Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 07.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: А мое ли да те питам нещо?нови [re: Hekф]  
Автор gazibara ()
Публикувано11.11.03 17:18



Не ставаше ли дума за МАЛКИ деца?!

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: На какво учите децата ни?нови [re: Бaщa]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано18.11.03 02:13



Не се гаси туй, що не гасне.А може и по друг начин да ти го кажа "Викам ти дъще, сещай се снахо" Та и твойта работа същата.Да си чувал че в балкана вратник няма?От където искаш влизаш, от където искаш режеш дърва и от където искаш излизаш.Горския почти няма шанс да те пипне на местопресъплението.А познай какво исках да ти кажа.Или да ти помогна? Часът е 12.30 през деняДерзай и вини телевизията за възпитанието на децата си.Те нали знаят как се включва телевизора?И повторенията знаят кога са.Ами сега?

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: На какво учите децата ни?нови [re: Бaщa]  
АвторSandra (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 20:49



Ei prostak takav!Slavi e nai pe4enij 4ovek v taj 6ibana darjava!dUHAI BE SELJNIN PROST SAMO O6TE EDNA DUMA KAJI ZA sLAVI I 6TE TE UBIJ!



Тема Re: На какво учите децата ни?нови [re: Sandra]  
Авторцц (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 02:21



Все още не мога да се начудя на българската простотия. Заслужил ли е българина да гледа такава лайнярщинья такива изкелефенчености. В предаването на тоя мърльо Слави човек може само да научи глупости, може да възпита децата си в разврат бунащина простащина, никакви ценности от това предаване нищо интересно. Чудя се на гостите които решават да отидат в предаването му за да се омаскарят и освинят. Чудя се на телевизията в която работи тоя посерко има ли тая телевизия достойнство за да се нарече телевизия или просто това е един изпосран кокошкарник в който всеки може да се насира когато иска даже и да се издришка на човек в устата когато последният му е кеф че е станало това и вика урааа насраха ме. Хора ли сте Слависти ли сте та ви превзе един дришльо, мърльо, опикан шоумен и не знам ти още какъв мен щом му ръкопляскате и го носите на ръце пфу. Браво на вас дайте на народа само шоу но не каквото и да е а само простотии хората имат нужда от това. Пукната пара не струвате щом сте приютили един усро. Дайте ми и на мен трибуна пък да видите трудно ли е да се насереш.

Мрежата е отскоро оцапана не виждате ли че шоуто му се гледа само от хора които можеш ги манипулира не виждате ли, че това шоу руши а не гради. На България и трябва умен шоумен които все пак се съобразява, че го гледат много хора между които има и деца или на вас ви е все едно дали ще псувате и ще ръсите глупости пред собствените си деца и после ще се чудите защо те ви псуват, защо посягат на наркотиците. Много е лесно под формата на критика да покажеш лошата страна на живота, да кажеш това не се прави така това не е добре в това тъпо шоу и точно това младото поколение попива със смях, хубаво но то както се смее и подражава на този клоун който дава една школа на пошлоста и глупоста така и прави щуротиите, така и се учи на какви ли не дивотии и простотии сипещи се от екрана на този мерзавец.


Долуподписаният поставя подписа си за сваляне на тая простотия от ефира като се обръща с молба към всички съграждани да изразят мнение за да може час по скоро да се даде зелена светлина на по-стойностните, по-интересните, по-умните, по-нужните предавания, които съм сигурен че ги има но им се пречи за изява. Спрете моля незабавно тая лайньярщинья и помиярщинья която се сипе от ефира, помислете за едно от най важните неща децата ни. Отидете в кое и да е училище и ще станете свидетели на бързо заучени псувни от този помияр. Скоро се смаях като видях група младежи на около 20 г. с грижливо изписани върху гърба им с ярки жълти букви "БРАВО НА СЛАВИ САМО ТАКА ТИ СИ НАШИЯ КУМИР" и кьор кютук пияни сипеха псувни и говореха глупости в характерния Славев стил. Естествено, че това ще възприемат младите хора от тоя бунак та нали той на това ги учи. Ако искате утре да видите почти цялата наша младеж в тоя вид с тия псувни и тия груби изрази отменете още предавания като запълните с предаването на тоя помияр.



Тема Re: На какво учите децата ни?нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
Авторad (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 15:16



Господин възпитаващ няма да се учудя ако ти било на улицата било в къщи теглиш през 5 минути по една майна пред сина си или дъщеря си и после да казваш, деца не е хубаво да се псува. Децата възприемат всичко наоколо не като нас, те са далеч по-справедливи и по-искренни. Защо трябва да искаме да ни е трудно, да допускаме трибуна на пошли предавания и същевременно да заклеймяваме видяното и чутото в тях. Определено това предаване вреди въпреки, че от неговата сцена непрекъснато се говори под формата на подигравка и усмиване кое било добро кое било зло. Много ще ми бъде интересно водещият да вземе позиция в училище за да обясни на младите как трябва да се възпитават, та нали той непрекъснато учи, учи псува, учи псува, подиграва се псува, каже някой тъп виц балъците му се изкикотват дори задавят от смях и пак учи.



Тема Re: На какво учите децата ни?нови [re: ad]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 23:49



Абсолютно съм съгласен с цц. Моят син например вече 5 клас не вдига очи от това предаване. Викам му бе късно е лягай си а той не Слави та Слави. Остави друго ама почна да псува дори и в училището са го чули на родителска среща ми се оплакаха учителката вика бе какво правите в къщи с това дете то непрекъснато псува. На забележките ми казва татко Слави е много прав като нещо се ядоса човек трябва да запцува за да му олекне. От името и на други родители се изказвам против това предаване да го махнат. Представете си какво чувства един баща когато сина му псува на поразия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.