Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Айде фенчета  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано06.05.04 22:20



Пуснете си телевизора и вижте как се прави PR върху нещастието на хората. Понеже е голямата работа, та сигурно е помолил полковника да ги освободи. Нещастник!



Тема Re: Айде фенчетанови [re: мaлkия]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 22:32



Много навреме! И аз сега точно това очаквам да видя!



Тема Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 12:38



Е, видя ли? Видя ли най-сетне къф жалък задник си? Не, не си видял - ти освен че мислиш със задника си и гледаш с него.



Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 18:12



Не, това го правиш ти - мисленето и гледането със задника и това е добре известно много отдавна. Жалкия задник си ти и не се опитвай да прехвърляш проблема си върху друг.

Безсмислено е да се минава към спор по същество с теб, така че се скрий. Или май ти дойде малко в повече, че вече почти никой не ти обръща внимание и пак започна с провокациите си само и само някой да ти напише поне един отговор.



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 19:47



Некф написа:
...ти освен че мислиш със задника си и гледаш с него.

УУУ! написа:
Не


Не?! Ти май пак се опитваш да ми противоречиш, а? Абе не че имам нещо против, ама си забравил, че първо трябваше да ме помолиш за разрешение. Айде този път ще минеш метър, ама следващия път да знаеш, че ще се глобяваме.

P.S. Прочее доста интересно ми се стори последното изречение в постинга ти - тфа дето на някой му дошло малко в повече че никой не му обръщал внимание и тъ нъ. Тфа не се ли отнася по-скоро за теб? И за лайнарщините, които твориш с другия си ник - Оффлайн, ммм? Не, не е нужно да ми отговаряш - на всички дет те познават отговора така или иначе им е известен





Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 20:54



Понеже те е яд, че Офлайн те е баннал от форума си, се опитваш да си го изкараш на мен. Защо не си поспориш малко с abettor вместо с интелигенцията?



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
Автор Пeпчo (сладък)
Публикувано08.05.04 23:16



вместо с интелигенцията?

Нещастник, ти очевидно не си разбрал кой е фъф интелигенцията.

..
не се нуждаем от вода
да гори копелдашкия покрив
..



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано08.05.04 23:22



Оффлайн никого не е баннал от форума си - защото това жалко подобие не може да се нарече форум.
А ти защо не си поспориш малко с оффлайн и после да си изпиеш хапчето за шизофрения?
Пикльо!

Я да те видя как ще редактираш това тук, пикльо!



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Ами айденови [re: abettor]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 23:54



На път си да минеш в групата на участниците, към които вече мина Никф заедно с ника си Пепчо, на които е безсмислено да се отговаря.

Да не би и ти да си вече баннат във форума на Офлайн, в който видях, че си писал (щом си писал, значи си го признал за форум), та реагираш почти като Никф?

Ти пък си магаре. Хайде да видя ти как ще го редактираш това тук, магаре с магаре.



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 01:46



Ами баннал си ме. Не си ме баннал, просто ми омръзна да пиша в скучния ти форум (виж тук [url=http://members.lycos.co.uk/tophit/f/read.php?f=9&i=857&t=857]Един постинг на уж 'баннатия' Некф във форум на Оффчо)

Та следователно няма за кфо да ме е яд на Офлайнския (на теб, де), нито пък има за кфо да си го изкарвам на теб (така, де - на Офчо). Просто отбелязах че си един нещастен гъз - нещо, което се отбелязва от всички имали рядкото щастие да контактуват с теб (така, де - със задника ти)





Тема Само линканови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 02:11



Е, не можем всички да сме безгрешни като Оффлайньото. Ето го линка:







Тема Само да вметнанови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 02:32



Абе вярно си е. Имам предвид - вярно е, че е безсмислено да ми отговаряш. Най-вече защото никой (и аз в тфа число) вече не взема на сериозно кфото и да било казано от теб. Но тфа не е толкова важно, защото колкото и да е безсмислено ти все пак продължаваш съвестно и прилежно да ми отговаряш. Толкова те напъва отвътре да ми отговориш, че дори и по петдесет евро (както знаем петдесет евро за теб са еквивалент на истинско богатство) да ми плащаше на всеки свой отговор пак ще продължиш да ми отговаряш. Радвай се, че си сладур и за тфа все още ти прощавам глупостите, иначе отдавна да си затънал до ушите в дългове за да си купуваш дрогата "отговори на Некф"





Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 03:59



Не аз, а тамошния модератор. и не виждам защо пак ме занимаваш със себе си. Но от начина, по който продължаваш да си пишеш постингите към мен виждам, че си бесен за това, че си баннат.



Тема Re: Само линканови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 03:55



Е, и? Виждам, че нещата са точно такива, каквито и аз казах.



Тема Re: Само да вметнанови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 03:56



След този трети поред постинг до мен, виждам, че неовладяното и неконтролирано желание да получаваш отговори от мен, те е довело до безумие. Ясно е, че не у мен нещо напира да ти отговаря.



