Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за шоуто с Гергана Орлова?нови  
Автор gazibara ()
Публикувано11.11.03 17:39



?

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Ъъъъ...нови [re: gazibara]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано11.11.03 19:40



... коя е тази особа?

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: Ъъъъ...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 08:30



Тази особа е олицетворение на пълното нехайство на държавата по въпроса дори за физическото оцеляване на нейните граждани. Тази особа отиде на футболен мач (за втори път през 22-годишния си живот) за да се забавлява и щеше да се превърне в пълен идиот, ако не беше невероятният й късмет. Тази особа е върхът на футболното хулиганство у нас. Тази особа е освен това и олицетворение на големите приказки и нулевите дела на всички инситуции и институцийки, от които нещо зависи в тази държава да помръдне.

А през това време хлапакът, който по едно чудо не отне живота на тази особа се разхожда дори несъден на свобода, защото, видите ли, момченцето искало било да продължи да учи. А никой не пита дали тази особа не е останала завинаги без образование и на дъното на социалната стълбица единствено заради него.

Ето това е тази особа. Но ние сме се свили в черупките си и не ни пука какво става наоколо. Човек ще убият на две крачки от нас (и убиха: помните ли Милен преди три години? Той биде убит от подобна бомбичка, и то не на стадиона, а някъде далеч от него), и пак няма да се обърнем. След мен и потоп.

Както каза Мартин Карбовски, всички забравихме Гергана.

Е, не всички, за щастие.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Ъъъъ...нови [re: gazibara]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 11:24



Много мило от твоя страна, че проявяваш такава загриженост за бъдещето на бедното момиче.
Но не намирам за основателни забележките ти към държавата и към институциите въобще. Защото държавата и институциите са мъртви без хора, които да ги движат. А тези хора си имат конкретни имена. Така формулирани забележките ти са си чиста стрелба на посоки и общи приказки.
Моите уважения към любителите на футболната игра...
Един единствен път присъствах на футболен мач и си обещах никога повече да не стъпя на такова място. Дано да бъркам в изводите си, базирани на това мое единствено посещение, но по-голям брой на квадратен метър пияни, дрогирани и със съдрани от викане гърла не бях виждала. Да не говорим за злобата и агресията на кубичен метър въздух - тя вече приемаше физическо измерение.
И сега ако ми кажеш, че държавата и нейните институции пълнят стадионите с подобна лумпенизирана тълпа - може и да сбъркаш.
Поднасям извиненията си на всички почитатели на футбола, които са се почувствали засегнати от писанията ми. Вярвам, че може и по друг начина да протичат такива събития. Можем и кротко да си стоим в къщи пред телевизора с охладена биричка и пържени картофки със сиренце, нали.

Посещението на такива спортни изяви в България е висико рисково начинание, защото само за това, че си посмял да изразиш гласно предпочитанията си към определен спортен клуб можеш да си получиш солидна доза пердах.
Но проблемата е доста по-сложна и с много дълбоки корени. Това е само външното и проявление.

Бъди по-конкретен в обвиненията си. Кой каква работа не свърши - това посочи.

За препоръчване е да цитираш името на философа, на чиито мисли се позоваваш. Много по-авторитетен е от гостодина Карбовски.

Желая ти успех!
И малко повече вяра в доброто, като че ли...




Тема Re: Ъъъъ... [re: Mиxaeлa]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 12:33



И си права, и не си. Защото тази лумпенизирана видиотена тълпа съществува и защото няма кой да я озапти. А няма кой да я озапти, защото не се предприемат никакви мерки за озаптяването й. Какво стана с английските хулигани, помниш ли? Всички европейски градове бяха пропищели от тях. Но и УЕФА, и ФИФА заплашиха английската федерация с жестоки санкции. И резултатът беше налице. Днес английските фенове не вилнеят безконтролно нито из Европа, нито в самата Англия. Това е работа на "безличните" институции. Защото те явно са безлични само у нас.

