Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Слава?Славе,Славееее.....!нови  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано31.05.03 11:08



"Кажи ми , Славе , защо си толкоз груб и меркантилен? Не ти, Твоят Образ , въздигнат от недрата на нашенската простотия. Защо го съчетаваш с нещо тъй свято като образ на Закрилник и Войвода? Кое ще бъдеш? Вече никое не можеш. На селяните твърде тежък им се чиниш.А за Хората отдавна си простак.
Това ли искаше да изградиш или си пуснал корени и смучеш от пръстта? То само тя ти и остава .Ще се оставиш ли да вегитираш , впил жадни пипала в загниващата селяния? На това ли ще разчиташ ,след като там сега си цар? Интересно ми е и къде се целиш , и защо с таквиз ''одежди''.

.........................................................................................................

Па седим си вечер вкъщи , пием си ракия, а ти си ни мезето, Славе. Сам си го поискал , сигур'.И кат' се замисля , и на Ути-то ми мязаш. Забавен , остроумен , с чар!
Браво, Славе! С интерес следя еволюцията на Твоя Светъл Образ , засенчваш всичко , що никне околовръст.И кат'те хрупам вечер за мезе , предполагам допринасям за твоето съществуване – още едно съзнание , в което вирееш , пък ако ще и под формата на плашило. Обичаш ли всички да мислят за теб ? Независимо дали с обич или злоба?......"

.........................................................................................................

пълният текст във в-к "Седем"28май-3юни 2003....автор : Пилчо

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде

Редактирано от БacтyнБacтyнckи на 31.05.03 11:11.



Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор viva_viva (непознат )
Публикувано31.05.03 16:34



Ама как байганьовски си облизваше пръстите от банана, който подаваше на лемура.....ау-ууу,пфу.........



Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 21:31



Ех, как хубаво звучи тфа - селяните и Хората, а? Не кфи да е хора, а хора с главно Хъ! Брей, брей, брей. Уж всички сме българи и живеем дет се вика върху една бемка на гъза на цивилизованата география, обаче едни са селяните и съвсем други сме ние Хората. Че как бе - па трябва да се знаем кои сме Правилните Пичове, нали?

Имало едно време едни такива Правилни Пичове - дебелогъзи, пръдливи и наливащи се с ефтина бира тъпи копелета - обаче ха! чистокръвни арийци. А всички останали, които не били толкова дебелогъзи, пръдливи и затъпели от ефтина бира и не се казвали Фриц или Гретхен били юберменшен, сиреч - непълноценни същества, които напразно ядат хляба, пият водата и дишат въздуха на чистите арийци. И един ясен ден на арийците им писнало и решили веднъж завинаги да очистят земята от непълноценните. Точно така си казали Фриц и Гретхен: "Не на непълноценните същества - те нямат място сред Хората". И ся кфо ли си викате - тоя Фриц и тая Гретхен са били ебати чудовищата? Ми не - били съвсем обикновени хора. Като мен и вас. Просто си мислели, че арийската кръв която уж течала във вените им ги правела по-хора от останалите. Дет се вика хора с главно Хъ. Без майтап - тфа наистина се е случило.

Абе кратунко Бастунко - в къф измислен свят живееш, бе батка? То кфо ли те и питам кат се сещам, че едни тфои дебелогъзи роднини кратунковци, дет топлят столовете в Министерството на образованието и културата за пореден път се пробваха да отрежат инвалидите от висше образование. Как беше оня девиз - "Не на непълноценните същества - те нямат място сред Хората", а? Без майтап - тфа наистина се случва...



Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....! [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано03.06.03 09:46



Ех,офча кратунко,колко време я съчинява тая историческа алегория?Прастара хватка се опитваш да пробуташ....стара,още комунистическа и най-паче чифутска! Ей с такива лОзунги сте се спуснали от гората и сте разположили смръдливите си селски задници навсякъде...ама преди това сте очистили всичко що може да мисли.Ама не на мене тия,бре синковец!Хич не се опитвай с мазния си популизъм и неуместни сравнения...тия дето са в министерството ,ги докараха парите на Илийката и пропагандата на Слифчо и Тошко Тошев.Така че ,сега им се радвай,нали лошия “циганин” Костов го няма вече...ех,село,село...докога бе?!?

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: Hekф]  
Автор baba Qga ( 6estak)
Публикувано03.06.03 12:44



не знам защо, но мнението ти ми допада..
добре си ги извъртел не6тата към нацизмът.....
похвално ти......
абе хитряга си и тва си е
ех некф4о, некф4о, да мое6е да вплюн4и6 некфата си интелигентност и в некфо интелигентно не6то...НО както и да е, съгласен съм с твоя популизъм, некак си ме кефи..