Тема Re: Само да вметнанови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 20:10



Звучиш убедително, но за нещастие тфа дет си го написал некси хич не се връзва с фактите. Некси отново не си успял да се въздържиш и си отговорил на всичките ми постинги. Даже и на тези, които не са адресирани до теб. Лоша работа. мдааа

Здраво си се "закачил", друже - ей тфа е горчивата истина. Самоуспокояваш се, че все още напълно се контролираш и че само да поискаш винаги можеш да спреш да ми отговаряш, но доказателствата за обратното са налице. Извади си главата от задника и чистосърдечно си признай, че си станал некфохолик. Докато не е станало прекалено късно се вземи в ръце и вместо да плещиш празни приказки колко безсмислено било да ми отговаряш наистина спри.





Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 20:27



Не смятах да те занимавам със себе си, но доста смешно ми прозвуча тфа, че си ме бил баннал. И как тъй ще ме баннеш като си такъф неграмотен льольо?

А и номерът ти е много елементарен - твърдиш, че съм имал бан... само за да ме накараш отново да започна да пиша в тъпите ти форуми. Е, няма да стане. Не желая да пиша във форума ти и (за разлика от теб) говоря напълно сериозно





Тема Re: Само линканови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 20:36



А даваш ли си сметка колко си жалък?





Тема Re: Само да вметнанови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 21:15



Ти да не пукна пак, бе? Тъкмо се зарадвах, че повече няма да те видим. За 4-5 дни нещата се бяха нормализирали. Аз мога да ти покажа още поне няколко твои постинга, на които не съм ти отговорил. Тоест ти си този, който напира да му отговарям и отговаря на моите мнения, а не обратното. И трите постинга, на които отговорих, бяха адресирани до мен. А ти си написал поредните си неверни неща.



Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 21:16



Написах, че си баннат, а не, че аз съм те баннал. Как ме виждаш аз да те банвам, след като ти даже и толкова внимание не заслужаваш?
Гордея се, че ме смяташ за собственик на форума. Забелязал си разликата между мен и теб, например. Обаче, това, че толкова тъгуваш, че си баннат не означава, че аз мога да ти помогна. Търси проблема там, където си го създал.



Тема Re: Само линканови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 21:16



Не, такава сметка ти трябва да си дадеш.



Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 12:13



Фактически откакто не пиша във форума ти интересът към него е спаднал почти до нулата и е разбираемо, че ще направиш всичко по силите си за да ме върнеш като участник. А тфа защо трябва да ме вълнува по къфто и да било начин?!

И да - ако някой още не е разбрал - зад никовете Offline и УУУ! стои един и същ човек.



Тема Re: Само да вметнанови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 12:19



Е, има обаче една малка, но пък доста съществена разлика между мойто и тфойто "напиране" в отговорите. Аз (за разлика от теб) никога не съм се изхвърлял като чекия на мокър пясък, че ще спирам да ти отговарям или че е безсмислено да продължавам да разговарям с теб.

Кфо излиза - ти хем искаш да спреш да ми отговаряш, хем продължаваш да го правиш. Май е време да осъзнаеш горчивата истина, че ще спреш да ми отговаряш само ако аз ти разреша.





Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 18:43



Ако ти твърдиш подобно нещо, ще трябва да ни предоставиш и някакви доказателства. Иначе това си е едно твое изхвърляне като... как точно го каза? Но, какво се учудвам, според теб само другите са задължени да дават доказателства за твърденията си, но не и ти. Както също така може да се досетиш, УУУ! няма никакво отношение към каквито и да било форуми и няма никакво намерение да връща или невръща в тях когото и да е. Макар че е вярно, че ти дори и за тук си един излишък, който с нищо не допринася за изясняването на обективната истина по който и да е въпрос. Така че, кфо излиза? ЧЕ СИ ИЗЛИШЕН и тук!

Колкото до следващия ти постинг, фактът, че не му отговарям, е доказателство за неговата невярност. Колкото и да ти се иска, не можеш да постигнеш контрол над това дали ще ти отговарям или не, а иначе е съвсем вярно, че е безсмислено да се спори с теб.



Тема А теб....нови [re: УУУ!]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано15.05.04 08:38



.... какви "доказателства" биха те задоволили, за да се докаже че ти и другото ти "ти" сте едно и също анонимно и неграмотно човече?
Личи си от сто километра по стила на писане. Но съм малко зает, за да правя морфологичен анализ на подобна отрепка като теб.



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 11:05



Ако някой се интересува как съм разбрал, че УУУ! и Offline са един и същ лайнар - ще му обясня. Също така нямам нищо да си взема бележка ако някой прецени, че съм излишен или дори в тежест на този или който и да било клуб. Като казвам "някой" обаче съвсем определено имам предвид някой друг, не теб.

Яаа, а къф е тоя "следващ постинг" и кфи са тия "доказателства" за които говориш във втория параграф на отговора си? Нещо халюцинираш ли, що ли? Ааааааа, разбрах - ама тфа всъщност било отговор "две във едно" - отговорил си тук и на другия ми постинг. А защо реши, че на някого му е нужно да си признаваш или пък да доказваш нещо? Нещата са си съвсем ясни - безсмислено или не ще продължаваш да ми отговаряш докато аз не ти позволя да спреш.





