Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 21.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано16.04.04 11:13



През септември... щяло да продължи в нов вариант веднъж седмично.
Колко процента е вярно това?
Някой сведущ да доложи!

Аз лично намирам тази стъпка за логична... Бат Славе, трябва да си почине малко...

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано16.04.04 11:37



...а, както е известно, във всеки слух има количество истина. Преди няколко месеца предложих на никф бас колко време му остава на Шоуто. Точно това имах предвид. Самото шоу се изхаби, почнаха да се канят гости от "кол и въже" и си е видно, не от днес, че няма да го биде... Най-подходящо време за спиране е летния "сън" на телевизиите.



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 12:36



Тепърва предстои да видим долкото този слух ще излезе верен. Но така или иначе един път седмично не значи спиране на Шоуто.

А ти прочее все още не си казал точно колко време му остава на Шоуто докато ОКОНЧАТЕЛНО бъде спряно.





Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано16.04.04 13:37



Защото ти не поиска да вържем. Пък и да искаш, лош слух върви за теб... Иначе знам с почти абсолютна точност...



Тема Защо?нови [re: мaлkия]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано16.04.04 14:42



На каква база съдиш, че се е поизтъркало. Шоуто може единствено да спре ако на Трифонов му писне да го води.

Защото поради съществуващите механизми на рейтингово измерване и куп други фактори, шоуто винаги ще е печелившо! Така че спиране от тази гледна точка няма да се наложи.

Но аз допускам че на Слави ще му писне... а и едва ли шоуто е това, на което ще остане цял живот.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 16:27



А кфо ще рече ПОЧТИ абсолютна точност? До ден? Айде нека да е в рамките на месец. Ако познаеш месеца и годината в която Шоуто окончателно ще спре ти давам десет лева. Но ако месеца, който си прогнозирал мине, пък Шоуто продължи да се излъчва ти пък ще ми дадеш хиляда лева. Става ли така?



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано16.04.04 23:25



Няма да стане. БТВ и Славчо имат договор за пет предавания седмично, със задължителното участие на Славчо, с изключение на дните, в които има мачове от Световната купа или както се казват там.
За което Славчо получава по 15000 евро на предаване и половината от рекламните приходи.

"Неназованите неща не променят смисъла си."


Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: Sapiens-s-s]  
АвторEfil (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 23:40



hahahha 15 000 evro i to na predavane... mnogo interesno... vie teia pari za nishto gi niamate be deca.. hahahahahah



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: Efil]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано17.04.04 02:37



Не ние, БТВ.

"Неназованите неща не променят смисъла си."


Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: Efil]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.04.04 07:39



Според теб това предаване колко струва? И как мислиш, че някой ще прави предаване, без да си покрие разходите и да печели от него?! Ще ти дам жокер: Нискобюджетно предаване, с много по-малък екип, струва между 3 и 5 хиляди евро... Не говоря за кабеларските напъни, разбира се, а за професионално, от сорта на "Каналето" и "клуб НЛО" например.



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: мaлkия]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 16:05



Какво им обясняваш и разясняваш? Нека си говорят, каквото си знаят. То е ясно, че те нищо не знаят, но са отворили една уста, все едно всичко им е ясно и те са правите. Но понеже вече и без това споменахме някои неща, нека помислим логично. Ами само гардероба на Трифонов и балета струва няколко хилядарки на ден. Едва ли са много тези, които са забелязали, че балета всеки ден излиза с различни нови облекла, които всеки ден се правят уникално само за тях, някой спомена, че на Трифонов костюма му е $2000, а той е нов всеки ден. Разбира се, не всеки е длъжен да се сеща за тези неща, но когато някои тръгнат да ми говорят тук от позицията на много знаещи, особено онзи, който винаги е прав, дори и когато бъде оборен с аргументи, става нужно някой трайно да ги постави на мястото им. И мисля направо вече да не им обръщаме внимание. Те си мислят, че те са правите, а ние знаем, че ние сме. Какво по-добро от това?



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Авторdori 19 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.04 19:15




Showto niama da spira.



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: dori 19]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано18.04.04 22:38



Ти ли гарантираш?



Тема БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано19.04.04 13:34



Ти да не мислиш, че дрехите на балета и Слави се купуват! Шмъркаш яко!

15 000 евро е силно завишена сумичка ми се струва на мен лично... а с това 50% от рекламата излиза, че битивито си е на загуба ката вечер когато Славчо е на екран!

може и да бъркам де... ама... 30 бона на вечер... незнам...

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема P.S. (защото го обичаш)нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 16:25



Да уточня, че трябва да си направил прогнозата си поне месец, но не след, а ПРЕДИ Шоуто да спре. В този смисъл ще ми дължиш сумата от хиляда лева в два случая:
1. Ако при повече от тридесет дни след прогнозирания от теб срок Шоуто все пак продължи или пък спре само временно (като под "временно" указваме по-конкретно срок от не повече от четири календарни месеца).
2. Шоуто наистина спре, но ти не си дал прогнозата си поне тридесет дни преди спирането на Шоуто (тфа включва и случая, когато изобщо не направиш никфа прогноза).

