Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Много хубаво предаване стана"нови  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано22.07.02 13:23



каза Слави в самия край на Шоуто, когато гост му беше Андре Майсьо (или както там се пише на кирилица тва име)

Аз бих казал - всичките Шоута миналата седмица станаха много хубави. И все си мислех - е са вече им се затъкнаха устите на шгедите. Щеш Васа Ганчева, щеш Ибряма, щеш покъртителни разкрития за българската и европейската ядрени политики, щеш фина и качествена еротика... Къде ти - ония ми ти шгедски пасти и слон не може да ги затъкне.

И кво излиза? Не бил крив Слави Трифонов и Шоуто, най ми била причина, че някои хора си търсят и (за нещастие в нашия клуб) са си намерили душевен отдушник

Докога?!

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово


Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано22.07.02 13:39



За съжаление гледах само Шоуто с Майсьо и наистина стана добро предаване. Странно ми е, че темата не бе разисквана тук. Вярно ли е, че модераторът не позволява да се пише по теми, несвързани с шоуто. Много жалко, ако е така!



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано22.07.02 13:54



Така като гледаш първа страница на клуба - дали модератора изобщо е влизал в клуба през последните две седмици?

Аз поне не знам за такф доста странен модераторски почин. Ако е така - жалко наистина. И не само жалко, ами направо тъпо. По тази логика за свързаните и несвързани с Шоуто теми ще излезе, че примерно невероятно изпълнената със съдържание тема на добрата Идиотка "Слави - тъпота и безхаберие" е съвсем на място в клуба - което пък ще е некфа абсолютна дивотия.

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 22.07.02 14:00.



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано22.07.02 14:04



Всички теми имат място тук. Ако искаме шоуто да отразява действителността, трябва да ги има. Иначе форум няма да има. Не може само с венцеславене.



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано22.07.02 14:43



Аааа, сетих се - ами че ти не ми отговори на оня постинг дето ти споменавах за мнозинството. Що?

Ако не се сещаш за кой постинг ти говоря - ето го тук



"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 22.07.02 14:45.



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано22.07.02 14:58



Прав си, но и клуб от двама не става, нали?



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: She-the-Wolf]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 16:14



Ако ме питаш какво предпочитам - интелигентен разговор с още един човек или селска разправия с двайсе комплексирани идиота - определено предпочитам първото

За нещастие повечето интелигентни или просто готини хора предпочитат същото и за това не щат да се хабят в нашия клуб.

Абе с две думи - смърт на шгедовете



Тема Re: "Много хубаво предаване стана" [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано22.07.02 16:26



Интелигентен разговор става когато има много мнения. Разнообразието на тематиката няма да навреди на имиджа на клуба. Иначе, не виждам защо е нужно да си крещим двамата на площада като има и по-интелигентни начини да си говорим.
Това "шгед" за категория ли го считаш? Ако визираш конкретен човек, мисля че има теми, където е много силен, ако поиска да спори като хората.



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: She-the-Wolf]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 16:28



П.С. Освен това мисля, че всеки клуб малко или повече трябва с нещо да се отличава от останалите. Иначе за какво са триста клуба - нека да е само един и в него да пишем всички.

Нека вземем за пример един доста специфициран клуб като GSM. Покрай GSMите можеш да развиеш каква ли не тема - от юпи-начина на живот до екстремни спортове и класическа музика (това последното заради 16-полифоничния звук). Но само ако темата ти се върти около жиесема. Иначе ти трият темата и въобще не си дават труд да обясняват. И са прави.

Та и ние така. Покрай Шоуто на Слави можем да дискутираме какви ли не теми. А защо не го правим? Защото две трети от пишещите тук говорят единствено за това какф тъпак е Слави и какви некфи още по-големи тъпаци са феновете му и буквално задръстват клуба с тая помия. Вярно - и това мнение е важно. Но САМО такива мнения да четем?!?! Стига. Просто стига



Тема Re: "Много хубаво предаване стана"нови [re: She-the-Wolf]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 16:33



Интелигентен разговор става не като има много, а като има РАЗЛИЧНИ мнения. Докато шгедовете (визирам не само конкретен човек, но и цялата групичка тикви) имат само едно мнение. Интересно е веднъж, два пъти... но сто пъти едно и също - къде му е тук интелигентния разговор. То с радио можеш да си кажеш повече неща, баси.

Прочее - виж ми П.С.-то по-надолу




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.