Искаш имена? Не мога да ти цитирам имената, защото не ги знам. Но законите са затова - за да бъдат ефективни независимо как се този, който ги прилага.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Какво мислите за шоуто с Гергана Орлова?нови [re: gazibara]  
Автор*Niki* (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:00



Здравейте,

Бих искал да благодаря на човека който е открил този форум,защото беше време!Аз бих казал че това момиче ми стана много симпатично от телевизията и незнам защо едно толкова невинно създание на планетата земя може да пострада по толкова зловещ начин след като за втори път отива на мач.Просто акала не ми го побира,как след толкова обещания от страна на ЦСКА те не направиха почти нищо за нея!Имаше много обещания по вестниците,телевизиите и т.н.,но нищо!!
Защо никой от БФС не се обърна към нея,защо никой не попита как тя се чувства,дали тя има нужда от нещо???НЕ НЕ НЕ те просто се бяха заинтересували от нещо друго,като например "Орден Стара Планина" за Славков,за изключителния му принос!
Имаше много хора които трябваше да попитат за нея,но никой не го направи.!
Момчето което изварши деянието се покри в къщи и пожела да учи,но нека знае че това което е направил ще му тежи доживот и ще трябва за малко да прекасне обучението си за година или повече и да влезе там където трудно слънцето угрява!Защото докато има такива като него на свобода ще има и такива случки като с Гери Орлова,Малден Младенов и прочие!!!
Така че нека Бойко Борисов и компания се хванат в ръце и по укротят тази Българска "сган"!Това е само част от това което мога да ви кажа,но мога да ви кажа само едно НАПАЛНО САМ ОГОРЧЕН И ОБИДЕН ОТ МОИТА МИЛА СТРАНА БЪЛГАРИЯ ОТ ПОЛИТИКАТА И ПОЛИТИЦИТЕ<НЕКА ВСИЧКИ СЕ ЗАМИСЛИМ!!!!



Тема Re: Ъъъъ...нови [re: gazibara]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:14




Права съм по принцип, и не съм права, защото обикновено пиша седнала. Това в кръга на шегата.
За наше съжаление и най-добрият закон ще си остане мастилено петно върху лист хартия ако нямаме желанието, волята и силите да преследваме докрай целите, които сме си поставили.
Уж искахме ред, демокрация и правова държава, ама тези думи си останаха комай само за пред народонаселението. Нас все ни блазни възможността да минем метър. И докато става номера с метъра - няма да има ред.

Не случайно в Европейския съюз не ни искат със Съдебна система като нашата. Такава тромава и покварена госпожа никой не би пожелал за компания.

Населението, обитаващо териториалните граници на нашата Република, има един много любим израз: Законът е врата в полето.
Докато изрази като този са ни ръководна максима - не чакай от такива хора да ти спазват закони.

Смея да твърдя, че сме доста лицемерно племе.
Темата за корупцията ни е от любимите. А и не само темата, но и самата корупция.
Корупцията не е едностанен акт. Нужни са поне двама. Нека не говорим само, че този или онзи е подкупен. Нека си признаем, че самите ние сме доста склонни да дадем подкуп.
Въпросът ми е: От какво се оплакваме тогава?
Да спирам, че пак се отплеснах в никому ненужни разсъждения.

Хайде, със здраве!



Тема Re: Ъъъъ...нови [re: Mиxaeлa]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 13:23



Ами навремето адаш ми Ляпчев е казал: со кротце, со благо, и со здрава тояга. Та овците като не щат да минават през вратата, ги подкарват оттам.

Само че у нас не само законите са калпави, ами никой не ги спазва, дори тези, които най-много трябва да го правят. А за съжаление този, който трябва да размаха тоягата, още го няма.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Какво мислите за шоуто с Гергана Орлова?нови [re: *Niki*]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.11.03 13:27



Почти се бях отказал от дискусията, но ти ми върна вярата, че има и свестни хора. А виж що помия се изля върху мен в клуб ЦСКА, където просто зададох въпроса защо се отметнаха от обещанията си. Ама така е - всеки народ си заслужава управниците.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Ъъъъ...нови [re: gazibara]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 13:31



Да, това също е вариант. Може и с тояга. Ама нали ще опищят орталъка, че ще се чуе чак в Страсбурга града голяма.

А тези, дето наистана са пострадали? Те горките къде да се оплачат и кой да чуе болките им?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.