Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 21.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Шоуто доказва че няма да ги стигнем  
Авторoвчapя (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 16:57



Защо Славчо не кани за гости бедни и не толкова известни лица или безработни а показва една лъскава фасада която няма нищо общо с реалноста в България .За да се подмаже на управляващите и всяка вечер да ни замазва очите, че при нас всичко е наред.Докато има подобни лицемерни предавания няма да ги стигнем американците.славчо слез на земята момче ,послушаи батко си![



Тема Re: Шоуто доказва че няма да ги стигнемнови [re: oвчapя]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано25.05.03 02:46



И аз преди се питах защо не се канят бедни хорица, обикновенни хорица от улицата за да кажат как се живее, та белким някой от там ги чул. Но пък Славчо туко виж си казал, я ся кой ще гледа тези обикновенни хорица....



Тема Re: Шоуто доказва че няма да ги стигнемнови [re: oвчapя]  
Авторcиrнaлнo чepнo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 14:45



много вярно е казано.Браво!!!



Тема Re: Шоуто доказва че няма да ги стигнемнови [re: oвчapя]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 12:13



Много просто бе офчи - такива дет хем са бедни, хем са интересни са общо двадесетина души в цяла България. Дет се вика - пази си ги бат Слави за дълбок резерв.

Ма и ти - кат имаш нужда да слушаш жалните стонове на бедни и безработни как никф късмет нямат и как никф шанс никой не им дава и как никфо бъдеще не виждат - гледай BG Шоу по MSAT - баш по същото време е, по което дават и Шоуто на Слави



Тема Re: Шоуто доказва че няма да ги стигнемнови [re: Hekф]  
АвторШъTъБъcтиcaм (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 13:33



"Чудно е защо се твърди че човешкия ум е ограничен , след като глупоста е безгранична?"........



Тема Re: Шоуто доказва че няма да ги стигнемнови [re: ШъTъБъcтиcaм]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 20:45



Ей ся шти обясня мойто момче щот знам че го жеуаеш

Не знам тфа дет човешкият ум бил ограничен откъде си го копнал тъй смело, но истината е маааалко по-друга. А именно - човешкият интелект е константа, пък броя на хората непрекъснато се увеличава... чак съм притеснен донякъде и къфто съм хентелигентен колко ли хора съм бастисал да са кат теб пострадали без ич интелект?





Тема Не си прав!нови [re: oвчapя]  
Автор EvAnJeLiNa (oTpoBHa)
Публикувано27.05.03 09:19



И като покани бедни кой ще гледа предаването бе драги?На кой му се гледа някой който прилича на него?Всеки ден се срещаме с такива хора,през целия ни ден,и защо вечер да не погледаме по-богати?На мен лично ще ми действат подтискащо бедни и неизвестни хора.И само един пример за да те опровергая.Ти гледа ли предаването за онова семейство със момиченцето което беше сляпо,глухо и нямо?Тя данеби да беше известна?Може да е била поканена с цел Слави да се изтъкне колко е добър,но нали най-важно е че е помогнал със средства после.Това е важно.

Чудото е събитие, описано от хора, които са го чули от онези, които не са го видели...


Тема Може и да е прав.....нови [re: EvAnJeLiNa]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано28.05.03 12:01



и защо вечер да не погледаме по-богати
БОГАТИ?????...ама на какво ?Ако говориш за мангизи,крайно време е да покани Черепчето или Адаша му Христов,нали?А какво ще кажеш за Гошко Илиев или Маргина....че на Пашата какво му е,може да раздуе за общия бизнес с Б.Б....мен лично ще ми е много интересно
Та къде ги тия гости???

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.