Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "Шоуто на Слави" - нищо общо с политикатанови  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано23.10.03 22:37



Това каза главният му сценарист Росен Петров когато той и Трифонов гостуваха на Иво Инджев във "В десетката".
Гостуването беше по повод предаването им във вечерта след като една луда майка беше убила собственото си дете а таксиметрови шофьори се бяха събрали на протест срещу правителството на Костов. (колкото и нелогично да ви изглежда, двете събития имат логическа връзка, разбира се ясна само на таксиметровите шофьори)
Националният герой - Слави - направи "сериозно" предаване с гости шефовете на Стандарт, Труд и Томислва Русев, журналист от Дарик Радио. Дружно оплюха правителството, наричайки политиците "тикви" и какво ли още не. Слави за пореден път впечатли с простащина и популизъм. За пореден път манипулираше безочливо общественото мнение.
На следващия ден (или след два сни? може би вече се беше разбрало че убиецът е майката, не помня а и няма значение) Иво Инджев покани Слави за да кометират това му предаване, защото в много аспекти то му се сторило некоректно. Човекът беше направил списък, имаше готовност да излъчи откъси от предаването. Слави дойде заедно с главният си сценарист и успяваше да произнесе едно цяло смислено изречение с голяма трудност. Разбира се не каза нищо съществено. Росен Петров говори повече, а в един момент като не можеше да отговори на конкретен въпрос с наглата си мазна физиономия заяви "СМЕШНО Е ДА СЕ ТВЪРДИ ЧЕ ЕДНО ЗАБАВНО И РАЗВЛЕКАТЕЛНО ШОУ КАТО НАШЕТО ИМА КАКЪВТО И ДА БИЛО ПОЛИТИЧЕСКИ ЗАРЯД"
Скоро след това правителството на Костов си отиде за да ни управлява човек, комуто отнема средно една минута за да състави едно изречение на български език.
Сега разбирам че Слави се е отнесъл некоректно с кандидата за кмет на София - Надежда Михайлова - като към нея е имал едно агресивно поведение а към другите кандидати - не.
Смятам че подобен манипулатор на общественото мнение трябва да се забрани от СЕМ (а личното ми, но не обективно мнение е че трябва да е зад решетките) и да се подвизава МАКСИМУМ в някоя малка кабелна телевизия.



Тема Логиката на »№*ы{|}lЏ3©®™ - нищо общо с шофьрскатанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:59



"една луда майка беше убила собственото си дете а таксиметрови шофьори се бяха събрали на протест срещу правителството на Костов. (колкото и нелогично да ви изглежда, двете събития имат логическа връзка, разбира се ясна само на таксиметровите шофьори) " - до тук добре. Да ти кажа и аз често пъти съм се удивлявал на таксиметрошофьорската логика. Само полицаите и контрольорите по градския транспорт имат по странна логика от тяхната

Да видим обаче как завъшва постинга ти:
"Сега разбирам че Слави се е отнесъл некоректно с кандидата за кмет на София - Надежда Михайлова - като към нея е имал едно агресивно поведение а към другите кандидати - не.
Смятам че подобен манипулатор на общественото мнение трябва да се забрани от СЕМ (а личното ми, но не обективно мнение е че трябва да е зад решетките) и да се подвизава МАКСИМУМ в някоя малка кабелна телевизия."
- ей тая логика ако можеш да ми обясниш по кфо се отличава от горната ще те черпя едно голямо... абе кфото там пиеш





Тема Re: Логиката на »№*ы{|}lЏ3©®™ - нищо общо с шофьрскатанови [re: Hekф]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано24.10.03 01:37



Ами моята логика е че един индивид с ниска култура, морал, просташко поведение не би трябвало да определя политическия живот в една държава. А той освен това тогава подкрепи други такива нискокултурни, нискоморални индивиди като таксиджиите.
Моето екстремно мнение че такива хора са вредни/пагубни пагубни за обществото.



Тема Re:Логиката на»№*ы{|}lЏ3©®™-пример за 2-н стандартнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 10:52



Цитат от мнението на »№*ы{|}lЏ3©®™:

"Ами моята логика е че един индивид с ниска култура, морал, просташко поведение не би трябвало да определя политическия живот в една държава. А той освен това тогава подкрепи други такива нискокултурни, нискоморални индивиди като таксиджиите.
Моето екстремно мнение че такива хора са вредни/пагубни пагубни за обществото."

Край на цитата.



