждам кфо лошо е направил Слави като не е предвидил или не е вярвал, че точно така ще стане - някой ще се възползва от тази вратичка в регламента? Аз лично още не мога да повярвам, че тфа наистина се е случило - че някой е бил ама толкова нагъл, че е купил национален конкурс. И като не е предвидил кфо ще стане тфа значи ли, че трябва да си мълчи ли като вече е станало?!

Но лошото е друго - аз всъщност не споря с теб, а с тези, от които преписваш "мненията" си. Силно се надявам, че на съответното място публикуваш пък мойте мнения



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, ненови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:08



Добре, де - тфа го разбрах - Слави още в самото начало е знаел, че гласуването принципно може да се манипулира. Тфойта чуденка е защо след като е знаел истината не я е казал ПРЕДИ, а не СЛЕД като е извършено манипулиране.

Представи си за момент, че Слави се беше изцепил, че подобен регламент не е коректен и че може да доведе до манипулации. Е, мислиш ли, че щяха да променят регламента? Точно така, и Слави си е помислил същото. Но след като вече се е изцепил вече не върви да участфа и той в този конкурс, нали така? Как мислиш - от двата варианта: 1. Да се изцепфа и да не участфа или 2. Да не се изцепфа, да участфа и да се надява, че никой няма да посмее да манипулира национален конкурс щот е ясно кфа случка ще му се случи ако Слави надуши - кой вариант според теб е по-приемлиф за Слави? Точно така - и Слави е преценил по същия начин.

Помисли си сега - вярвал ли е Слави, че този Пашаев (или който и да било паралия) ще е толкова нагъл (или толкова глупаф - не е много ясно) да посмее да купи конкурса? Е - и аз така си помислих.

Нищо не казвам прочее за тфойто айпи (прочее в никф случай не бих злоупотребил с информация кой, къде и с кфо айпи пише), нищо не казвам за другите двама влъхви, нищо не казвам и за авторите на оригиналните мнения. Но ми прави впечатление, че предимно копираш чужди мнения от един форум в друг. Не, бе - нямам нищо против, просто се надявам, че правиш необходимото и мойте отговори ТУК да стигат до авторите ТАМ

Най-важна е истината. Всеки, който прави нещо за да стига истината до повече хора е човек, който не мога да не уважавам и ценя. Стискам ти лапа и оценявам усилията ти да разплетем заедно тази доста кална и гнусна история

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано16.02.05 20:08



Слави е скръндза! Да беше дал пари за сим карти, какво се стиска, пръдлю! И ти да с ими улюбена в такъв човек! Ми кинта за Арма(га)ни?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:11



Ако биете шута на величестфото БСП ще дойде на власт. Интересна цел сте си поставили, дума да няма.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.