Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 07.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Тема време е да разкараме некф!гласувай сега...нови  
Автор Фьoдъp Mиxaйлoвич (Универсална пещ)
Публикувано14.01.05 17:47



откривам гласуването точно в този момент...

:
Петльо ще те скъсам!

Тема Re: време е да разкараме некф!гласувай сега...нови [re: Фьoдъp Mиxaйлoвич]  
АвторSPRlAL NA SVETOFARA (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 22:58



Az glasuvam , ti da se razkara6 ot foruma, za6toto go pulni6 s gluposti.
NEKF moje i da e proteje na Slavi,no govori po-smisleno ot teb i ima mnenie!


.................................................zelenoooooo!



Тема Re: време е да разкараме некф!гласувай сега...нови [re: SPRlAL NA SVETOFARA]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 23:11



Аз гласувам и двамата да се разкарат.



Тема И ти ли, Члене - Пёдор Духайлович, а?нови [re: Фьoдъp Mиxaйлoвич]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.01.05 01:59



Куре, кфи педераси са те довяли тука бе да го еба? Кфи са тия груби селски излагации от тебе? Подвели са те, куре - тоя път не ти е добра каузата и много жалко, че си почнал да се водиш по акъла на разни смотани духльовци. Да, точно за него говоря - не го ли виждаш къф Е сдуханяк тоя тфоя приятел? Малиии, не съм вярвал, че точно ти ще сфалиш толкова гарда и ще си дружка с полюциите?

Хич обаче не ми забелязвай, карай я както си знаеш (пак не мож ми го накривиш те толку те) ма щом си рекъл да наминеш да използвам случая да ти кажа тогава - за много години бате, от педераси да се не отървеш и тая година и - умната, ей, щот нали знаеш Първо правило на невнимателния шегаджия: с кфито се ебаваш такъф ставаш ако не внимаваш.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: време е да разкараме некф!гласувай сега... [re: Фьoдъp Mиxaйлoвич]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано17.01.05 16:45



аз съм да остане




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.