Мисля, че е ясно аз при кфи обстоятелства ще ти дължа сумата от десет лева.

Айде ся да те видим колко си сериозен...





Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 16:38



И какво, ако не се купуват, да не би да са без пари?
Не е ли вярно, че над 100 човека са в екипа?
Нали всеки получава заплати?



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 18:06



Ами стана ясно (за пореден път), че тфа на което ти му викаш "разсъждавам логично" и "привеждам силни аргументи" е всъщност "говоря празни приказки" и "нямам аргументи, но аз така или иначе си знам, че съм прав".

А кфо по-точно доказваш този път? Ако не е тайна, разбира се?





Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 18:18



Всъщност ти си този, който в момента се бори да доказва, че аз не съм прав, виж по-горе, мисля, че имаше и други въпроси към теб, на които ти първо трябва да отговориш, преди да искаш отговори от мен.



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 18:25



Боря се? Объркал си се нещо





Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.04.04 22:16



Евала, откога чакам това да се случи...това е хубаво, говори че има напредък в общата култура на населението ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 22:23



А какво правиш? Виж си постингите по околните теми, че само това правиш вместо да стоиш мирно и кротко и да четеш.



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 16:29



Е, слабо ме интересува кое в постингите ми по околните теми те е подвело да си въобразиш, че едва ли не се боря с теб, но така или иначе си се объркал. За да се боря с теб трябва малко или повече да те взимам на сериозно.





Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано20.04.04 23:23



Разбира се, че ме взимаш на сериозно, защото не пропускаш да ми отговаряш и да ме репликираш. Колкото до това, че се бориш - това си е твоя вътрешна борба, но това си е от акъла ти - така или иначе нито ще излезеш с непротиворечива теза, нито ще ме обориш мен.



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Автор lagodko (-#-)
Публикувано21.04.04 14:13



Жив да си мазньо, от твоята уста в божите уши



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано21.04.04 14:36



Друже, не се самозалъгвай - отговарям ти само защото (все още) ми е забавно да се бъзикам с теб. А ти си много подходящ обект за закачки и бъзици (кфито прочее са хората, които се взимат прекалено насериозно) защото винаги се връзваш.

Абе нали съм ти казвал - просто не ставаш за сериозни разговори.





Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 23:53



Няма как да знаеш дали се взимам насериозно или това е всъщност форма на скрит бъзик, с наличието на който ти не си запознат и затова си мислиш, че ти прилагаш такъв.
Разбира се, за серозни разговори има само един тук, който не става, но вече повечето те разбраха какво представляваш и все по-малко ти се връзват на простите провокации.



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 12:59



Покъртително - излиза, че ти може би не си наистина олигофрен, а само се правиш на такъф за да си правиш бъзик. Еми... значи и ти се забавляваш поне колкото мен. Забавляваш се, нали?

P.S. Ебати кретена си. Честно




Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 21:26



В интерес на истината мисля да те откачам и да не се занимавам повече с теб.



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 15:35



Ми мисли си. Съмнявам се обаче, че някога ще събереш сили наистина да престанеш да се занимаваш с мен.





Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Авторdori 19 (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 19:36




tova ne e istina.



Тема Шоуто стана тъпонови [re: MA3HbO]  
Автор Celeborn ()
Публикувано26.04.04 23:12



Слави почна да кани много тъпи гости...шоуто като цяло изтъпя....

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра ни учи как точно.


Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 23:25



Това не изисква изразходване на сили. Даже и да те ритне човек, това е удоволствие, а не разход на енергия.



Тема Re: Шоуто стана тъпонови [re: Celeborn]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано27.04.04 01:04



Без майтап?!



Тема Re: БРЕ!!!!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 15:25



И аз тфа казвам - толкова си станал зависим от тфа "удоволствие", че просто не те виждам как ей тъй ще престанеш да се занимаваш с мен. Да, бе - ще престанеш. Ще престанеш... ама друг път - така и ще си останеш само с "мисленето".





Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Автор baba Qga ( 6estak)
Публикувано03.05.04 21:21



кви са тия долно инсинуации?

"Единственото сигурно е, 4е няма ни6то сигурно."
Плиний Старий
/purple]


Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 13:19



Maleeeee..
A - DANO !



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
Авторhate_slavi_trifonov (Нерегистриран)
Публикувано09.05.04 12:48



az li4no sam na mnenie 4e na toq slavi mu e vreme okon4atelno da go spirat!
po rano mnoo me kefe6e ama naposledak sa mu takiva umreli gostite 4e sprqh da go gledam.pone vicovete da gi biva6e ama- NE!ve4e i te stanaha tapi
sigurna sam 4e ima mnogo drugi hora na moeto mnenie



Тема Re: Слухче се върти едно.... че Шоуто СПИРА!нови [re: MA3HbO]  
АвторAnhelika (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 13:49








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.