Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 29.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде е, та къде е Деси...нови  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 11:28





Деси няма да се върне повече в шоуто. Много се надява обаче, че ще продължи да прави музика заедно с екипа, разказва тя пред "24 часа".

"Започнах да се чувствам излишна", обяснява тя. През последната година концепцията на шоуто се сменя и музиката остава на заден план за сметка на скечовете. Деси е наясно, че предаването трябва да се променя, за да е интересно на зрителите. "Никой не е длъжен да се занимава с мен, но пък всеки артист има нужда от изява." Затова решава, че ще опита сама. "Никой в шоуто не ме убеждаваше да остана". Шоуто й липсва, защото е свикнала с работата, а и всички от екипа са й прекалено близки. Шоуто беше напуснато преди година и от Галя от "Сатен", която също реши да поеме пътя към самостоятелната кариера.

(материалът е от )



Тема Много се радвамнови [re: Hekф]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано02.07.04 20:32



Много се радвам. Въобще не можеше да пее момичето. Само скимтеше.

Боже колко мъка има на този свят Боже!


Тема Абе ако знаешнови [re: RepeatableRead]  
Авторwwww1 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 21:22



колко награди е спечелила с това "скимтене" наши и чуздоземни ептен щеше да ти стане мъка



Тема Re: Абе ако знаеш [re: wwww1]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано02.07.04 23:40



Колко?



Тема Re: Много се радвамнови [re: RepeatableRead]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано02.07.04 23:41



Ти на виенето скимтене ли му викаш?! Няма да ти противореча.



Тема Многонови [re: мaлkия]  
Авторwwww1 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 00:04



сега мисловната ми дейност забавена от наличието на спирт в кръвта ми и се сещам само за Откритие 99 ама щом дойда на мене си ще ти ги опиша и другите



Тема Re: Къде е, та къде е Деси...нови [re: Hekф]  
Автор Жacмин (отровна)
Публикувано05.07.04 18:20



Четох тази статия в "24 часа" от 28.06.
Това за изявата на всеки артист беше споменато някак между другото. По всичко личи че е много изморена. "Празен хладилник, късно прибиране, глезенето на мама..." бяха основните акценти:)
Нормално е млади, красиви и нормални момичета да не издържат на това темпо и да си тръгват.
Никакво свободно време, вечерите са заети, а си толкова известен, че не можеш едно кафе да пиеш на въздух, без да ти изникне някой сигнално жълт дебил наоколо...
Съзнателно или не, те се затварят в омагьосан кръг.
Ето, на мен днес ми е топло и смятам да изкарам вечерта на балкона с чаша вино и книга в ръка. Никой от екипа на шоуто не може да си го позволи.
А Деси вече може.

Free your mind!


Тема Re: Къде е, та къде е Деси...нови [re: Жacмин]  
Авторerиптoлor (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 20:02







Тема Re: Много се радвамнови [re: мaлkия]  
Авторcибил (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 20:02







Тема Re: Какво бихте направили? 4нови [re: RepeatableRead]  
Авторprofi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 20:05










Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.