Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 23.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Весели празници!  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано09.04.04 00:35



Приятно прекарване и внимавайте с алкохола!



Тема Re: Весели празници!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 13:56



Ако се опитам да сляза до твърде елементарното ти чувство за хумор бих пожелал и на теб приятно прекарване... ако УУУрко или Маймунен-с-с-с се навият да те прекарат, де. Абе внимавай докато се чукате - пази си яйцата.

А иначе докато празнуваш можеш ей тъй съвсем между другото да се замислиш защо ли са такива идиоти хората и защо толкоз малко им трябва за да стигнат от "Осанна" до "Разпни го!". И защо ли нищо не се е променило през последните две хиляди години. Или пък защо се е променило... към по-лошо.

...



Тема Re: Весели празници!нови [re: Hekф]  
Автор Sapiens-s-s (добронамерен)
Публикувано09.04.04 20:49



Ей, не може ли поне навръх Великден да не се ядем...
Хората по Великден във време на война сключват временно примирие, а вие...

"Неназованите неща не променят смисъла си."


Тема Re: Весели празници!нови [re: мaлkия]  
Автор Пeпчo (сладък)
Публикувано10.04.04 01:07



Весели и на теб и яко чукане (с яйца де)!



Тема Re: Весели празници!нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано13.04.04 13:55



Ти си по-тъпо копеле, отколкото те мислех. Както виждаш не пожелах приятно прекарване (което, понеже не знаеш, е правилната форма за пожелание) само на противниците на кумира ти, а на всички и беше чистосърдечно...

Знам какво имаш предвид с прекарване, но изкарване е когато учиндолското недоразумение си извади патката от мръсната ти уста. В случая, както споменах по-горе, се казва прекарване. А в смисъла, който му придаваш, ти си прекаран най-грозно още с раждането си...



Тема Re: Весели празници!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 16:21



Е, аз поне не съм лицемер като теб - цяла година да плещиш глупости за козички и овчици, но иначе да почиташ христянските празници. Да, бе.

Да смятам ли, че не си се прекарал да размишляваш над втората част от постинга ми?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.