Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ох....нови [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано02.10.03 19:42



...да,да...малко по-надолу...БРАВО...НАПИПА ГО

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Ох....нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 20:15



Предполагам пак с мен ще се оправдаеш ако река, че изпростяваш, а Бостанко? Ти пък не се влияй толкова, че току-виж скоро и фен те направя. И кфо шъ прави малкия като обърнеш резбата? Ще остане вдовец горкия...





Тема Re: КОМПЛЕКС.....нови [re: Hekф]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 02:58



Аз не казвам, че ако някой не харесва нещо това го прави комплексар, казвам, че тук в клуба, ако кажеш, че не харесваш Слави Трифонов, автоматично си обявен за комплексар и завистник на чуждите успехи, после се голбализират нещата до цялостен проблем на нацията - злоба и завист, подтискане на талантливите и способни хора и прочие и прочие глупости. Всичко това е само щото не ти харесвал Слави Трифонов. Ами всеки си има право да не харесва или харесва , който си иска, но има и друго - да речем има такива, които му завиждат и злобеят за успеха му, обаче да ми кажеш, че всяка критика по негов адрес е неадекватна и невярна няма да се съглася.Обаче никой не прави разликата между двете неща - не харесваш Слави, значи си комплексар и това е положението.Що се отнася до това ,че го коментират в тоя клуб, ами къде да го коментират, точно тук му е мястото мисля аз, тва е клуб "Шоуто на Слави", а не да речем "Обичам Слави Трифонов" или "Обичам шоуто на Слави".



Тема Бастунски, чуй спеца...нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (ентусиаст)
Публикувано05.10.03 17:53



Драго ми е да те срещна, Бастунски.

Чувай спеца.

Аз съм от тези, които одобряват целата същност на Шоуто, но понятието " комплексар" не харесвам никак.

Понеже.

Тази дума е изфабрикувана от Едни Имащи себе си за големи, и именуващи се - психоаналитици /най-общо казано/.

А.

Ровенето по чужди глави е крайно ТЪПО и Гнусно занятие. То е срам за човешкия род.

Мнозина са намерили Една Мощна Погибел, търсейки под вола теле. Не за тях ми е жал.
А за техните жертви, които биват подлъгани, че човешки същества биха повлияли психиката им, чрез веществени субстанции, психо_сеанси, анализи и прочие магьоснически шльокавици.

Душата на човека е Вечна, и като такава е Неуловима с нашите сетива примитивни.

Понякога спецовете достигат до дребни успехи. Признавам.
Но и ТОЛКО Яко се заплитат, че няма накъде повече. Стават гавра за народа, стават гавра за професията си.

Запътват се да изкарат нещо от бездънните кладенци на човешката психика, но от там често изплуват Другости и Неочакваности, неподлежащи на ничия Теоретичност.

Както и да е... отплеснах се, деба...отдавна не сме лафили...

......
Завършвам:

Разправяли са ми, че един от най-добрите наши психодоктори - чл.коресподент на барем 20 велики академии, автор на стотици статии, светило в средите си - придобил Чуден навик...

Замолил да му преместят кабинета от 4-я, на 1 -я етаж... Веднага сторили необходимото.

Защо?

Понеже влизал в кабнета през вратата, но напускал сградата през прозореца...

Нема що да се заблуждаваме...Проф. изкривяване ли е, що ли?...не знам...

.......
Но аз от хора, скачащи през джамците - понятия не желая да прихващам. Нито комплекси.....

......
Приеми ведро.


------------------------------------------------------

Нема таа, нема онаа...


Тема Re: КОМПЛЕКС.....нови [re: дo-pe-ми]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 14:01



Виж, приятелю - съвсем ясно и конкретно ти обясних кого тук наричаме комплексар. Желателно е да покрепиш с примери теорията си, че едва ли не всеки, който дръзне да не харесва Слави Трифонов и/или Шоуто бива обявяван за комплексиран изрод.

Но ще ти кажа кфа е основната ти грешка. Начи тфа тук определено не е място за секфи коментари. Ако искаш свободно да коментираш - има си официален форум за тая работа: [url]http://www.slavishow.com/forum[/url. Ей там си казвай мнението колкото ти душа иска. Тфа тук е фен-клуб и правилата са други



Тема СПЕЦЕ.....нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано06.10.03 22:47



....дружески поздрави за края на техническите ти несгоди
Гот ми е да те видя...ти си достоен опонент!Мъдрост повечко си посъбрал,чини ми се,от основната фенска маса на Учиндолското.
Та за КОМПЛЕКСИТЕ...един виц ше ти рекна ...като за начало:
Качило се едно свито чиче с голям шлифер в едно такси с краткото :
- Младост!
Подкарал бакшиша и около Деница чичето наредил:
-Спри тука!-рязко извадил една базука от шлифера си и гръмнал в насрещния блок.Заредил ,обърнал се и гръмнал и в съседния...така опукал десетина блака,скочил в таксито и наредил:
-Люлин
Бакшиша бил толкова шашнат,че подкарал без никакви въпроси.Там около Кооперативния историята се повторила.Но когато чичето за трети път наредил "Обеля" шофьорчето преглътнало и с голема мъка се престрашило да попита:
-Братче,не че ми е работа...ама какво правиш !!!!
-Как кво бе...не виждашли ,че избивам комплекси!...

Та така...вица не знам дали си го бива,ама защо винаги в ролята на това чиче виждам Слифчо Учиндолски?Кажи бре Трупе,нали си СПЕЦ

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: ЛЕКО ШЕ СЕ НАМЕСИМ....нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор baba Qga ( 6estak)
Публикувано07.10.03 15:23



Не претендирам да съм спец де, ама все пак
та
това е виц-леко кривната рианост, кат нашата
дет се викс ти сам си го казал-тва е виц.....

е надявам се да съм ти бил полезен......


Ний пак сме тук идиотите!


Тема ХИЧ....нови [re: baba Qga]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано08.10.03 02:22



...не си ми полезен,щот си рЕдко тъп!
Абе аз не ти ли казах да се занимаваш с нещо друго ,а не да сереш неграмотно ?

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: КОМПЛЕКС.....нови [re: Hekф]  
Автордo-pe-ми (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 03:32



я кажи какви са тука правилата, че май не само аз ами и доста други пишешти по във форумите не ги знаем, а като не ги знаем, как тогава да се съобразим с тях?



Тема Re: КОМПЛЕКС.....нови [re: дo-pe-ми]  
Автор Hekф (от ХЕИ)
Публикувано13.10.03 11:14



Кфо па толкоз има за научаване - фен-клуб не знаеш ли кфо е? Феновете са добре дошли и добре приети. Антифеновете също са добре дошли, но що се касае до приемането... ъъъ... абе много се радваме и на антифеновете, но по малко по-друг начин, ако ме разбираш правилно

Абе нема съ пуашиш, копеуе - шъ ги научиш правилата по един или друг начин



---------------------
Райд му е майката - убива ги на място и до крак...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.