Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 30.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Слави Трифонов прави напук на малкиянови  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 01:13



Слуховете, че Шоуто спирало завинаги засега се оказват малко или повече преувеличени. Шоуто трябва да продължи... поне до септември.

P.S. Малък, абе като заговорихме на тая тема... я да те питам - ще кажеш ли най-сетне някфа по-конкретна дата за смъртта на Шоуто и да се хващаме вече на бас? Бе питам щот малко почвам да се притеснявам, че ще стане така, че ти няма да доживееш да видиш смъртта на Шоуто, а потомците ти едва ли ще се навият да изплащат дълговете от глупавите басове на дяда си.





Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 03:41



Шоуто трябва да спре - колкото по-рано - по-добре.
То, поне ти да си беше платил за някой от басовете, които си сключвал, за да нямаше такава лоша слава, щеше да е разбираема наглостта ти отново да предлагаш облози. Я кажи, колко дължиш по предишни твои басове, че се говорят различни неща и как яко си се изхвърлял с големи суми докато всъщност такива не си виждал през целия си мизерен житейски път.



Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано19.07.04 08:20



С тебе мога да се хвана на бас, само ако някой гарантира за теб. Не си спомням да съм казвал, че лятото ще спира, въпреки че тогава е най-логично. Не знам откъде си чул за продължаване, но шоуто спира на 9 Август. Явно сведенията ти са от личния ти illiterator...



Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 10:12



Там е то проблема - пророкуваш, че ще спира окончателно Шоуто, ама не казваш никфа конкретна дата. То дет се вика все някога Шоуто верно ще спре - ми то дет се вика и на Вселената все някога ще й дойде края... не знам дали ме разбираш правилно.

П.С. УУУ ще ми е гарант





Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкия [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 16:08



Гарант съм ти, разбира се - гарантирам, че няма да си платиш, когато загубиш.
Иначе по-удачно щеше да бъде да сравниш Шоуто не със вселената по продължителност, а със собствената си глупост, за която е сигурно, че е безкрайна.



Тема Ти пък....нови [re: Hekф]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано19.07.04 17:07



...откъде у малкия изрод пари, че да се хваща на басове. При това губещи.


Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано19.07.04 17:46



Аз да не съм като теб, да се изхвърлям като чекия на пясък... Като кажа нещо - то е истина. Не мога като теб да дължа пари на половината форум. Но, забравих, че не можеш да четеш, иначе щеше да видиш, че съм написал дата.



Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 13:31



Не е страшно че (уж) не мога да чета, защото ти пък не можеш да пишеш. Както и да е: девети август 2004 - тфа ли е датата при която Шоуто ЗАВИНАГИ ще спре? И кфо ще правим с новото Шоу - ще го смятаме ли като продължение на Шоуто на Слави или не?





Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано20.07.04 19:46



А ти как мислиш?! "Е.Т." дали е "Списъкът на Шиндлер"?!



Тема Re: Слави Трифонов прави напук на малкиянови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 19:52



Ти кажи за датата - девети август ли е тфойта прогноза? А и все пак се уточни - тази година ли имаш предвид или някоя друга година?

А "Индиана Джоус - По следите на изчезналия Кивот" и "Индиана Джоунс - Храмът на обречените"? Май по-важно е не как ще се казва Шоуто, а кой ще го води. Ако пак водещ е Слави Трифонов - тогава няма да се брои за спиране.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.