Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 22.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо е истеричен Славчо?!нови  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 01:10



Много истерично и злобно се държа с някой негови гости напоследък. Чак потреперваше и не искаше да ги погледне. Чудя се, защо ли?! Сценария ли куца или Славчо си позволява импровизации, които така и не му се отдадоха. Защо никой не говори за платформи и за кметски избори. Единствената тема в това "шоу", независимо от госта, са едни 200 000 $. А как хубаво се слагаше на Дуган например и на тия след него)) Жалък е вече или жалко за мен, че чак сега го забелязях



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: Лopa]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 20:03



Помоли малкия - нашия нещатен експерт по български език и литература - да ти разясни значението на думата "истеричен" защото май ти убягва

Но иначе въпросът ти е съвсем резонен. Към всичките си гости от последната седмица - лидери на партии и кандидат-кметове от съответните партии - Слави беше максимално коректен, любезен и безпристрастен и почти не задаваше "кофти" въпроси... с всички с изключение на Надежда Михайлова. Като почнем от там, че Слави май не съм го виждал да е бил толкова студен и нелюбезен с гост и стигнем до тфа, че нито един кофти въпрос не беше спестен... Признавам си, че и аз съм неприятно изненадан. И аз също искам да попитам - защо? Хубуу де, Слави явно все още недолюбва СДС и Иван Костов, но защо си го изкара точно на Надежда Михайлова?

Колкото до двестате хиляди долара - ами темата е колкото неприятна, толкова и интересна. На мен също ми е много любопитно как е станало така, че в един момент са взети едни пари, а в друг момента дарителят е изгонен от България уж заради действия срещу държавата. Но по-лошото е, че едни хора са се облажили, а сега други ще операт пешкира...



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано23.10.03 20:14



А не ти ли е по-интересно защо се обръща такова внимание на един чифутски мафиот.Или казано по друг начин ,къде виждаш знака за равенство,който искат да сложат трудовашките мекерета с активната помощ на Кеворкян,Трифонов,Бонев...и куп още чифутски подлоги???
Между Костов и мафията,между СДС и мафията,между България и мафията....или и трите?!?И как не ти прави впечатление каква голяма обида за страната ти е цялата тази врява?Един мафиот подпали цялата държавност...пък даже и му вЕрват....тъжно,мамка му,тъжно!

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 20:36



Е, не - точно тая тема изобщо не ми е интересна. Че някои хора са ги взели парите - взели са ги. Че сега на тия хора им е много криво, че човекът дет им ги е дал им го напомня - криво им е. Че и Иван Костов не е абсолютно невинен - не е (най-малкото е проявил престъпна небрежност, щом е позволил на най-приближените си да му забият такъф нож в гърба). Че сред лидерите на СДС има доста облажили се (и все още облажващи се) от най-тъмната икономика - има. Че сред лидерите на всички партии има такива облажващи се - има. И че България от близо четиридесет години е некф рай за мафиотите - ами рай е, да.

Обидно ми е... и кфо от тфа?



Тема нищо...нови [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано23.10.03 20:50



..само как ги сметна 40-те години...нещо ми се губи сметката.
Да не би на Априлския пленум да е взета генерална линия за побратимяване с мафията?

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: нищо...нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 20:56



Ами някъде по тфа време Партията решава, че да излезе на световния пазар с оръжие и наркотици, та барем малко скърпи държавния бюджет... Та там някъде ги изкарвам аз - 40 години.



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: Hekф]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано23.10.03 22:23



Значи слави за пореден път действа в ущърб на СДС. Това въобще не ме учудва.



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 10:28



Трябваше Надежда да постъпи като царя. Защо изобщо го удостои с вниманието си?! Не разбраха ли, че това "шоу" ОТДАВНА ВЕЧЕ НЕ Е НАРОДНА ТРИБУНА... Жалко за Слави - някога беше интересен.



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: Лopa]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ ()
Публикувано24.10.03 14:47



Е да обаче доколкото чувам той бил много обиден на царя и сега говорел срещу него защото не уважил неговото предаване. Нямаше да ме учуди и ако се беше обидил на папата че не дойде да му погостува в шоуто.

Редактирано от »№*ы{|}lЏ3©®™ на 24.10.03 14:49.



Тема Re: Защо е истеричен Славчо?!нови [re: »№*ы{|}lЏ3©®™]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 15:52



Е, досега му беше обиден на царя, че не му се сбъдна женитбата с Калина, сега му се обижда, че не щял да дойде като гост в Шоуто - аз лично не виждам голяма разлика. Доколкото си спомням Слави и на папата се беше обидил и беше се избъзикал с възрастта и немощта му, та тука сума ти "мастило" се изписа и по тоя повод.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.