Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За Слави...нови  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано18.09.02 11:45



Вчера на концерта на Incognito в препълнената зала 1 на НДК многобройната публика достатъчно красноречиво показа какво мисли за Слави.... Ако се чудите какво е станало, може да разпитате някой ваш познат, който не ходи по концерти, където свирят чалга и Бах едновременно (при това някакъв изкривен Бах, както дочувам, по-голям цинизъм от което не знам да е възможен...), а е отишъл, за да се наслади на нещо качествено, каквото беше Incognito! Малко гадно ми стана, но нека Слави да слезе малко на земята и разбере, че хората, които толкова много го обичат, не са всички хора в България, и че има друга част от хората, на която не и дреме от просташкия му комерсиализъм.



Тема И по къф точно начиннови [re: CyberGene]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:11



многобройната публика "отишла да се наслади на нещо качествено" влиза в противоречие със Слави? Вместо да ни засилваш с меко казано странни обощения и квалицификации по-добре разкажи кфо е станало



Тема Re: И по къф точно начиннови [re: Hekф]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано18.09.02 12:29



Слави трябваше да представи групата, като за това нещо го беше поканил още в шоуто от предния ден Bluey - бенд лидерът (той обаче едва ли е подозирал какво ще стане). И когато Слави излезе на сцената, се получи едно страхотно освиркване и дюдюкане от цялата публика - т.е. цялата зала 1, което хич не е малко. Така и не го оставиха да довърши нещата, които имаше да каже и беше очевидно, че това много му накърни егото... Не бих казал, че беше особено възпитано спрямо самите Incognito, но пък публиката се възмути искрено, според мен



Тема Ахаааанови [re: CyberGene]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:33



добре че има добри хора в клубовете да разкажат кфо и що. Та както разбирам некфа група високо интелигентни люде (не цялата публика и дори не и половината публика, и дори не и една десета част от публиката) взели че освиркали Слави по време на представянето на Инкогнито.

Да, това определено ме кара да си направя некфи изводи... но да ти кажа те не са баш в посоката в която ти си мислиш, че трябва да са. Но едно да знаеш - освиркването и дюдюкането не са позиция. Освиркването е некфо мнение, некф израз на собственото ниво на възпитание, но определено не и позиция.

...Да не говорим, че Инкогнито ЛИЧНО помолиха Слави да ги представи на концерта



Тема Re: И по къф точно начиннови [re: CyberGene]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:35



Да, разбрах вече от клуб Пороци кфо е станало. И съответно си казах мнението по-долу. Но както виждам май се разминават цифрите в броя освирквачи... защо повече вярвам на Доджъра, който твърди, че броя на дюдюците бил...хм... доста скромен?



Тема Re: Ахаааанови [re: Hekф]  
Автор CyberGene (suspended)
Публикувано18.09.02 12:52



Знаеш ли, аз лично съм неутрален спрямо Слави - понякога ме дразни, понякога не. Не съм участвал в освиркванията и не мисля, че наистина това е някакъв вид позиция. Но във всички случаи ме удиви фактът, че го направиха много хора едновременно, с което пък искам да ти кажа, че изобщо не бяха малко, както някой си там бил писал, а хич не ми пука на кого вярваш повече или по-малко Но ако на вас така ще ви е по-спокойно, т.е. идолът Слави да не е опорочен от някаква си спорадична - според вас - група "високо интелигентни люде", то нека така да бъде... Твърде малко ме интересува!

Наистина лично го поканиха, което е най-жалкото, защото те не можеха да подозират, че Слави не се вързва много с техния вид музика, нито пък се харесва на хората, които я слушат. Беше някак си фатално предопределно, ако мога така да кажа, защото Bluey го направи от уважение.



Тема Re: Ахаааанови [re: CyberGene]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 13:04



Обикновено не споря за неща, които не съм видял и чул със собствените си очи и уши, така ще постъпя и сега. Като казваш, че са били много дюдюците - така да е. Което просто означава, че и сред най-високо интелигентните люде има доста простаци. Кратко и ясно.



Тема Re: Ахаааанови [re: Hekф]  
АвторBullDog (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 17:16



Аз пък бях!

И освирванията не бяха многобройни, ами силни. От около 30 човека около мен само един чичо дигаше джангъра.
Ама то простотията няма "регулатор": или си простак, или не си

Не го долюбвам Слави, ама като са го поканили лично да свърши тази работа, нека да го оставим да си я свърши .... Че не е той, който трябва да представя тази група, не е, ама на, паднал му се е тоз късмет. Ама нали пуста българска злобичка ....

Ама за какво си говорим изобщо. То навсякъде беше казано, и на билета пише, че концерта почва в 20:00 часа, а някви 'охлюви' ми се тътрузеха до 8 и 45 и не можеха да си намерят местата. То от хора дето закъсняват с половин час и отгоре кво искаш ....



Тема Re: Ахаааанови [re: BullDog]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 18:34



Простаците са си простаци - винаги ще се намери кой да метне лайната по вентилатора. Не е там проблема или по-точно не е само там проблема. Простаци е имало, има и ще има, но на мен ми е адски чудно поради каква причина се оказва едва ли не неуместно Слави да представи Инкогнито пред публиката в НДК? Значи знаменитости от всякакъв ранг, калибър и елитност може да са гости в Шоуто на Слави (някои от тях ексклузивно), обаче като опре до некфи такива елитарни неща като джаза (примерно) ко стаа: "Ааааа, Слави, аре бегай от тука, щот не си жаба за този гьол". Хех, некси мноо злобарски ми звучи тфа, некси доста нетипично за интелигентни хора.

Абе дълга тема е тфа. Всичко тръгва от масово разпространеното заблуждение, че Шоуто като е насочено към масовия зрител, значи е плоско, тъпо, елементарно и простонародно. А всъщност не е.



Тема Re: И по къф точно начиннови [re: Hekф]  
Автор Чoвek бeз винa (|)
Публикувано19.09.02 02:52



Аз по-голямо освиркване на концерт не съм чувал, значи прави си сметка колко скромно е било




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.