Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 29.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Поредната "страхотна идея" на идиотанови  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 02:41





Бе обсъждахме с УУУ! дали е идиот или не. Ами ето го доказателстфо че УУУ! е не просто идиот, той е ПЪЛЕН идиот. (За протокола - човекът който е писал горепосочената идиотия е същия, който при нас пише с ник УУУ!) Мдааа, не знам за парламента, ама тия от Психодиспансерите определено не си вършат работата. УУУроде, УУУроде - кфа ли майка те е раждала, че си такъф идиот.





Тема Ти си идиотнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 08:02



И какво сега? Ако кажа, че не съм го писал аз, ще ми падне рейтинга, който ти така добре ми вдигаш. Пък и идеята не е лоша, одобрява се от хората (не от идиотите).



Тема Re: Ти си идиотнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:48



Няма да го кажеш, така че е безсмислено да разсьждаваме в тази посока

А идеята наистина не е лоша, аз лично също я одобрявам - АКО имаше начин да се отнеме правото на гласуване на хората, които не е желателно да гласуват, то би било добре. Но тфа АКО е нещото, което няма да стане. Абе като всичките ти "страхотни" идеи и тази е поредната утопия, на която й куца момента с реализацията. Мойта прогноза е че и тази ти идея няма да се реализира. Така или иначе само идиот би си губил времето да разсъждава над невъзможни за реализация идеи





Тема Re: Ти си идиотнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:11



Няма начин - друг път.
А пък мойта прогноза е, че ти няма да се реализираш. Ама кфа ти прогноза, то тфа си е сфършен факт.



Тема Ти си не само идиот, ти си МЕГА идиотнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 13:19



Ама разбира се, че има начин (и то повече от един) идеята ти да се реализира. Дет се вика - винаги има някф начин.

Но ако не си забелязвал да взема да ти отбележа, че аз не споря с теб има ли или няма някф начин идеята ти да се реализира. Е, на мен ми е малко странно, но явно има все още хора, които не знаят как правилно да спорят с теб и съотфетно ти се връзват на номерата да ти доказват че нямало начин (хе-хе - ама ти май още не си съвсем убеден, че за мен си прочетена книга и че вече не вървиш, а? Нищо, ще се убедиш). Аз твърдя, че дори да има хиляди теоретично възможни начини идеята ти да се реализира тя НЯМА да се реализира. И не е нужно някой в момента да ми вярва - като минат изборите ще стане ясно кой е бил прав, нали?

Накрая обаче ти пак ще си си онзи все още от никого неразбран (уж) гений, човекът с (може би) гениалните, но категорично нереализирани идеи (нали се сещаш - концепцията, че евентуално след стотици години учудените потомци най-сетне ще открият къф изключителен гений си бил - по никф начин не те стопля към настоящия момент), а пък аз пак ще съм човекът, който още в началото и съвсем точно и правилно е преценил, че в близко бъдеще от идеята ти нищо няма да излезе (като поемам евентуалния риск след стотици години да бъда прочут като Онзи Гнусен Изрод Некф, Който Злостно Закопа Гения - но тфа пак ще е некфа слава и известност обаче). Кой от двама ни по-добре ще се е реализирал, как смяташ?





Тема Re: Ти си не само идиот, ти си МЕГА идиотнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 15:46



Ако още не си разбрал, УУУ! такава идея не е генерирал и съответно не вижда нужда да я защитава. В момента ти си този, който спори въпреки всичките ти обяснения, че нямало да го правиш. Аз не твърдя, че идеята ще се реализира, нито, че няма да се реализира. Аз твърдя, че нереализирания винаги си ТИ. Прави ми чест, че в мен разпознаваш автора на всички гениални идеи, които така силно са те впечатлили, че не ти дават мир и спокойствие. Дали пък да не вляза в ролята на този, за когото ме смяташ? Но защо? То е ясно, че с идиот като теб всякаква разумна дискусия е безсмислена. Каква е целта на идиота - да бъде забелязан и да се реализира именно като такъв - като идиот. Той за друго не става. А пък на мен за какво ми е да ти помагам да се реализираш по именно такъв начин? Въпросът дали идеята ще се реализира или не, по никакъв начин не зависи от мнението на идиот като теб. Доколкото разбирам то това е и целта - от идиотите нищо да не зависи.



Тема Re: Ти си не само идиот, ти си МЕГА идиотнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 16:53



Кой въобще се интересува от УУУ! кфо е написал и кфо не? Става дума за човека, който пише тук при нас с ник УУУ! Е, същия този човек, но вече с ник Информиращ (с много плюсове) е написал в клуб Политика тази "страхотна" идея. Грешка - не същият човек: същият идиот

Останалото което си написал е бла-бла. Без значение е дали аз ще се реализирам или не (бе точно на теб няма да седна да се обяснявам) - идеята ти няма да се реализира не защото аз казвам така, а защото идеята е идиотска. И няма да се реализира. Точка.

И да - като се реализира идеята можеш да дойде да ме заплюеш. Но ако минат изборите а идеята така и не се е реализира ще те ритам под всеки ник, който те сбарам - от тук та чак до клуб .NET (най-горе е в списъка на клубовете). Справедливо е, нали?





Тема Re: Ти си идиотнови [re: УУУ!]  
Автор baba Qga ( 6estak)
Публикувано13.01.05 17:06



копеле откъде накъде ти хрумна да дава6 прогнози?
вземи си ууукаи некъде другаде и не смради изли6но из форума
аман от балъци?
нема6 ли си пи6ка да си играе6 бе, та се занимава6 с глупости

Aхмак лозе копае, ЮНАК Вино Пие!!!


Тема Поредното доказателство, че си голям идиот! [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 17:10



Не знам дали помниш, че бях престанал да ти отговарям и въобще да се занимавам с теб. Ами така е, то ако не бях аз да ти вдигна темата, така и щеше да си потъне и никой нямаше да иска да се занимава с теб. А пък аз няма какво да чакам до изборите - мога още отсега да те ритам, какво значение имат идеите - ти просто такива нямаш.

А дали дадената идея е идиотска, един идиот не може да прецени. Какво значи "идиотска" - това само ти си знаеш. Макар че си в противоречие със себе си не за пръв път - няколко постинга по-нагоре ти казваш, че идеята е добра. Ако идеята не се реализира, може да риташ себе си и другите като теб, а не автора на идеята или нейните поддръжници; ако за теб тя е добра идея, ти трябва да си сред поддръжниците, а не срещу нея. Но, както ти сам обясни надлежно, ти си идиот и твоята роля е да се прочуеш именно като такъв. Иначе за теб няма никакъв шанс за слава и известност.



Тема Re: Поредното доказателство, че си голям идиот! [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 17:24



Ей, верно бе - ти щеше да спираш да ми отговаряш. Извинявай - забравил съм. Може би тфа че продължаваш да ми отговаряш ме е заблудило да си помисля, че може би все пак няма да спираш.

Ами кфо да ти кажа - идеята сама по себе си е добра. Но именно момента с невъзможността да се реализира на практика я прави идиотска идея. А такива "гениални" идеи има всеки идиот - в тфа отношение с нищо не си по-особен, да ти кажа. Но повечето идиоти след като и хилядната им идея е пропаднала безславно биха се отказали, но ти - не. Ей тфа вече те прави по-особен. Не идиот, а мега-идиот. Абе нещо като идиот на квадрат.

Мисля да го продължим този разговор след изборите. Ся само си чешем езиците и преливаме от пусто в празно. Аре - бегай в другия клуб да се доказваш - там определно те взимат на сериозно, не като мен само да те бъзикат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.