Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 29.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ...всички богати са или тъпаци...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано30.08.03 22:10



Ако става дума за теб - със сигурност. Кретене на нет-а, мнението ми за теб съм го казал категорично и ясно - справка архива на клуба. Колкото до ентелегентността ти не я прикривай под странното си чувство за хумор, всъщност това си си ти - типичен представител на феновете на учиндолското, а може би си и от Плиевен да ге. Колкото и да сте напористи, в краен случай ще си останете най-обикновени цървули, в крайна сметка изхвърлени отвсякъде. На всичкото отгоре и с паметта сте зле това цървуланите - къде точно прочете, че съм решил да се занимавам с селски комплексари, като теб, най-малкото да ги "сразявам"?

На теб и Господ не може да ти помогне да разбереш откъде духа вятъра...
R.I.P



Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: ombre]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано30.08.03 23:37



Ми издумай то де. Но поне да има грам истина...



Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: мaлkия]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано31.08.03 00:09



Ясно че Слави е ебал жена ти. Ми сподели бе човек, ще ти олекне!



Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: Hищo]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано31.08.03 01:53



хахаха, тоя педал не може да наебе гаджето си, та камо ли нечия жена. Но може би тебе, а?



Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: мaлkия]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано01.09.03 09:47



pak prazni obeshtania...



Тема Re: ...всички богати са или тъпаци...нови [re: мaлkия]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано02.09.03 12:57



Мдаммм...заболя ме ханша от мнението ти :))))))))) Абе тиква, аз те питах какво стана с предаването дето щеше да го правиш и да сразяваш рейтинга на чиляка.Колкото до мен и чувството ми за хумор, това че ти не си го разбрал си е лично твой проблем.Голяма част от хората го разбират и му се радват.Нескромно казано, без рима но е истина.Та кажи за предаването си сега :)))))

П.С. Колкото до духането, има на мен кой да ми помага да разбирам от къде идва.Ама ти дето само на злобарки я караш, трудно ще разбереш кое как става.

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът

Редактирано от KMETA HA HETA на 02.09.03 13:01.



Тема Re: Мал ки я ...нови [re: abettor]  
Автор KMETA HA HETA (Etnosite)
Публикувано02.09.03 12:59



Той и за там не става...освен с големия си...гъзоседалищноаналноанусен атрибут.Има да си го варти като пръскачка из лозе дкато вдигне нечий...рейтинг

Не Ви трябва метеоролог, за да знаете накъде духа вятърът


Тема Re: Без да искам да оспорвам правото ти на мнение...нови [re: мaлkия]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано02.09.03 15:52



Да, наистина се почуствах обиден!!!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: indyCART]  
Автор »№*ы{|}lЏ3©®™ (високопланински)
Публикувано02.09.03 23:07



Шапка ви свалям господине

Обичам женските езици,
топлите големи цици,
но останах без парици,
хопалла, да, да


Тема Re: Прост народ - прост идол... Иначе не може!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано03.09.03 15:16



Кои останали - тебе и alettor ли? Не виждам други. А това, че не се чувствате оборени е ваш проблем. Не виждам, във вашите изказвания нищо аргументирано, освен тъпизми и обиди. Можеш да прегледаш архива и да видиш какво съм казал и на единия и на другия. Това, че се опитваш, може би от комплекса, който тресе и кумира ти, чрез ник-а си да ми направиш впечатление (с друго не можеш), си сбъркал адреса. Просто спирам и на теб да обръщам внимание по какъвто и да е повод. Няма смисъл да отговарям на хора, с вакуум в надраменното пространство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.