Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 20.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На косъм от БГ ТОП 10нови  
Автор Hekф (психопат)
Публикувано22.07.04 12:28




За миналата седмица парчето "I wanna feel you" на Алекс стигна до единадесета позиция в Българският Топ 100. Като се има предвид, че парчето е в класацията от три седмици и за тфа време се изкачи близо двадесет места нагоре вярвам, че тази седмица нашата любима Алекс ще е вече в топ 10.

-----
Аз съм тая гад - е много ясно, бате


Тема Re: На косъм от БГ ТОП 10нови [re: Hekф]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано22.07.04 12:36



А стига бе... и точно поради тази причина си лягам довечера с чорапита.



Тема Re: На косъм от БГ ТОП 10нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Hekф (психопат)
Публикувано22.07.04 13:06



Чорапите с кфо по-конкретно помагат?

P.S. Ммммм, картинката в сигнатурата ти е нооо... ъъъ... ефектна.

-----
Аз съм тая гад - е много ясно, бате


Тема Re: На косъм от БГ ТОП 10нови [re: Hekф]  
Автор Theo (besen)
Публикувано22.07.04 15:32



Съвсем си изкуфял Некъв.
Стискай й палците! Ако не може, Слави ще плати и ще стане. Няма се плашиш.

Помня преди години Богдан Томов беше начело на тази класация с една идиотска песничка в която се пееше, че вече бил женен.

Айде сполай ти и успех и на двама ви.....хахахахах


Тео



Тема Няма страшно...нови [re: Hekф]  
АвторБacтyнБacтyнckи (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 16:37



...И да не я пробутат Александра ПолуРуска да ТОП 10 ,важното е, че ти заемаш престижното 1/ПЪРВО/ място в моята класация БЪЛГАРСКИЯ ТОП НЕТ-ИДИОТ,популярна във учиндолските среди като ПРИМА ИДИОТ...Честито!!!




Тема Re: ако ще правиш смях [re: Hekф]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано22.07.04 16:44



вземи разкажи някой виц ...

какво е това БГ ТОП 10!?! Как го казваш, все едно е класацията на Билборд. Като се сетя как ги формират, убеден съм няма такова чудо по света. Навсякъде класации се правят на принципа на продажбите, у нас- радиа, писма и обаждания!?!! Музикалния редактор или директор на дадено радио праща своето виждане за седмицата, с оглед на това какво самия той е редил в своето радио. Ебати критерия! Ебати и класацията!

Самото произведение ... ха ха ха ... е изключително нещастно ... мое мнение. Въпросната Алекс не може да пее всичко. То личи от километър. Но пък тя и боса и се опитват. Току виж станало.

A сега песента на Металика "Аnd nothing else matters","Ти повече не си ми майка"- DJ


Тема Re: Няма страшно...нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 19:42



Много важно. Аз съм успял да се класирам не къде да е, а именно в Прочутия Черен Списък на топ идиотите за всички времена в дира - кфо ме занимаваш с некфи нещастни тфои си класацийки?





Тема Я? Шгеда?нови [re: Theo]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 19:47



Ти жив ли си, бря? Бе много ти порастна работата да се лендзиш по престижните клубове - съвсем ни забраи, начи

Много поздрави на адашката да пратиш. Ко прай таз гъба отровна, между впрочем?





Тема Re: ако ще правиш смяхнови [re: Philip Marlowe]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 19:49



След оня виц на малкия, че Шоуто спира на 9.август направо ми секнаха секфи смешки



Тема БГ ТОП 10нови [re: Hekф]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано22.07.04 19:54



Познавам хората от класацията, имат и парични проблеми (като всички нормални хора де) - ако требе, да я уредим на 1-во място? Обаче картинката е но-о ефектна, м-м-м... Тфа тя ли ебе?

Agent of Change

Редактирано от Ecнaф на 22.07.04 19:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.