В тази връзка аз предлагам тогава да се закрие Клуба за попържни, където се подвизаваш и ти, съдейки по многобройните ти постинги там.Там също се подвизават / според мен / "ИНДИВИДИ С НИСКА КУЛТУРА, МОРАЛ И ПРОСТАШКО ПОВЕДЕНИЕ".Според мен и тези хора са "ВРЕДНИ/ПАГУБНИ ЗА ОБЩЕСТВОТО."Да вземем освен това да ги издирим чрез полицията по IP адресите на компютрите им и да ги тикнем в затвора.Преди да критикуваш другите погледни себе си.Щото има една поговорка "Не вижда гредата в своите очи, а сламката в чуждите".И между другото в Клуба за попържни има твои постинги от които нормален човек може да се потърси - толкова гнусен и просташки изказ имат.Аз лично не съм чувал и "ТАКИВА НИСКОКУЛТУРНИ, НИСКОМОРАЛНИ ИНДИВИДИ КАТО ТАКСИДЖИИТЕ" да употребяват изрази като тези, които прочетох в твоите писания.

Значи хора като Слави нямат правото да бъдат простаци, а ти трябва да имаш това право и да шириш простащината в нета, па макар и заключена в рамките на един клуб, до който между другото имат достъп абсолютно всички, включително и малолетни и непълнолетни.А като излезеш от попържащото клубче сваляш простащината от себе си като дреха и вече навлякъл тогата на справедливостта в един друг клуб радееш за чистота на нравите и забрани и затвор за останалите простаци в републиката.

Ей това аз мога да посоча като прекрасен пример за двоен стандарт в мисленето.Но не мисля, че хамелеони като тебе трябва да ми дават тон в живота.А ако се огледаш в огледалото може с изненада да откриеш, че образът, който те гледа оттам поразително прилича на "любимия" ти Славчо.





Тема Re: Логиката на »№*ы{|}lЏ3©®™ - нищо общо с шофьрскатанови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 10:53



Когато стана това събитие се чудих през цялото време, как е възможно за 30 минути да се подготвят толкова много антикостовски и антиседесарски плакати. А той митинга си е бил подготвен - само са си търсели повод хората. Е, намериха най-тъпия и неподходящ. Не вярвах на очите си, че в София има толкова малоумен народ.
Що се отнася до личните пристрастия на "неполитическото шоу", то наистина трябва да бъдат наказани от СЕМ. В САЩ забраниха филми с Шварценегер месец преди изборите, а тук Славчо си манипулира публиклаката както си иска. Това в цивилизованите държави е подсъдимо.
От днес зрителите му намаляват с още един



Тема Re:Логиката на»№*ы{|}lЏ3©®™-пример за 2-н стандартнови [re: Mитko]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано24.10.03 11:34



Аз по никакъв начин не определям политическият живот в никоя държава. Клубът за попържни беше преди много приятно местенце но напоследък затъпя. В реалния живот естествено не употребявам изразите, които употребявам в клуба за попържни но ти явно имаш трудности с разграничаването на общуване на живо и интернет общуване, а също и сериозно и несериозно.



Тема Re:Логиката на»№*ы{|}lЏ3©®™-пример за 2-н стандартнови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 12:25



По-скоро ти имаш трудности в разбирането на нещата от живота.Сериозно и несериозно са понятия с широки граници.Несериозно се забавляват и в клуб Вицове или пък в Шантав клуб.Но техните забавления са много по-различно несериозни от вашите в попържа.По това как се забавлява даден човек може да съдиш за това какво представлява.Съвсем друга тема е, че в голяма част от клубовете включително и тоя, в който пишем сега сериозните неща са около 0.000000001 %.

Що се отнася до общуването на живо и общуването в Интернет явно си радетел на идеята, че като си анонимен може да пишеш каквото ти хрумне, където ти хрумне и по адрес на когото ти хрумне, а като си на живо задължително трябва да си мериш приказките.Подобно лицемерие, което е характерно за масата потребители в Интернет не може да ме убеди, че споделеното от теб е твое вътрешно убеждение.Просто ако беше се уредил като Славчо щеше да си водиш предаванията по подобен начин.Единствената разлика щеше да бъде може би в политическата ти ориентация : щеше да плюеш повече по други политици, различни от тези по които плюе той.

А ако не можеш да отсееш несериозната от сериозната част в неговите предавания по какво се отличаваш тогава от мен.Нали такива трудности съм имал според теб.

Що се отнася до това, че влияел на политиката.Че кой не влияе.Каналето ли, НЛО ли, кой ли.Май само предавания като това на Къци са политически неориентирани.Ами демокрация сме.Затова се налага да търпим и тъпия Клуб за попържни и не по-малко тъпия Славчо.