Важното е да пуцаме лошите! И т'ва е положението!

Редактирано от baba Qga на 03.06.03 12:49.



Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: baba Qga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 13:39



Нема се пуашиш копеуе - впрягам си интелекта за секфи неща. Дет се вика - не го пестя щот го имам в изобилие

Ти му мисли...





Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 13:47



Ай ся и ти - кфо го извърташ? Как бързо-бързо намеси политиката, дет на всички поне малко разсъждаващи е ясно, че няма значение къф цвят е мнозинството - мутрите винаги са били, са и още дълго ще бъдат на власт. Независимо от Костов, Царя и Слави Трифонов.

Ти друго ми кажи - нали мразиш и в червата селяните и ако зависеше от теб щеше да си ги изповкарал всички селяни в концентрационни лагери - да бачкат, не за друго?

Ама на - не зависи от теб и ся шъ съ скинеш от злоба и безсилна ярост. А истината, драги ми Кратунко че няма значение селянин, гражданин, негър или ескимос - който може, може. Който не може - духа супата. Кфо значи тук некфо месторождение, ей тфа ми обясни? Аз кат съм роден в столица - ама не некфа селянска столица като София, а истинска Столица - та кфо?



Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано03.06.03 14:31



СЕЛЧО!...СЕЛЧОООООО.......СЕЛЯЧЕНЦЕ!!!
И за най-голямата кратуна е повече от ясно ,че никога не съм използвал
СЕЛЯНИН като геофрафско понятие.Див селяк може да бъде и жител на кв"Лозенец"...ако обича да му дъни чалга в ДЖИПО,да хрупа семки и да плювка по тротоара,да не може да състави едно правилно изречение или да ми МЕ-када мрази да се къпеде е амбициран да се доказва на ВСЯКА ценаи най-вече ако е спозобен на подобна "мъдрост":......няма значение къф цвят е
мнозинството - мутрите винаги са били, са и още дълго ще бъдат на власт


И защо бе, СЕЛЯКО ,толкова ти е кеф , че мутрите ще пребъдат???

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: Слава?Славе,Славееее.....!нови [re: БacтyнБacтyнckи]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:55



Кратунко, требе благодарско ти праим, че най-сетне се прежали да дадеш дефиниция на "селянин". Но се чудя - в бързината видно си пропуснал най-важния критерий за селянина, а именно, че гледа и харесва Шоуто на Слави... или пък греша?

До тук с веселата част. Я сега малко да си поговорим сериозно. Приятелю не знам що така е излязло, че едва ли не се кефя на мутрите и тържествувам... О, не - ни най-малко не се кефя на пълната си безпомощност мутрите да бъдат някога свалени от власт. Но колкото и на нас с теб да ни е тъжно и да ни е кофти че мутрите здраво ебът държавата България и народа българи - тфа са фактите, пич. От "освобождението" насам (а подозирам, че тфа си е било така и много преди десети) не някой друг, а именно мутрите управляват България. Но те не го правят сами - о, не! Не биха могли просто. Имат и страшно много помощници. А сред тези, които им помагат - кат се почне от корумпирания катаджия, услужливия митничар и послушната чиновничка нейде си из структурите та се стигне до Парламента, Съда и Правителството (сиреч трите публични власти) има както "селяни" така и "неселяни". А аз лично смятам, че ятаците "неселяните" са повече от ятаците "селяни".

Та кфи глупости ми говориш ти за Слави Трифонов и неговата роля в мутризацията?! Кратунко, Кратунко, тикфо зелена - не ни е нужен никф Слави Трифонов за да си наебем държавата. Съвсем сами, друже, сами и без никфа чужда помощ си го тургаме четвъртития отзад. Ей тфа е. А ти ако щеш се самоуспокоявай, че лошите извънземни, алчните евреи, наглите селяни, тъпото Шоу на Слави и секфи такива фактори клатели държавата.



Тема МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......нови [re: Hekф]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано03.06.03 16:12



....какъв си хлъзгав,направо истински сопол
От девет кладенеца вода ми вадиш,само и само да докажеш ,че видиш ли,Слифчо нямал нииииищичко общо с мутранизацията на страната.....видиш ли,това било исторически обремененост на нашенеца!
Абе ,ти да не мислиш ,че всички са кретени?Да не би да съм гледал друго шоу,когато на власт беше СДС?Или сега шегичките са същите?Ами защо не се "пошегува " селяка с Илийката или с Черепа?Писна ми вече от лъжци и лицемери,с които ми е пълен телевизора,че да се занимавам и тука...аре бегай си на село!!!

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.