Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано01.03.05 18:10



Моите са дресирани. При даден знак се нареждат във фаланги и започват да скандират "Сла-ви! Сла-ви!..."

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: То какво ли може да и иманови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:00



Е щом не дава тя да се натиска,
какво неясно има тука -
ми да си се стиска
и хич да не посмисляда си иска!

Такава явно е съдбата и горчива,
да си остане честна като самодива.
Надежда има викаш, ама ако ще
чака татко си да и даде да се
изяви, едва ли ще намери някой
кат` вече се е сбръчкала със нея
да са натовари.



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:06



Каква кръвожадност боже мой?!! Така ли те възпитават у вас? Срамота!



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 10:07



чакай, че пак забравих какво съм казала



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 10:09



Че кво?.....че то един сталкер ако не коли всеки ден по един свой идол - какъв сталкер ще е!?



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:35



Нищо де, случва се и в най-добрите семейства.



Тема К`во рече, чедо?нови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:39



Стли, стил..стал?! Т` ва пък к`во е, да не е на македонски? Я са обесни на български да те разбере и Слави.



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 16:08



рекох, дет съм сталкер - демек ловец на знаменитости, разбираш ли, ето тук съм обяснила кво е тва>>>>>

ще го пейстна щото това с юерел ми е на македонски

Понеже, обаче, та затова....относно ловът на знаменитости, чакайте, че се притесних, но сега ще се съвзема

Я да отпия чаша-две вода...гъл-гъл

Та така.

Кой друг да ви поговори на тази тема освен мен, темптресс, един истински фен и истински сталкер - еманацията и пикът на ловеца на знаменитости.

Обръщам се назад и виждам труповете на хиляди знаменити и не толкова знаменити мъжки екземпляри, чиито глави висят трофейно над камината в крайградската ми вила.
Какво да кажа, аз, великата и агресивно дива ловкиня на знаменити мъже и плъхове...оупс!на второто не!!!!
Ще обобщя съвсем накратко: ловът на знаменити мъже е като всеки друг лов.
Прицелваш се и стреляш. Ако има с какво. Като Марк Чапмън. Ако не...кво да ви кажа - еми просто не играете, брат ми. Купете си там поне един пистолет.
Нема само на капани да карате. Капани - дрън-дрън, селска работа.

Разбира се, знаменитите мъже, като Слави Трифонов, Христо Стоичков и други такива се крият в разни хралупи, кацат по дървета, палми и други такива, плуват по вода и над вода, летят насам-натам, но не на мен, най-красивата, тия, само като скръцна със зъби и знаменития мъж пада!
По корем.

Спомням си един мой добър лов. Добър в смисъл, че не беше лош, нали. бе.
Бе лятото на 1935 година и аз ловувах, рамо до рамо с Бриджит Бардо из саваните на гореща Африка - масаи.
Бриджит, като по-неопитна пък и не толкова знаменита, нали, ми вика: Защо масаи бе, темптресс? Не може ли да ловуваме коректупили? Така ми липсва един коректупил в гостната...
Обаче аз, нали съм истински ловец и най вече сталкер, и викам: Стига пък ти с тея коректупили, кво му е сложното да хванеш коректупил? Докато масаите, те са такива хитреци, докато ги видиш и те вече - дззззууум! са те ...изненадали, разбираш ли.
Пък и да си кажа честно бях чула, че масаите имали големи розови уши, които се поклащали лениво на вятъра и си мислех, че точно главата на един масай и люшкащите се на вятъра розови уши, е това което ми липсва в зимната градина в частност и в живота изобщо. Защото какво е живота без чифт знаменити розови масаиски уши - ниииищо, ниииищо и нииииищо!!!!
Та както вече ви казвах бродим ние с Бриджит из джунглите на знаменитата Африка, възседнали слонове и търсим масаи.
Не щеш ли обаче насреща ни ято диви и знаменити футболисти от България. И кой знае защо отпреде им пърха не друг, а Дейвид Бекъм, знаменитият.
Брей, викам си аз, що щът тез знаменити пернати ведно с таз знаменита английска чучулига начело в джунглите по това време. Не ще да е на добро тъз работа, викам аз на Бриджит, а тя като се захласна по един такъв знаменит, ма много знаменит и с голям клюн и вика- ман-заман, искам го този! желая го! копнея го! ще го стрелям!
Ма, викам и, недей да ставаш кат Марк Чапмън, разбираш ли, точно този ли, не видиш ли, че е кривоглед, ма, недей, ма, и говоря аз най-разумно, той не те заслужава, пък и ще вземеш да уплашиш масаите, разбираш ли. Обаче онази не и не. Вика очите си изплаках, само него чаках, това е - точка!!! Бре, викам какъв си сталкер, разбираш ли, ама нали съм си мекосърдечна и кандисах, взех пушката и квоо да ви разправям - сега целият отбор виси в кухнята.

Тези дни ми се обажда Виктория Бекъм, бе онази знаменитата, разбираш ли, и вика, дай ми за малко главата на Дейвид, да си направя една супа. Обаче аз - не, да не съм луда да се хващам на тез номера - супа щяла да си прави, сякаш не знам за какво и е главата на Дейвид, разбираш ли. Снима се с него и после разправя наляво-надясно, че тя го била отстреляла. Бе, хайде холан, не на мене тия. Аз кво, сталкер ли съм или кво, разбираш ли.

Ето тва е то сталкер:))))))

Редактирано от temptress на 02.03.05 16:13.



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 17:31



Разбрах. Ти се нещо като папарачка. А к`во стана с масаите? Изненадаха ли ви? Или само Бриджитката, та затъ сега си пада зоообвилна? Пък ако ти са обади пак Викитода ти досажда , прати я при мен, аз ще я отуча от тия навици да иска назаем,
ох на батя к`вато е сегинка първескинка...



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано10.03.05 16:19



Не може!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.