Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Слави и Софи на Евровизиянови  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 10:35



Гласувай на 18825!



Тема Re:нови [re: фeнka]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 16:21



Ти от кое село си, ма?



Тема Обидно ли е ...нови [re: УУУ!]  
Автор abettor (добър)
Публикувано25.01.05 18:30



...да си от село, бе?




Тема Re: Обидно ли е ...нови [re: abettor]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 18:50



Освен ако сам не се обидиш...



Тема Е тфа май е некфа предубеденостнови [re: abettor]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано25.01.05 19:40



Защо така изведнъж реши, че УУУ! иска да обиди фенката? Може пък просто да е любопитен човека?

... Или нищо не си решил, просто и ти си любопитен и ей тъй съвсем невинно си се интересуваш от мнението на УУУ! дали според него има нещо обидно в тфа човек да е от село

Ми тъйде - то и аз ей тъй просто си любопитстфам най-незаангажиращо... Прочее друже, ще ми се да те питам нещо на бележки, става ли? Абе личен въпрос, в тфойта професионална област

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Откакто Трифонов е на екраннови [re: abettor]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:25



не само да си от село, но и да си селянин, не се счита за обидно.



Тема Re: Е тфа май е некфа предубеденостнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:31



Аз и с друго не съм съгласен, че Трифонов вика "всички сме от село". Ами то просто не е вярно това.
Друг е въпроса за разликите между това да си от село, да си селяндур, селяк, или селянин в смисъла на последните две или пък в смисъла на първото.
Пък и това не е най-важното. Ето - ти и да си гражданин примерно, това по никакъв начин не те прави да не си идиот и простак и да не гледаш Трифонов.



Тема Re: Е тфа май е некфа предубеденостнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 21:05



Ми така си е - идиоти има както на село, така и в градовете, тя идиотията не подбира. Дори в интернет вече е пълно с идиоти щот вече нищои кой знае кфо не се изисква като умения за да влезеш в интернет. Ти прочее си типичен пример за пълен идиот, но иначе с компютърна грамотност.

Между другото няма нищо лошо в тфа да гледаш Трифонов. Ти нали също го гледаш от време на време



Тема Re: Е тфа май е некфа предубеденостнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 21:36



Виж сега - едни гледат Трифонов, защото го харесват, а други - с отвращение, макар че както беше казал един от гостите на Трифонов, ако смесиш една каца с мед и една каца с друго вещество (сигурен съм че ти би го назовал), то в крайна сметка ще се получи каца само с второто, при това не една, а две, които са негодни за консумация, какъвто е и случая с предаването на Трифонов - една смесица от едното и другото, но все пак заради това, че тя не е 100%-ова смес, все пак може да се види и нещо ценно тук-там из предаването - това е отговора на все още незададения ти въпрос защо все пак някои гледат предаването, след като е с отвращение.



Тема Re: Е тфа май е некфа предубеденостнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 21:50



Бе питах те има ли нещо лошо в тфа да гледаш Трифонов, ама явно ти предпочиташ за лайна да говорим. Че е смес Шоуто - смес е. За всекиго има по нещо, а за теб - лайна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.