Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снощното шоунови [re: нaблюдaтeлeн]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:00



Той точно това прави в момента, с друг ник. Значи съм успял.



Тема Re: Снощното шоунови [re: нaблюдaтeлeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:16



Мистър Сфетло пиво... пардон, Сфетло име ще има още мнооооооооого да почака докато му порастне пишката... пардон, провокацията та да успее да ме провокира... пардон, провокира ... а?! ... пардон на пардона - това си е така.

Наблюдателен, ся само му наблюдавай сеира - още малко и ще се пръсне от гордост и децка радост, че си правя гаргара със сфетлото му име. Ма глей го къф е сладък, като некфо глупаво кученце е - като си чуе името и направо се насира от кеф

Чудя се... а дали пък да не почна да му взимам някфа такса за тфа че му доставям такова удоволстфие? Но не - всъщност удоволстфието е изцяло мое...





Тема Re: Снощното шоунови [re: УУУ!]  
Авторнaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:23



защо ли имам усещането че и ти не си вярваш



Тема Re: Снощното шоунови [re: Hekф]  
Авторнaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:26



добре



Тема Re: Снощното шоунови [re: нaблюдaтeлeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 20:40



Вярва си и още как. Той глуУУУпендерко по принцип винаги много си вярва.

Обаче... ти май не разбра, че пУУУхльо смята / подозира / вярва / надява се, че ти и аз сме един и същи човек. Хех, не бих се изненадал ако след малко тук цъфне друг УУУ! да заяви най-категорично, че тфа дет е писано по-горе не е писано от него, а (примерно) от мен - в безуспешен опит да го дискредитирам.

Некфа жалка сапунка, братко. Ама то така е с УУУ! - накрая все некфа такава нискобюджетна сапУУУнка излиза. Гледал съм го тоя филм толкова пъти, че мога да ти разкажа кфо ще се случи в следващите двеста-триста епизода. Като съшиеме сюжета с бели конци и си затворим очите за очевадните несъотфетсфия некси хич не се изненадваме от изсмукания от пръстите сладникаф и безумно глупаф финал - УУУ! е безусловния победител, Вселената отново е спасена, Лошите са наказани и... така





Тема Re: Снощното шоунови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 21:37



И какво? Още 4 постинга измислен диалог между себе си и половин дузина споменавания на светлото ми име, само и само, за да получиш поредния отговор от мен? Е, не можеш да се спреш, то е явно.



Тема Благодаря за подкрепата !нови [re: Kлapиca]  
АвторФEHKA (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 23:45



Мисля си, че почитателите на Слави трябва по-малко да обръщаме внимание на тези които не го обичат толкова. Вместо това, по-скоро нека да си споделяме неповторимите емоции, които Слави ни кара да изпитваме. Ето тази вечер шоуто беше на запис! Колко жалко, жалко за всички нас защото пропуснахме да видим реакциите на Слави по повод смърта на някави зидари в София или дюлгери бяха, не разбрах точно какви. Добре, че има отлични сценаристи, които съумяха да ни уведомят за това, че шоуто е на запис и по този начин извиниха Слави пред милионната му аудитория. О само като си опредставя как тъжно и прочувствено щеше да ни накара да се замислим за цената на човешкият живот и за човешките ценности. Любими са ми онези шоута когато се издавиха децата, избиха доброволците и заклаха българските шофьори. Ето тогава виждаме истинският Слави - човека и твореца. Понякога дори ми се иска да дойде и тук едно цунами ... да избие една сюрия деца, ама шоуто да е на живо и точно след цунамито ! Ех да ми излезе тогава слави .. да се просълзи ,.. да изпее една песен ... та да ни напълни на всички негови фенове сърцата с кеф ! А ти не щеш ли цунами в България ... ще му се дигне хем рейтинга на Слави и ордена му е в кърпа вързан, а мила ?



Тема Re: Снощното шоунови [re: нaблюдaтeлeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 23:51



Бе нещо много ти е измислен диалога, бе наблюдателен. Виден дирски специалист по шизУУУфренията те е ууусетил, че нещо ти куца достоверността.





Тема Re: Благодаря за подкрепата !нови [re: ФEHKA]  
Авторax нeдeй (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 01:58



Ти добре ли си, маце? Ако Слиту ти единственият доставчик на неповторими емоции, яко си закъсала и плачеш за психиатър!!!!!!



Тема Re: Благодаря за подкрепата !нови [re: ФEHKA]  
Автор Sapiens-s-s (човек)
Публикувано28.12.04 19:12



Ако самата ти не беше психиатричен казус за решаване, щях да се възхитя на елегантната ти ирония.
Цяла България оплю този лицемерен мизерабъл за това, че използва нещастието на хората да си качва рейтинга, но ти, с тъпотията и наивността си считаш, че е върхът на човеколюбието...

"Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само за да умре..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.