Хеле ако закрият предаването, обърни внимание, ще умре и твоето поредно забавление - настоящия клуб / то пък егати и клуба и забавлението, ама нейсе, това е друга тема /.Ще трябва пак да си търсиш нов клуб.Или може би да се върнеш в попържа, ако там вземат, че освежат обстановката.
Хахаха!



Тема Re: Логиката на »№*ы{|}lЏ3©®™ - нищо общо с шофьрскатанови [re: Лopa]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:07



Ами таксиджиите просто си изгърмяха патроните по най-балъшкия начин. Може два-три месеца преди случката чувах от таксиметрови шофьори реплики от сорта: "Наближава деня, в който те [правителството?] ще видят кои сме ние и че с нас шега не бива". Та наистина май е назрявала некфа революционна обстановка сред бакшишите. Е, след случката станаха по-ниски от тревата и по-тихи от водата.

Обаче от теб чувам, че Шоуто на Слави било "неполитическо шоу". Също така досега си мислех, че СЕМ всъщност нямат правомощия да наказва нечии политически пристрастия, ама явно съм бил в дълбока заблуда. Не ме разбирай криво - и на мен не ми хареса, че Слави те-толко-те не се постара да прикрие неприязънта си към СДС и Надежда Михайлова. Но тфа не е и по никф начин не може да е повод да бъде "свалян от ефир", още по-малко да бъде тикван в затвора. Щеше да бъде добре ако беше проявил безпристрастие, но... не можем да го съдим.

Ми така е - същото право на мнение (за което толкова яростно пищят антифеновете в нашия фен-клуб) го има и Слави Трифонов. А тфа, че в България имало доста хора, които изключително лесно се поддават на манипулация - и кфо е виновен Слави за тфа?!



Тема Re: Логиката на »№*ы{|}lЏ3©®™ - нищо общо с шофьрскатанови [re: Лopa]  
АвторRoad66 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:17



Немога да не се съглася с 99% от постинга на »№*ы{|}lЏ3©®™ . Наистина би трябвало Слави да спре да се занимава с политика и особено преди избори били то и кметски,но явно е невъзможно поради финансови изгоди.
И аз бях свидетел на онзи митинг и аз с удивление видях що малоумен народ има тук! Но това е реалността и никой неможе да избяга от нея. Веднага трябва да се отбележи , че това беше знак за настроенията на хората,който после се показа на яве и много силно на изборите. Немога да отрека и друго нещо което ми се набива в очите,че Слави е винаги срещу управляващите,навярно защото винаги точно те имат най-много противници в БГ и това веднага води до по-голямата популярност към водещия. Преди беше срещу БСП , после срещу СДС , сега срещу "Царя" и СДС и т.н. Разбира се - може и да греша-все пак отдавна не следя предаването редовно и се ориентирам от постовете тук.
А относно двойнствения начин на изказ - Нета и живота?!
Да , забелязал съм го , че е много разпространено нещо! Аз не съм привърженик на този подход,но едва ли моето мнение ще промени някого , така че не ми остава нищо друго освен да приема всеки какъвто си е и да правя селекция относно кого да чета и кого не , след като съм придобил инфо от предишните му постинги. Това пести време и неприятни емоций.
И да допълня , че съм силно "за" това , че Нета също манипулира хората (децата и лабилните психически хора) и че трябва да се търси отговорност от постващите крайни манипулативни постове със съдействието на нужните органи. Неможем да не забелязваме,че и в световен мащаб има такава тенденция след 11.09 в USA!
НО СТАВА ДУМА ЗА КРАЙНО МАНИПУЛАТИВНИ ПОСТОВЕ !!!



Тема Re:нови [re: Road66]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано24.10.03 15:01



Не пуснах тази тема за да обсъждаме кой какъв е в личния си живот. Като ми направят фенклуб тогава ме обсъждайте.
До Road66 - за мен интернет е едно абсолютно несериозно място, не можеш да взимаш насериозно писанията на анонимни хора които никога не си виждал (или поне трябва добре да си помислиш преди да го сториш)
Сега по темата - Факт е че главният сценарист на шоуто заяви че то не носело никакъв политически заряд. Това за мен беше нечувана наглост.
На заядливият Митко отговарям за последно - мога идеално да разграничавам сериозно от несериозно. Ако шоуто на Слави беше изцяло несериозно сигурно щеше да ми харесва. Той обаче няма изгода и затова си прави шегите с политици. (много грубиянски при това, още си спомням как в едно предаване обяви "сега ще видите човек, болен от луда крава" и показаха снимка на Екатерина Михайлова - една жена, която по никакъв начин не беше обидила националния герой или предаването му.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.