Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Айде фенчетанови  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано06.05.04 22:20



Пуснете си телевизора и вижте как се прави PR върху нещастието на хората. Понеже е голямата работа, та сигурно е помолил полковника да ги освободи. Нещастник!



Тема Re: Айде фенчетанови [re: мaлkия]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 22:32



Много навреме! И аз сега точно това очаквам да видя!



Тема Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 12:38



Е, видя ли? Видя ли най-сетне къф жалък задник си? Не, не си видял - ти освен че мислиш със задника си и гледаш с него.



Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 18:12



Не, това го правиш ти - мисленето и гледането със задника и това е добре известно много отдавна. Жалкия задник си ти и не се опитвай да прехвърляш проблема си върху друг.

Безсмислено е да се минава към спор по същество с теб, така че се скрий. Или май ти дойде малко в повече, че вече почти никой не ти обръща внимание и пак започна с провокациите си само и само някой да ти напише поне един отговор.



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 19:47



Некф написа:
...ти освен че мислиш със задника си и гледаш с него.

УУУ! написа:
Не


Не?! Ти май пак се опитваш да ми противоречиш, а? Абе не че имам нещо против, ама си забравил, че първо трябваше да ме помолиш за разрешение. Айде този път ще минеш метър, ама следващия път да знаеш, че ще се глобяваме.

P.S. Прочее доста интересно ми се стори последното изречение в постинга ти - тфа дето на някой му дошло малко в повече че никой не му обръщал внимание и тъ нъ. Тфа не се ли отнася по-скоро за теб? И за лайнарщините, които твориш с другия си ник - Оффлайн, ммм? Не, не е нужно да ми отговаряш - на всички дет те познават отговора така или иначе им е известен





Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 20:54



Понеже те е яд, че Офлайн те е баннал от форума си, се опитваш да си го изкараш на мен. Защо не си поспориш малко с abettor вместо с интелигенцията?



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
Автор Пeпчo (сладък)
Публикувано08.05.04 23:16



вместо с интелигенцията?

Нещастник, ти очевидно не си разбрал кой е фъф интелигенцията.

..
не се нуждаем от вода
да гори копелдашкия покрив
..



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано08.05.04 23:22



Оффлайн никого не е баннал от форума си - защото това жалко подобие не може да се нарече форум.
А ти защо не си поспориш малко с оффлайн и после да си изпиеш хапчето за шизофрения?
Пикльо!

Я да те видя как ще редактираш това тук, пикльо!



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Ами айденови [re: abettor]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 23:54



На път си да минеш в групата на участниците, към които вече мина Никф заедно с ника си Пепчо, на които е безсмислено да се отговаря.

Да не би и ти да си вече баннат във форума на Офлайн, в който видях, че си писал (щом си писал, значи си го признал за форум), та реагираш почти като Никф?

Ти пък си магаре. Хайде да видя ти как ще го редактираш това тук, магаре с магаре.



Тема Re: Ами айде [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 01:46



Ами баннал си ме. Не си ме баннал, просто ми омръзна да пиша в скучния ти форум (виж тук [url=http://members.lycos.co.uk/tophit/f/read.php?f=9&i=857&t=857]Един постинг на уж 'баннатия' Некф във форум на Оффчо)

Та следователно няма за кфо да ме е яд на Офлайнския (на теб, де), нито пък има за кфо да си го изкарвам на теб (така, де - на Офчо). Просто отбелязах че си един нещастен гъз - нещо, което се отбелязва от всички имали рядкото щастие да контактуват с теб (така, де - със задника ти)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.