Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 04.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Наистина го обичам това P.S.нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.10.03 14:40



Иначе и като Морозов му приляга. Помни ми думата, когато падне учиндолското от пиедестала, който му изградиха такива като Никф, същият (Никф) ще бъде първият, който ще заплюе бащицата...



Тема Re: "малък" се пише с малки буквинови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.10.03 14:49



След хилядите безсмислици, които пишеш, не може да не попаднеш на нещо вярно. Това е като на рулетка, като заложиш няколко пъти на червено, то неизменно ще спечелиш. Да, "малкия" се пише с малки букви, както и героите на Чарли Чаплин, Бъстър Кийтън, Ицко Финци, Тошко Колев, Константин Кисимов и още куп ВЕЛИКИ актьори и ШОУМЕНИ... В тази поредица никога, ама помни ми думата НИКОГА, няма да се нареди идола ти.



Тема Дааааа....нови [re: мaлkия]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано17.10.03 14:53



..малък,ама много си го стресирал тоя чиляк
Ти се появи и той зачезна...макар ,че усещам миризмата му
Много се е увартял горкия,няма как да се скрие

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Дааааа....нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.10.03 15:01



Според мен бъркаш. В момента поема поредната доза фекалии, които, като безупречен fan, произведен в Круп, ще изстреля срещу целокупния мислещ свят... Иначе за миризмата, позволи ми да използвам твоя лаф, носиш си я за цял живот...



Тема Re: Дааааа....нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 15:59



Абе чета ви - така хубуу си общувате, че чак не ми се ще да ви развалям рахата...



Тема Re: ХЕХЕХЕ....нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 16:02



Повтаряй си го тфа днес и евентуално утре до обяд и предполагам не само ще го запомниш, но и дори ще почнеш да разбираш отделни думи.

Извинявай, но ми се струва, че ти дойде за днес малко нанагорно.





Тема Re: Дааааа....нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 16:07



Е, освен удоволствия се налага от време на време и работа да се върши... Не съм ти липсвал надявам се, а гледам, че малко си се поосвестил покрай Бастунката...

Да, наистина мирише на лайна, но миризмата не е от мен. Просто Бастунския като един същи Мороз Матросов или Матрос Морозов седна на лайната, които ти изсра тази сутрин в отчаян опит да ги прикрие. Не знам до колко успя, но със сигурност и той се оцапа





Тема Re: "малък" се пише с малки буквинови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 16:27



А тфа кфа връзка има с разговора ни? Слави не е велик актьор, нито пък е велик шоумен. Просто е най-добрия в момента в България. Тошко Колев? О, моля те - не споменавай точно ти за Тошко Колев. Май си забравил що помия се изля и по Тошко Колев, когато беше на върха си с "Как ще ги стигнем..."? Дали пак не си бил ти сред "секспертите" по шоубизнес?

Та не твърдя, че Слави Трифонов е шоумен от световна величина. Може да се мери с тях при равни други условия, но тфа е един разговор, който с теб така и не завършихме - както обикновено се изниза като бит педераст. Твърдя обаче и се надявам да доживея да видя как ме опровергаваш, че е по-велик шоумен от теб. Едва ли ще можеш да ми кажеш ти под кой номер си в редицата на великите шоумени, още по-малко пък и да го докажеш. За тфа ти предложих нещо по-лесно - направи шоу, което да има рейтинг 25% и по-висок и те признавам... Като го направиш, де - сега и дотогава си оставаш семплия лайногризец храбър





Тема Re: МАЛЪК!нови [re: мaлkия]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 16:30



Не, малък - тфа са тфойте лайна, които както вече казах Бастунко направи твърде озадачителен опит да прикрие... като седне върху тях.





Тема Като стана въпрос...нови [re: Hekф]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.10.03 17:08



...за отговори, ти на кой точно мой въпрос и проблем даде отговор? Все се опитваш зад "богатия" си речник да прикриеш безсмислието на мизерния си живот. Уф! За кой ли път, един ли, сто ли, приканвам - чети!!! Къде пък видя, че съм се провъзгласил за шоумен?! Къде, пак питам, съм се засилил да правя шоупрограми, та ме приканваш да го сторя по-бързо?! И къде измисли тези 25 %, които от няколко постинга се опитваш да ми ги пробутваш?! Не гледай пръста това е ку-ку, злато или най-просто казано - сопол. Еййййй, пак си си бъркал в носа. И за кой ли път се учудвам, защо приписваш свои качества на мен! Визирам края на постинга ти.
Щях да забравя - не богохулствай! Това, което каза за учиндолското недоразумение не говори добре за теб и отбора ти от врътковци (виж пак значението на fan). Комплексираният гологлавец може да ти се разсърди, че не е най-велик, според думите ти, и да те изхвърли от ведомостта. Какво ще правиш тогава без заветните 100 лева?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.