Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Началото на краянови  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано01.11.03 20:50



Днес излезнаха социолог. проучвания за периода 15.09 - 15.10.2003 г. Резултатите говорят ясно. За първи път учиндолското недоразумение и неговото шоу не е разбивач на медийното пространство. Много по-лошо не само, че не е първи , но и е на непрестижното 7-мо място... Грачете фенове. Когато цифрите говорят...



Тема Re: Началото на краянови [re: мaлkия]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:47



Гут. Малчо, само кажи кой, кога и къде е провел социолог. проучвания. Дай линк или нещо такова. Щото 'един приятел на приятел на баджанака...' не върви. А и в БГ който си плати - получава социолог. проучвания по избор.

А после дали феновете ще грачат или ще се радват - все ми е през кура.

Лаф да става.



Тема А сега!нови [re: мaлkия]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано02.11.03 02:06



Еякулира ли от кеф? А?

МИРНО! Мазньо приема строя.


Тема Re: Началото на краянови [re: Пeпo]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано02.11.03 09:28



Помоли учиндолското да ти даде пари да се абонираш за подобна информация по интернет и те ще ти я пращат по и-мейла. А иначе по сергиите за вестници има едно списание, "Медиа свят" му казват, отделяш няколко левчета и си го купуваш.

Странното ми е едно, как се опитваш да водиш спорове тук, като не си запознат с едно от основните неща - рейтинга на любимия, несравнимия, великия...

Айде със здраве... Пък лаф винаги ще става...

Редактирано от мaлkия на 02.11.03 09:33.



Тема За сведение на феновете...нови [re: мaлkия]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано02.11.03 16:57



... да видим какви материали ползва малкия плужек.
Както ще прочетете по-долу той се базира на едно списание, наречено "Медиа свят".
Без да коментираме представителността на изследването да видим фактите. Според същото издание:
1. Факт № 1 - малкия пише, че Шоуто на Слави било на 7-мо място. Малкия лъже. Според изследването в последния брой на изданието Шоуто е на шесто място. Забележете след кои: Два филма, едно документално предаване, едно неизвестно за мен нещо "Кой съм аз"....и...и същото шоу, наречено "Великото отечествено турне", което е на пето място.
2. Факт № 2 - и горния извод не е точен. Оценката е според гледаемост в различните възрастови категории. Според самото издание най-престижна е възрастовата категория 15 +. В същата категория "Шоуто на Слави" има рейтинг 20.9 % за разлика от ПЪРВИЯ 28.3! Сами сравнете разликите. Отделно от това, както вече разбрахте, нито първия, нито кой и да е е ШОУ. Конкуренцията са филми (Джуманджи, Беглецът) и нито едно ШОУ или поне публицистично предаване.
3. Факт № 3 - в момента говорим за Би Ти Ви. Която има почти двойна аудитория от Канала и почти половината аудитория от всички телевизии. Това означава, че Слави не само е в ТОП-а на БиТиВи, но и е с много по-напред от най-рейтинговите предавания на Нова, Канала, ББТ и пр.
4. Факт № 4 - цитирам самото издание :" Впечатление прави, че Шоуто на Слави не само че е отстъпило от първите позиции традиционно заемани в продължение на месеци, но и през септември е на шеста позиция..."(край на цитата) За малкия плужек оставям да Ви обясни кой традиционно е заемал първите места месеци наред и отстъпление ли е шестото място.
5.Факт № 5 - Проучването е направено от TV Plan/TNS. Малкия да обясни колко представителни са те, той "плува" в тези среди. Но и най-представителни да са предишните показатели са ясни.
6. Факт № 6 - В нито едно проучване, на нито една медия не фигурира нито малкия, нито големия, нито каквото и да е правено от него ШОУ. Разбира се, във вестник "Шоуто на мЪлкия", в тираж три броя, той заема челно място.
В заключение: Факт № 7! Може да си малък, може и да си Тъп, но края на Шоуто ще дойде доста след твоя. А ти поне можеш да не спекулираш с цифрите и фактите и с жалките си левчета отделени за купуване на жалкото списание.

