Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Алекс VS Десинови  
АвторSTREET (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 13:35



Не може да се отрече че Десислава е красива на външен вид и пее добре.но защо Слави непрекъснато когато има някой чуждестранен гост я кани нея да изпее някоя народна песен.вярно е че и Александра пее малко по—зле‚но ако на Слави не му допада защо я е взел на работа?непрексъснато я толерира тази десислава‚а по интервюта във вестниците журналистите никога не засягат този въпрос.вие какво ще кажете по въпроса?
иначе шоуто на Слави е много добро и смешно‚но и доста доста заядливо.



Тема Re: Алекс VS Десинови [re: STREET]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 23:35



ami da ti kaja chestno glasa na Desislva e dosta po podhodiasht za takawa tip pesni s koito Slavi iska da predstavi Bulgaria. Naposledak dava i na Aleksandra da se iziavi ..... az lichno predpochitam Desislava....moje bi zashtoto sam sviknala sas tozi vid glas i stil na peene....
Pak zatova che Slavi tolerira Desi v interview-tata....ami neznam moje da ima neshto m/u tiah ili prosto da si ia hvali :)



Тема И моят отговорнови [re: STREET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 02:55



няма да е съвсем безпристрастен, щот Деси ми е слабост, но все пак ще се опитам.

Ако си спомняш, Слави ги взе двете - Десислава и Александра - за бек-вокали. И те основно това вършат в Шоуто (впрочем смятам, че прекрасно се допълват). Но още на турнето на новите варвари се разбра, че Деси има невероятен талант и гласови данни не само за бек, но и за лийд вокал. Не виждам нищо лошо в това, че Слави е забелязал таланта й и й дава възможност да го покаже.



Тема Много е нечестнонови [re: Hekф]  
Автор Cherry_red (непознат )
Публикувано27.07.02 14:18



Аз лично харесвам повече Алекс и не ми харесва факта,че Деси се изявява повече от нея.Ако сте забелязали докато пее Алекс,че тя е оперна певица и на нея и отива повече да пее джаз и такива подобни ритми.Но все пак не е много честно от страна на Слави да дава възможност само на Деси да се изявява!Това,че Алекс пее по-зле изобщо не е вярно!И двете пеят еднакво добре!



Тема Re: Много е нечестнонови [re: Cherry_red]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано27.07.02 20:38



I az da si kaja. Po princip s Muzika i po konkretno s Peene se zanimavam ot 10 godini gore dolu. 4e i 2-te pteq qko - nqma spor no snqtam 4e Alex e po dobra - ima po golemi vazmojnosti na glasa - kato raz4upenost i sposobnost da pee mnogo stilove. Na Desi i se kefqt pove4e za6toto ima mnogo 4ist i nejen glas no tova ponqkoga ne e plius - ot opit go znam za6toto i pri men e taka. Prosto ima vazmojnost da pee samo opredeleni ne6ta... abe i az ne moga da go obqsnq to4no no se opitah gore dolu... tova e!

Hell is my home!


Тема Re: Много е нечестнонови [re: manowarkata]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.07.02 22:58



Е, не знам. Може Алекс наистина да е по-добра в пеенето от професионална гледна точка - не съм специалист. Мисля, че и двете са адски добри (иначе нямаше да са в Шоуто).

Но ми се струва, че Деси влага повече чувство и лично мен именно това ме пленява в нея.



Тема Re: Алекс VS Десинови [re: STREET]  
Автор diegito ()
Публикувано28.07.02 01:44



viva alex .ne znam za6to ama me kefi stra6no pove4e alex.e vazmojno e da izpitvam i nqkakvo seksualno pristrastie de:)))))

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE


Тема Re: Алекс VS Десинови [re: diegito]  
Авторhehe (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 11:18



...osobeno kato se ima predwid, che Dessy e ploska kato dyska, to Alex e za predpochitane :)



Тема Re: Алекс VS Деси [re: STREET]  
АвторSlartipblartfast (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 23:08



Какво ти разбира главата на тебе - Александра има по-нисък глас и просто не е подходяща за песните. За сметка на това пее оперно, а също така и изпълнява страхотно една рок песен, на знам как се казва. Разбра ли сега, профан?!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.