Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: Гocпoжицa Чyдecнa]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:27



Де бре и сценаристките изпълзяли и стихоплетки даже:

Като бях малка,
глътнах писалка.

Сега съм голяма,
гълтам салама,
и нищо ми няма.



Тема То какво ли може да и иманови [re: дokтopa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 16:07



на въпросната госпожица непостижима?
Че то за да и стори някой нещо,
ще се наложи бая да му се моли
и то горещо.
Защото реши ли все пак някой да вложи
и мерак и сили, то стига само да чуе,
и веднага пак ще се обуе.



Тема Re: Добренови [re: MA3HbO]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.02.05 20:30



А аз залагам 5 лв. (емисия отпреди деноминацията) и половин баничка* със сирене, че Костоф дори няма да влезе в парламента.



____________________
* залога е съобразно финансовите възможности на УУУ!

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 24.02.05 20:36.



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Дecи]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.02.05 20:44



Ейчш, алоууу - умната пикла с всякфо покритие за ниското самочуфстфие. Аре малко по-кротко го давай, че току-виж ти се напукат петичките от напъване.

Брех мама му стара, ама пак как обичам некфи десита непоръбени да ми говорят за типични представители - не е истина просто.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 22:04



Нищо де, карай без категорични твърдения. То и моето твърдение е условно, защото има предложения за премахването на БКП изобщо. И ако това стане - много ясно, че БКП няма да спечели. Но към настоящия момент според проучванията - ето ти нещо сигурно, което се е случило - БКП печели.
Но ясно е едно - ти си един никакъв коментатор щом една елементарна прогноза не можеш да направиш, а даже и за миналите прояви на БКП не можеш и дума да кажеш. Значи какво си казал за някой друг няма никакво значение.



Тема Re: Добренови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 22:06



* - "залогът" е с цел минимизиране на загубата съобразно финансовите възможности на Никф при сигурния неуспех на прогнозите му.



Тема Re: Добренови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано25.02.05 23:51



Ти разбира се ще заложиш 15 000 евро на тфа че Костоф ще влезе в Парламента (ми тъй де - дори ти да ги нямаш тия пари винаги може да помолиш някой от интимните ти партньори - 123 или Информиращ++++++ - да ти услужи ако все пак не познаеш)

Готово, в играта си.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Бъркаш, щото си неук [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 00:00



Ами и аз смятам, че партията БКП дори до 4те % няма да стигне, камо ли да печели избори.

Ще те видим ти прочее що за коментатор си. Да, има една друга партия, за която упорито се твърди, че щяла да спечели изборите тази година, но тфа определено не е партията БКП.





Тема Re: Добренови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 01:06



Не е въпросът дали аз, а дали ти ще заложиш толкова за това, че Костов няма да влезе в парламента.



Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 01:13



БКП е само една. Та я кажи коя партия ще спечели изборите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.