За интересуващите се от факти: Списание "Медиа свят", брой октомври 2003 г., страница 3-4 от притурката за Анализи. Цена - 4 лева.
(Малкия вероятно го получава безплатно - като заплащане да плюе тук)



Поздравяваме ви, че излъгахте, гражданино малък - както би казал Булгаков!


Вече имам една сбъдната мечта...

Редактирано от abettor на 02.11.03 16:58.



Тема Удоволствието - мое!нови [re: abettor]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (ентусиаст)
Публикувано02.11.03 17:29



Забележителен с изрядност и почтеност постинг.

10х, човече!

.......
Жив и здрав бъди.

Накефи ме неимоверно, деба...

------------------------------------------------------

Нема таа, нема онаа...


Тема Re: За сведение на феновете...нови [re: abettor]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано02.11.03 18:09



Пропускаш да споменеш закономерността "повече зрители на шоуто - по-тъпа нация"



Тема Re: Удоволствието - мое!нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано02.11.03 19:06



Не е в стила ти, уважаеми, да пускаш хвалебствени постинги на неграмотни момченца, които след мое изказване са припнали до най-близкия РЕП и са заделили от оскъдните си средства, за да доказват н`ам к`во си на н`ам на кого си!

1. Да учиндолското е на 6-то място но в РАМКИТЕ на бТВ, само че понеже, както споменах по-горе, тъпото си е тъпо е пропуснал да прочете класацията на филмите и предаванията на БНТ, където има още едно филмче "Индиана Джоунс...", което е преди "Шоуто на..."
2. За разлика от същото момченце, което подлага на съмнение представителността на TV plan, аз съм абонат и получавам изследванията и на BBSS (това той е пропуснал да "види" в постинга ми), за което плащам много повече от изтерзаните 4 левчета на (тъп)ettor-чето. Там резултатите са още по-плачевни. Рейтингът на недоразумението е под 20%, а по-точно 19.7% и е пак на 7-мо място.
Не мога да разбера какво има предвид тъпичкото абетторче с израза си, цитирам: "...най-престижна е възрастовата категория 15 +." Най-обширна, може би, не най-престижна.
3. Обръщам внимание на, наистина най-престижната, в покупателно отношение, категория мъже 15+. Там шоуто на учиндолското недоразумение отиде на, забележи, 10-то място, където и фуболна среща и новинарските блокове на БНТ са преди шоуто. Искам да поясня, че тази категория е рекламния таргет на всички ТВ-та. Сам виждаш, че аз не спекулирах с този факт, а споменах най-обширната от категориите.

Въпросът дали съм в някакви класации не касае никого в този клуб, затова и няма защо да занимавам когото и да било тук с това. Може би "Кретена на нета" и "тъпettor" ще си намерят обща тема за разговор по именно този въпрос.

Съжалявам, че те занимавам теб с всичко това, след като не си взел отношение по въпроса, но тъй или иначе не говоря с тъпичкото, вресливо фенче, но бях задължен да детайлизирам твърдението си...

Бъди здрав!



Тема Re: Началото на краянови [re: мaлkия]  
АвторПeпo (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 19:30



А на мен ми е чудно, как след като се имаш за умен човек мислиш, че за спорове в този клуб са необходими неща като рейтинг, количество и качество.

Нужна е елементарна компютърна грамотност.

П.с. 'любимия, несравнимия, великия' наричам моя мaлkия



Тема Глупаче мое....нови [re: мaлkия]  
Автор abettor (Ковалски)
Публикувано02.11.03 19:56



... да беше посочил Аудиториите на Канала и БиТиВи и тогава ще ти лъсне червеното дупенце (червено като на маймунче, да не се бърка с политика).
Също така да беше посочил кое шоу бие Слави, а не да ми сочиш класика като "Индиана Джоунс". Утре със сигурност мачовете на европейското ще бият Слави, пак ли ще крякаш, че това е краят?
Да беше отговорил и кое твоето "шоу" на кое място е в класацията?!
Като свършиш тези "лесни задачки" мога и да те финансирам с изтерзаните си левчета да си купиш папане.
Защото с глупавите си жълтуркания тук няма да изкараш и за минерална водичка.


Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.