Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снощното шоунови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 04:56



А ти кво правиш бе, дървар?
Май ти писна вече толкова време да не ти обръщам внимание, а?
Tip&Trick: На Никф и да не му обръщате внимание, той пак ще ви се нагъзи.



Тема Re: Снощното шоунови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 08:47



мУУУхльо, на мен ли говориш? Щот аз определено не говорех на тебе. Но айде от мен да мине - нали са празници и прочее - получавай коледния си подарък: ще ти обърна малко внимание (а като гледам как си се разпенил и развихрил - явно и тази година дядо Коледа те е задраскал от списъка с подаръците)

[obrashtam vniamanie na UUU]
Кфо, задник, пак ли те нацелих по кокалчето? Много се радвам шъ знайш, нека те боли дет се вика. Ма ясен си ми, бе брато, ясен си като банкнота от три лева - не че някога ти е дремело за Слави и Шоуто има ли ги, няма ли ги, ама нали УУУмреш някъде да се правиш на експерт и знаяч... и да има кой да ти обръща внимание.
[/obrashtam vniamanie na UUU]

Аре, бегай ся, догодина ако си послушен може пак да ти обърна внимание...





Тема Пропуснах да ти кажанови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 08:54



"Бесела Заколеда, дришльо", гледай през Новата година да не ми се мяркаш много пред погледа и зад постингите





Тема Re: Снощното шоунови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 11:50



А, така ли било? Хем не ми обръщаш внимание, хем във всеки постинг пишеш светлото ми име? От яд и гняв си пропуснал да пуснеш белия цвят между таговете. Аз пак ще те наблюдавам как "няма да ми обръщаш внимание" и занапред.



Тема Re: Снощното шоунови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 14:57



Къш бе, красто прилепчива! Ей, то пък човек да не реши да ти подаде ръка... Кфо ся, за още внимание ли ми плачеш? Възползваш се от доброто ми празнично настроение, а? Леле, колко си сърцераздирателен, направо ще ми се скъса сърцето. Айде, от мен да мине - този постинг ще ти го пишем в графата подаръци за Нова година. Но най-сериозно те предупреждавам - тфа е последно... чети бавно, че друго няма да има чак до следващата Коледа. Ще продължа разбира се да се гавря със "светлото" ти име, пък ти, идиоте малоууумен ако щеш подскачай от неописуема радост и ми благодари за "вниманието". Егати баламурника, честно.





Тема Re: Снощното шоунови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 15:08



И аз това ти казвам - хем нямало да ми обръщаш внимание, хем само това правиш. Не можеш да се сдържиш, а го изкарваш, че аз те карам да се обаждаш. Истината е, че не можеш да избягаш от мен. Дали ще ми отговаряш или ще ми споменаваш името във всеки постинг - това е, нищожество си.



Тема Re: Снощното шоунови [re: УУУ!]  
Авторнaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 18:54



Ако искаш мога да съм ти свидетел как Некф рече и отсече че няма да ти отговаря повече. Но ако устиска да не ти отговори значи ще е по пич от тебе и ще те води по точки. Ще продължа да ви наблюдавам ако нямаш нищо против



Тема Re: Снощното шоунови [re: Kлapиca]  
Автор Sapiens-s-s (човек)
Публикувано27.12.04 19:05



Добре, Венетке, слушам...
А би ли обяснила на всички като една жена се проявява с цената на всичките си интелектуални усилия като ПАТКА, как по-точно би могло да бъде наречена?

"Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само за да умре..."


Тема Re: Снощното шоунови [re: нaблюдaтeлeн]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 19:06



Нищо де, аз мога и с другия му ник да го правя на 2 ст. Всъщност дори и да устиска, това ще му е доста трудно с оглед някои провоктивни елементи, които използвах в постинга си, така, както и той правеше. От друга страна, за собствена компенсация, че си е забранил да ми отговаря, предполагам ще зачести със споменаването на светлото ми име из постингите си. А пък ако е много стриктен, ще си спести и участието с други никове и и ти ще млъкнеш като него.



Тема Re: Снощното шоунови [re: УУУ!]  
Авторнaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 19:18



Аз само наблюдавам и си водя бележки. Некф успя да те провокира да продължиш да му отговаряш. С интерес ще наблюдавам дали и ти ще успееш да го проворикираш да ти отговори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.