Тема Re: Ами айденови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 14:51



Щом употребяваш все повече думи, които не са в моя речник, все повече ще бъдеш игнориран от мен, а и разбирам, че банването ти не е било безпричинно. Мен въобще не ме вълнува ти какво и как си разбирал. Факт е, че това, че ти и група провокатори-абеторци си мислите нещо, всъщност не доказва нищо.

Разбира се, че не ти ще определяш дали ще ти отговарям или не. Ти обаче толкова си свикнал да те е*ават отвсякъде, че в многобройните случаи, когато това се случва и тук и ти доказано не излизаш прав, ти отново се връщаш все едно нищо не е станало и за теб даже израза "болката е малка, срамът е голям" не важи.



Тема Re: А теб....нови [re: abettor]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 14:51



Въпросът не е поставен към теб. Тежестта да доказва се пада изцяло на Никф.



Тема Въпросът ще стане и към мен....нови [re: УУУ!]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано15.05.04 15:39



....защото и аз съм 100 % сигурен, че ти си онзи ПИКЛЬО!



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: abettor]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 16:52



Няма смисъл НА НЕГО да му доказваме, че с Offline са един и същи човек - той тфа си го знае. Но можеш много елегантно да обърнеш играта като директно му зададеш въпроса "УУУ!, ти и Offline сте един и същи човек ли сте?". Ей в този случай пича ще има само три варианта - да си признае, че е, да откаже да отговаря (което обаче ще е все едно си е признал) или да излъже. А нали се сещаш къф силен коз е да имаме черно-бяло една нагла лъжа на Офчо.

Прочее една обща черта на УУУ! и Офлайн е, че и "двамата" много мразят директните въпроси...





Тема Re: Ами айденови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 16:58



Единственото ценно нещо от купчината лайна, която пак си изсрал: "Щом употребяваш все повече думи, които не са в моя речник, все повече ще бъдеш игнориран от мен". Ценно е, защото пак се изхвърляш като чекия на пясък. Ами да, нищо такова няма да се случи - колкото и да те обиждам и кфито и епитети да употребявам по тфой адрес (все заслужени между другото) ти няма да спреш да ми отговаряш. Да речем, че със сетни сили ще се удържиш ден-два да оставиш един или два мои постинга без отговор, но само толкова ще ти е "игнорирането"





Тема Приемам....нови [re: Hekф]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано15.05.04 19:48



....ще го пусна в нова тема даже :))))


Искам точно ТЕБ!

Редактирано от abettor на 15.05.04 19:44.



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: abettor]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 20:10



Пикльо ще викаш на баща си.



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 20:11



Както вече казахме, ти нищо не си доказал, мисля, че точно това е твоето виждане по въпроса - когато нямаш доказателства, не може да твърдиш нищо. Нали по въпроса с Костов се получи такъв разговор?

Пак получаваш 100% по-малко отговори отколкото си на*рал тук (имаш едно "мнение" към мен, на което не получаваш отговор). Значи, кой е прав в крайна сметка?

Между другото има два основни начина за справяне с идиотите като теб - или опонента да слезе на нивото ви и да се държи по вашия начин, или ... модератор и прилагане на правилата. Ама то си е така и в реалния живот. Отрепки като теб никъде няма да ги пуснат да влязат в цивилизованото общество. Затова все ще ходите по местата, където ВСЕ ОЩЕ не са ви изгонили.



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 10:10



Говорим за твои отговори на мои постинги, а по всичко личи, че ти продължаваш да отговаряш на мои постинги. Няма нужда да питам кой е прав защото е повече от ясно.

О, ама ти май още малко и ще се разревеш като детенце и да поискаш от батко модератор да те защити от лошия Некф, който ти мачка фасона. Кой разплака горкото момиче, който сълзите офлайнски... Между другото точно ти не можеш да ме обидиш на идиот или отрепка, но не е ли любопитно, че всъщност теб отвсякъде те гонят? (и оттук скоро ще те изритат, бъди сигурен)? Докато мен досега никой и отникъде не ме е гонил (изключвам разбира се тфойто смешно и незначително "форумче")





Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 17:00



Ето ти отговор понеже знам колко много се надяваш на такъв.



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 17:22



Радвам се на всеки тфой отговор... защото е поредното доказателство, че няма да спреш да ми отговаряш





Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 21:27



Нали те виждам, че това ти е единствената радост в живота - да получиш отговор от УУУ!

Отговор по същество обаче, нямаше!



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 22:24



Че ти кога си давал отговор по същество (не само на мен - изобщо), че сега точно да го забележа, че този ти отговор не бил по същество?!





Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 03:22



Винаги, но не и на теб - от известно време.



Тема Re: Въпросът ще стане и към мен....нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 09:59



Да, де - ти всъщност имаш малко по-особена представа за тфа на кфо му се вика "отговор по същество", та нищо чудно и да си въобразяваш, че едва ли не винаги си давал такива отговори...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.