Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ей, не мога да разбера този клуб!  
Автор Жacмин (отровна)
Публикувано24.06.04 13:47



Очаквах да заваря тук пощурели фенки на тийнеджърска възраст, а заварвам само мъже, които не могат да понасят Слави Трифонов, предполагам защото е известен, богат и свободен.
Наскоро го видях в една обществена сграда- хората пощуряха да ходят на мястото на което беше той за го видят и да бъдат забелязани. Сякаш е някаква екзотична находка. Категорично всички отказаха да го харесват, дори една девойка, която си беше сложила лицето на GSM-а си...
Това си е чисто лицемерие, братя българи! Знаете Шоуто наизуст, знаете ТОЧНО КОЛКО бил некадърен Слави, знаете ВСИЧКО за него и за тези около него, а не го харесвате?!

Free your mind!


Тема Що бе, [re: Жacмин]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано24.06.04 15:03



аз напр. си го харесвам заедно с кусурите.

Agent of Change


Тема Кфо има да му разбираш?нови [re: Жacмин]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 15:32



Клуб като клуб - фенове* и фенове** се събираме за да обменяме впечатления, мисли, емоции и тъ нъ.

А че има хора, които са си въобразили, че изглеждат по-умни, красиви и културни като плюят по чалгата и Слави Трифонов - верно си е. Лицемерни копелета с лопата да ги ринеш.

_____________
* - хора, които харесват Слави Трифонов и Шоуто
** - хора, които не харесват Слави Трифонов и/или Шоуто



Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб! [re: Жacмин]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано24.06.04 17:27



Ето ти един от "портретите" на учиндолското, копиран от неговия форум и не е единствен (портретът):

Цитат:
Днес около 0:20ч. на бул.Евлоги Георгиев, малко след Националният стадион, в посока Орлов мост, сребристо БМВ 7 последна серия с рег # "С 7878 **" спря посредата на платното до някакъв стар и очукан джип (вероятно Тойота). От БМВ-то изкочи Слави Трифонов, който отвори дясната врата на джипа и нахълта яростно при шофьора. Започна да му крещи и да замахва. Темата на разговора беше общо взето "Ти къв си бе" както и "А ти къв си бе". Тази недостойна проява на небезизвестният шоумен продулжи доста време, през което се натрупа огромна опашка от автомобили (защото джипът и БМВ-то буквално бяха запушили булеварда). Това ни най-малко смути БГ селебритито, което вклучи към монотония разговор думата "лайнЯр". Клаксоните на изнервените шофьори не попречиха на "звездата" да тресне вратата на джипа след което с още по-голяма злоба да нахълта отново вътре с думите "Абе лайнЯр Ти КОЙ си бе!!!". Човекът от джипа въобще не му се стресна и го контрира с въпроса "А ти КОЙ си...", което видимо изкара "самарянинът от телевизора" извън нерви. За щастие всичко приключи с запомняша се акция на столичните полицаи (които за първи път ми правят добро впечатление). Нито се разбра от къде изкочиха, нито кога. Само в един момент чух тичане, и в следващия и двата автомобила бяха обградени от 5-6 служители на реда. На въпроса им "Какво става тук". Отговорът беше "Аз съм СЛАВИ ТРИФОНОВ" "Абе тоя се заяжда тука"-добави после. Това за момент смути полицаите, но след това се осъзанха и наредиха да отбият и двете коли. После си тръгнах че не ми се гледаха повече простотии на бъдещите (и "настоящи") европейци... Предполагам че човечецът с джипа го е отнесъл в крайна сметка по обясними причини... А ако не е - ЩЕ ГО...

Кой точно Слави харесваш - захаросаният патриот или този, за който става дума по-горе?



Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 18:04



Глей кфи кошмари сънуват хората...





Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб!нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано24.06.04 18:27



Ами човекът апелира, ако имаш познат в І РПУ да го питаш, щом се съмняваш. Иначе на изцепките му и аз съм бил свидетел... Не е задължително да ми вярваш.



Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 19:21



Вярвам, бе - как да не вярвам. Аз и на тфоите истории вярвам, нищо че не е задължително





Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб! [re: Жacмин]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 22:07



Очаквах да заваря тук пощурели фенки на тийнеджърска възраст, а заварвам само мъже, които не могат да понасят Слави Трифонов, предполагам защото е известен, богат и свободен.

Не, а защото е гнусен, неприятен и много вреден. Друг е въпроса, че такива като него, колкото са по-богати, толкова по-голямо влияние могат да имат и съответно отрицателното, което си го носят, се разпростира на още по-големи територии. Ето и вчерашния му гост - без да искам да засягам някого, но пълна посредственост откъдето и да го погледнеш, но подкрепен от съветските маси и придобил свръхпопулярност. Ужас, както и да го погледнеш. Всъщност не - зависи дали имаш позицията да го погледнеш откъдето трябва.

Иначе аз и по-рано съм обяснявал тук - шоуто трябва да се наглежда, за да се следи вражеското развитие.



Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб! [re: УУУ!]  
Авторxa !! (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 23:04



извини ме за въпроса , ама кой му беше гост ?
едно време оня пич от спортните новини казваше кой ще е госта , но после спря..ееее те ме подценяват бе !!! аз мое и да съм любопитна , ама чак толкова, че да седна да слушам 30 мин псувни и плюения , не съм чак така любопитна...та въпроса ми бе -кой бе госта ?



Тема Re: Ей, не мога да разбера този клуб!нови [re: xa !!]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 00:02



Кичозния Филип Киркоров.
Много правилно - наистина не си заслужава да се слушат маса простотии, за да се стигне до госта. Изобщо, чакам колкото се може по-скоро това предаване да спре. Направо трябва да му намерим на Трифонов някое поприще извън публичните изяви. Да се скрие от народа и да си се занимава с нещо си там без да влияе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.