Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови  
АвторПoнaзнaйницa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 16:19



Снощи дългия отново прояви МНОГО лош вкус! Да разправяш тъпи вицове за счупени автобуси, точно когато стават 6 месеца от трагедията ЛИМ... ноо зле!!! Да не говорим, че с фльорцата-крадла от Хайдучи нищо не се получи.

Права съм си - мога още много години да не го гледам. Не знам до кога ще разчита само на аудиторията на бТВ по дифолт, до кога ли ше го търпят.



Тема Re: Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови [re: Пoнaзнaйницa]  
АвторMirella (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 18:01



kolko si prava samo!No za sazalenie, xorata kateb v Bg sa malko. Ba6ta mi naprimer ne dava duva da se izduma protiv Slavi....
Otmosno za Xaiduci:tova e edna rumanska kurva, kojto zivee v bari ot 10 godini i stana za smjax po italianskata televizia s edno si izkazvane. No za Slavi e istinska atrakzija. Vse pak za negovoto nivo stava, kakvo pak!



Тема Re: Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови [re: Пoнaзнaйницa]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано05.10.04 19:19



Не се срамувай! Нямаш си представа, колко си права. С изявата, която цитираш, той доказа тъпия си популизъм - да се прави на трагично-съпричастен, и с това да печели дивиденти. Имам чувството, че се моли да стане трагедия, за да видим "човекът от народа" - един съвременен Тодор Живков...
Мри, тъп селяко!



Тема Re: Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови [re: Пoнaзнaйницa]  
Автор Sapiens-s-s (той, същият)
Публикувано05.10.04 20:03



Права си, но при този тотално оскотял, опростял и изглупял от бедност народ, фенове на Дългия Гологлав Комплексиран Селяк винаги ще има.

"Неназованите неща не променят смисъла си..."


Тема Абе цирей!нови [re: Sapiens-s-s]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано07.10.04 10:54



Що сега пък народа обиждаш... какво ти е виновен?

Шапки ДОЛУ!


Тема Re: Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови [re: Sapiens-s-s]  
АвторПoнaзнaйницa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 11:57



че съм права - права съм. Радвам се, че споделяте мнението ми. Това, обаче едва ли ще промени нещо... като например да го разкарат, или поне да му намалят времето и да го бутнат някъде около полунощ. Дори на таргет-аудиторията учениците и пенсионерите вече им е омръзнал



Тема Re: Много ЛОШ вкус... и СЛАБО, мноо слабонови [re: Пoнaзнaйницa]  
Автор Sapiens-s-s (пък човек...)
Публикувано07.10.04 13:05



За съжаление, таргет-аудиторията му са простаците в България, същата таргет-аудитория като на чалгата, уви.
А тази таргет-аудитория е разположена по целия времеви пояс.

И аз искам да съм като Карлсон: "Умен, красив и прилично дебел..."


Тема Re: Абе цирей!нови [re: MA3HbO]  
Автор Sapiens-s-s (пък човек...)
Публикувано07.10.04 13:15



Вземи да се мазниш някъде другаде.
Че кой му печели парите на тоя олигофрен, бе?
Нали целия този оглупял и оскотял народ му пълни гушата, правейки му рейтинга всяка вечер, тъпчейки му сметката, обаждайки се на прескъпи мобилни номера (специално създадени с тази цел) на неговите предавания "Треска за злато" и "Вот на доверие", пък може и други да има, дето и аз не ги знам.
То Тотото не печели повече от тоя Учиндолски чукундур.
Какъв е тоя народ, та не съставен от глупаци?
Не ти е приятно да слушаш такива констатации, но това е факт. И на мене не ми е приятно да е така, ама е така.
Същите простаци, които се друсат вечер по ресторанти и кръчми в ритъма на чалгата и им текат лигите като гледат тресящият се силикон на чалга-певачките и с присъствието си пълнят сметките им и им купуват новите мерцедеси и джипове, същите тези пълнят и гушата на въпросния Гологлав учиндолски комплексиран дебил, простак и неграмотник с неоправдано високо самочувствие и претенции за културтрегер.

И аз искам да съм като Карлсон: "Умен, красив и прилично дебел..."


Тема Ти си чвор! [re: Sapiens-s-s]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано07.10.04 19:24



И това е комай единственото вярно твърдение в цялата тема.

Понеже Трифонов печели пари, та народа бил тъп така ли?

Много ми е интересно ти сополе зелен к'во работиш и парите ти не идват ли от същия тоя народ, да го сложа на майка ти под фустата?

Шапки ДОЛУ!


Тема Re: Ти си чвор! [re: MA3HbO]  
Автор Sapiens-s-s (пък човек...)
Публикувано07.10.04 21:16



Тази вечер съм в добро настроение и не ми се влиза в разговор с простаци.
Тичай да гледаш т.н. Шоу на Слави, радвай се и се гордей, че си част от простаците. И да не забравиш да се израдваш на така или иначе тъпия виц, който ще изсере и тази вечер. Така, де, нали ги съобразява все с такива като тебе...
Баси чукундура...

И аз искам да съм като Карлсон: "Умен, красив и прилично дебел..."

Редактирано от Sapiens-s-s на 07.10.04 21:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.