Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 20.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече разбрах - няма разлика...  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.07.03 16:54



...между Вулева и Трифонов. С една и съща злоба водят предаванията си. Разликата е само в студията и екипа... Дори вече съм убеден, че Дилов и сценаристите именно затова са го взели учиндолското, за да придава особена злост на думите им... Невъзможно е нормален човек може да се справи с тази задача. Дори става ясно защо Слави лисна чашата бира с/у Вулева, защото е толкова себичен, че не може да трае свои двойници...

Приятен път нагоре, по стълбта, която води надолу!

Редактирано от мaлkия на 17.07.03 16:57.



Тема Re: Вече разбрах - няма разлика...нови [re: мaлkия]  
Автор CherniqМодератор (nagul tip)
Публикувано17.07.03 17:44



pich, ponqkoga ne te razbiram, dano vinata da e v men

Edin jivot ne stiga


Тема Какво има за разбиране,нови [re: Cherniq]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано17.07.03 18:10



много злоба се лее от този екран! За човек, който твърди, че воюва за родното е прекален нихилист... Затова не го обичам - позьор е. Едно говори, друго върши... Това, че все още има голям рейтинг, въпреки че доста се смъкна, в никакъв случай не прави шоуто му по-естетично.
Съжалявам, просто мое мнение!

Успех нагоре по стълбата, която води надолу!



Тема Re: Какво има за разбиране,нови [re: мaлkия]  
Автор samsam (непознат )
Публикувано17.07.03 19:29



Браво "малкия".Това говедо си гозаслужава! Изгори си краката по-най тъпия начин, защото си въобрази, че е недосегаем.Но за разлика от тези които трябва да го спрат на време, Господ го наказа.



Тема Re: Какво има за разбиране,нови [re: samsam]  
Автор walt jabsco (phat bosta'ad)
Публикувано18.07.03 15:32



А снощи по същия начин доста зле си контузи ръката, май. Нищо не каза, ама си личеше, че бая боли. Поне да я беше счупил тая дъска, ама не.... Естествено камерите не показаха цялата дъсчица...а как да я покажат...Великия Слаби, да не може да счупи една дъска...



Тема Re: Какво има за разбиране,нови [re: мaлkия]  
Автор CherniqМодератор (nagul tip)
Публикувано20.07.03 02:15



zlobata e navsqkude, ne e samo ot ekrana, moje bi zatova i ne mi pravi vpechatlenie

spored teb tuk v cluba ima li zloba?

Edin jivot ne stiga


Тема Криворазбраната злобанови [re: Cherniq]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано20.07.03 10:46



Прав си, злоба има навсякъде. Зависи обаче къде я търсиш. Понеже сме в клуба на "Шоуто на..." ще рискувам да го дам за пример. Тук забелязвам, че всяка критика, която засяга "кумира" се приема за злоба от страна на "фена". А трябва да ти кажа, че именно критиката е спирачката, чрез която спираме фаворитизирането на неподходящи хора. В противен случай превърщаме в национални герои недостойни хора. Справка вестниците... За мен Слави нито е родоначалник, нито най-големия шоумен в България, не случайно след "шоуто на" поставих многоточие (знам, че куп хора в клуба ще скочат като попарени, но ако свалим очилата на звездоманията ще се убедим в това). Той е плод на много интелигентни творци, които седят зад гърба му и, разбира се, на много пари... Това в никакъв случай не трябва да бъде повод за създаване на кумири (да не забравяме и 10-те божи заповеди). Учиндолското е просто един щастлив "шварценегер", "жан-клод ван дам", "долф лундгрен" и още плеяда "звезди", имали щастието да попаднат във взора на талантливи творци... Дали някой няма да ме нападне, ако ги обявя за бездарни, но... известни? Нека все пак винаги да отсяваме зърното от плявата, а не това да се приема за злоба.
Убеден съм, че един ден, като мине цялата истерия около всички изцепки на новото време, зрителите ще оценяват произведенията по тяхната художествена стойност, а не по количеството глупости изръсени за минимално време...



Тема Re: Криворазбраната злобанови [re: мaлkия]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано20.07.03 11:26



Не мога да не те поздравя,малък!
Но нали си даваш сметка , че имаш работа с хора от типа..."ти го плюеш,то вика-дъжд вали".....с други думи -какъв е смисъла ,че аз те разбирам,след като т.нар. фенове ще продължават да бълват змии и гущери само при споменаването на лоша дума за СЕЛЯКА.И все пак-позицията ти не е глас в пустиня.....

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Криворазбраната злобанови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано20.07.03 12:28



Надявам се, че броят на едните ще расте за сметка броя на другите (в положителен аспект имам предвид)... Иначе, както казваш и ти, не бих си губил времето тук. Да се надяваме, че един ден този клуб ще се казва "Шоуто", за да можем спокойно да дискутираме качествата на това или онова шоу, а не да се дрънчим и съответно да доставяме удоволствие на така наречени шоумени, а те пък, от своя страна, да се взимат насериозно...



Тема Re: Криворазбраната злобанови [re: мaлkия]  
АвторPiPi (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 22:41



Здавейте млади господине!
Доста отдавна се ровичкам в този клуб, но не съм срещнала мнение че С.Т. е измислил схемата на шоуто си. Не съм срещала и мнение че въпросния първи в Бг прилага тази схема/защото той не е първия/.
Но за сметка на това забелязвам че Вие не четете мненията на опонентите си /или ги четете по диагонал и ги тълкувате много едностранно/.
В резултат на което всички които не са на вашето мнение са прости,ограничени и т.н.-с две думи срама на нацията.
Напомняте ми една ТВ шефка-Лиляна Попова/май така се казваше/-която при стартирането на БтВ изпляска на екрана на К1 "Ще видим". Пък ние редовите зрители таки и нищо не видяхме-освен някои нейни резили и шумното и сгромолясване от шефското място. Такива ми ти работи.
Ще ви кажа и още нещо: аз съм един редови зрител-консуматор на телевизия.С ръка на сърцетоо признавам че не всяко предеване ми харесва-понякога е толкова измъчено,че просто превключвам на друга програма/толкова е лесно да се направи/. Но пък има и издания,които много,мноооого са ми харесвали-просто се е получавал контакт с гостите. Така,че като цяло казвам предаването ми харесва и С.Т. също ми харесва.
Сега се сещам и нещо друго - вие непрекъснато търсите естетика в шоуто.Нямам претенции да знам английски, но "шоу" мисля че се превежда като зрелище. Не знам защо непрекъснато търсите естетика в зрелищата. Още повече,че според мен естетиката не е вън от нас-тя е особено състояние на духа да възприема нещата . Ако ме разбирате какво искам да кажа.
Така,че вие може би бленувате за някакво елитарно предаване,което да задоволява вашите естетски критерии. Но шоуто е за масова консумация-за това има толкова много почитатели./И върли противници също/.
Сервус!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.