Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тоя Слави за къв се мисли?нови  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано28.07.04 23:57



Сега гледах предаването с Кембълът!И Кембълът казва на Слави,че той(Кембълът) не може да работи,но иска в такава телевизия като БТВ,поради простата причина,че скандалният радио водещ казва каквото иска във ефир и не спестява нищо на никойм.А Слави го пита:"Ти какво си мислиш?АЗ не съм ли искрен?".Еми не си искрен бате Слави,сигурен съм,че на него не му пука обикновения българин колко пари взима.Само си говори да се прави на големия самарянин и колко е добър.И твърди на него никой не му бил помогнал,кой си ти бе сралю,не може да има някой който да не е бил набутан някъде.Кой ше вземе човек от Учиндол да води предаване.Еми извинявайте Кембълът е 10 пъти по-умен от дългия.И за какъв се мисли,тръгнал да казва на Кембълът,че е комплексар.А ти не си ли бе Слави,не ти ли е писнало да унижаваш Годжи и да казваш колко е бил грозен.Незнам какво толкова му харесват на Слави.И с това надменно държане.Един познат искаше да вземе автограф за внучето си от Слави,целият бенд му се подписал,пичката Алекс,абе всички,и Слави нещастника:"ох махайте си,писнати ми от вас".Печката ти лелина бе боклук.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 02:03



хаххаа да бе и аз го гледах тая вечер шоуто. Слави пита Кембъла: добре де умен си,мислиш бързо, талантлив си, що нямаш ефир, как си го обесняваш?
Кембъла би трябвало да отговори :щото не съм, чак толкова велик, колкото тебе. Обаче неразумно отговаря: щото не съм дупедавец. От което бат Слави се засяга на тема чест и почтенност, искренност и свобода на словото и го обсипва с въпроси от рода:ти мислиш, че аз не съм искрен, че не казвам тва което мисля и т.п. и разговора пак се объръща в: Слави разказва на госта си кви мисли му минават през главата. Накрая когато Кембъла почна да пише в книгата Слави му казва: имаш издадени 8 албума. Кембъла пишейки казва:да, Слави: нито един не съм чувал. хахахха Не че го е поканил да го обижда или унижава, той си уважава много гостите.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано29.07.04 09:05



Толкова разярен не съм виждал учиндолското недоразумение. Голям кеф! Кембълът го направи на кисела краставичка...



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
Автор Жacмин (отровна)
Публикувано29.07.04 18:29



Къса памет, simple mind, нихилизъм...и ето ти го поредното ***** във вентилатора.

Free your mind!


Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: мaлkия]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 20:06



Мноо ме изкефи Кембъла. Удари Славчо по най-болезнената част...



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: Hиkи]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.07.04 01:25



Тръгнал да пита Кембълът дали е комплексар.Абе ей,незнам кой е комплексара.Да не даваш ти на подчинените ти да не могат да ползват телефон.На който му е включен телефона и му звънне 100 лева глоба.Абе ебати тъпанара.Ми много ясно,че не е искрен.И незнам какво го канят по политически въпроси,като той въобще нищо не знае.Някакси Слави не ми се вижда да е обикновен средностатистически човек,че да ни съчуства за проблемите,и то си е така.Въобще не го интересува кой какъв е,колко пари взима.И всеки който му каже истината му е враг,а днес като му беше Васа Ганчева и като му ходеше по свирката и не му казваше истината и не го питаше неудобни въпроси,ох ти си сттрахотна жена,скъпи зрители,бла,бла,бла,бла.На баба ми футболните гащи.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 01:48



Е, къв средностатистически българин е, след като е повече от десет години популярен, а и заплатата му не е средностатистическа, от там и стандарта на живот. Днес да ти кажа Слави ме изненада приятно, мислех, че веднага след като си тръгне Васа ще разкаже някой виц за нея, ама не го направи, удържа се.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли? [re: Hиkи]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.07.04 01:52



Абе бате,извинявай за тъпия въпрос,ма ти да не си Ники не му се сърдете,който сега е с господарите.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 02:47



Не, не съм.



Тема Re: Тоя Слави за къв се мисли?нови [re: K_Power]  
Автормaйa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 09:38



Кембъла го разби тоя!Наблюдавам такова отношение към всички гости които не са близачи като него ,Слави май страда от грандомания и се нуждае от спешна помощ ."Що гледш камерата а ме мен!" Ами това е телевизионно предаване и този гост е там заради зрителите не заради Слави ..или греша..И кво снощи си поканли Васа и си плюят двамата Кембъла ..много смешно..палячовци и двамата ...природни недоразумения ..Има един въпрос на който се опитвам да намеря разумно обяснение :Защо тоя всяка вечер не си води предаването нормално ами през повечето време крещи и се дере все едно току що са го докарали от гората...единствения отговор че е Простак и това му е природна дарба..със сигурност отдавна е загубил по - интелигентната половина от зрителите




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.