Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я да видим кой от кого преписванови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 15:44



Ми разобличавай, кфо си се размрънкал?



Тема Никф, ти си болен!нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано09.06.04 16:20



Иди се прегледай бе! Аз да преписвам от теб?! Това значи да се върна години назад и по-точно някъде около 1-ви клас. До там ти стигат познанията по правопис...



Тема Re: Никф, ти си болен!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 17:14



Хех, че кфо ми е на правописа? Много висшисти могат само да мечтаят да имат толкова добър правопис, като моя





Тема P.S.нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 17:24



Правопис като за 1-ви клас - тфа всъщност е първокласен правопис





Тема Re: Никф, ти си болен!нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано09.06.04 17:49



Има си хас! След толкова уроци поне те научих да пишеш правилно...



Тема Re: Я да видим кой от кого преписванови [re: Haблюдaтeлeн]  
АвторHaблюдaтeлeн (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 17:54



1) Писано е от Некф
2) Вижте тук: http://members.lycos.co.uk/tophit/f/list.php?f=9 в темата "(п)редник Джейн... "

Каква е поуката? Поуката е, че ако бях предложил някоя наистина сериозна тема нямаше да ми обърнете никакво внимание (знам защото вече опитах). Но щом става дума за скандал всички сте на линия и ще се избиете да отговаряте. Идиоти

---
Хората започват да се държат разумно едва когато всички други възможности са изчерпани




Тема Re: Я да видим кой от кого преписванови [re: Haблюдaтeлeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 18:20



Охохохохоооооо-о-о-о-о! Струваше си чакането, дума да няма. И тфа Оффчо ли бил преписвача? Алеле-майко, шъ го скъсам от бъзик, само да ми падне. В интерес на истината не съм влизал отдавна в тъпото му форумче и за тфа съм пропуснал. Интересно - а кога ли пък е влизал при нас, та чак е докопал и лафове да открадне. Нищо не намеквам, само си се чудя, че тук на някои... ъъъ... хора само сценарии, машинации и шизофрении им се въртят в главите (последното е повече от сигурно)

Друже, не знам кфа ти е била идеята за тази тема и да ти призная - слабо ме интересува. Сериозните теми изискват сериозни хора, а тук само малкия е сериозен. За нещастие той пък не става за къфто и да било разговор освен за козички и педерасти.

Но както и да е - скандала наистина си го бива.

P.S. А теб мама не те ли е учила как да слагаш линкове? Ето как се прави:





Тема Ако аз съм болен, ти си направо за морганови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 18:24



Има нещо, което научих от теб и тфа са некои нестандартни употреби на козичките. То друго няма и кфо да се научи, де





Тема Re: Я да видим кой от кого преписванови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано09.06.04 18:42



Направих всичко възможно, в началото, да водим сериозен диалог. Даже те призовах няколко пъти за това. Ти, обаче, предпочете някаква странна форма на сарказъм. На мен не ми остана нищо друго, освен да влезна в тона ти...



Тема Re: Я да видим кой от кого преписванови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 20:42



Е, хубуу, де - може и аз да съм сбъркан, но да ти кажа предпочитам да си говорим за козички, отколкото да водим ОНЗИ сериозен диалог, който предлагаше навремето. А и виж ся кфо ни е забавно и весело.

Пробвай се с Наблюдателния. Аз (за разлика от гУУУфи) няма да ревнувам, ако си намериш по-добри от мен събеседници






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.