Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Слави , батка ...резилъ е повече от големнови  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано10.07.02 09:28



нешто вчера комай не ти понесе баш мастойрския автогол дето си набучи с тия двамата и особено единя от тях , някак не те разбра човекъ дету търси човекъ ф оратъ , сам ли си ги писа тия възможно най меко казано нелепи въпроси ве !!!!!!!!!!!!???????? уеуееееееееееееееееееееееееееееее
не ти ли дойде малко вповече да праиш такива идиотски паралелчетъ , ти и те !!!!! много мъдър отговор нда .....само как звучи :"не знам" любопитен съм , Ти дали си очаквал нещо друго ? - и , батка някак си няма вечно бендъ да ти чисти сериозноМъжките лайна които сереш при това с чалъм достоен за завиждане .........и какъв беше този побългарен аранжимент на Катерино моме .......еввалъ , батка , ашколсум , Слави ефенди.

нешто не разбирам гаче ли


Тема Re: Слави , батка ...резилъ е повече от големнови [re: Oпaceн тип]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано10.07.02 09:48



Да ти кажа честно изпълнението на "Катерино, моме" ми хареса повече от това, което представиха гостите. Много ме е срам, но за първи път чувам за тях и това, което чух не ми хареса. Да не говорим, че ми се видяха доста елементарни типове, особено вокалиста. Не знам какво търси в хората, но май не в състояние две думи да подреди в изречение. Малеееей! Сега сигурно ще ме засипе лавина от упреци, но това е моето мнение. Въпрос на вкус!



Тема Re: Слави , батка ...резилъ е повече от големнови [re: Oпaceн тип]  
АвторLeo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 10:28



Eiiiiiiiiiiii,pich,ako znae6 kolko si prav,ama njama koi da te razbere.Az na teja mom4eta im beh na konzert v London predi 8-9 godini,kogato izdadoha "Connected",zabivaha jako s togava6nite shooting stars Jamiroquai. I sja na6 Slav4o trugnal pak blah-blah da pravi,kolko sme veliki,abe tija sa pulna droga otvsjakude,te v momenta ne znajat kude sa,dulgia trugnal da im se obesnjava,basi tupoto kopele.E PITAM AZ,NJAKOI RAZBRALI 6TO ZA PTI4KI SA STEREO MC'S?
A na tupi ovce kato razni Slavibabeta i shethewolf - va6eto esteti4no udovolstvie i du6even orgazum moje da polu4ite samo v BIAD



Тема Re: Слави , батка ...резилъ е повече от големнови [re: She-the-Wolf]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано10.07.02 10:52



на мен също ми хареса , но не това е българската музика :))) ми кво да ти кажа , пичовете са си ноо шес , и бая на ти с музиката , нормално е да не ти хареса , квото повикало тва се обадило , вокала така и не разбра кво точно се опита да му каже , Слави , штото тва беше сичко друго но не и задаване на въпроси а , по-скоро някъв нашенски модел биене до дупка в не до там здравия гръден кош . да земе и да им върти свирки на целия бенд до спукване .....штото тва все пак е шоу и съвсем не на бенда , а на Слави Трифонов верно е , че ученик без двойка не е ученик , амъ нито е на училище нито на война .

за кви упреци говорим когато си субективна !!!!!!!!!!!!!

зилен тръндафорь


Тема Аве, Опасеннови [re: Oпaceн тип]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 10:54



ако го нямаш мейла на Славито и за тва са излагъш кат кифла тука да му пишеш - да взема да ти го дам, а?



Тема Re: Лео, Лео,нови [re: Leo]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано10.07.02 11:10



за душевния ми комфорт въобще не се грижи, ами гледай ти да си в мир със себе си. БИАД - не си попаднал на човека.



Тема Re: Аве, Опасеннови [re: Hekф]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано10.07.02 11:18



в твоите очи ли пропаднах ве , пич !!!



не ме разсмивай ве , цървул !!



пи.си. обърни внимание на удивителните !

зилен тръндафорь


Тема Леле-леленови [re: Oпaceн тип]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 11:52



Ский са, Опасан, нема нужда баш на мен да ми изпъкваш. Искам да кажа - може и наистина да си опасен, ама не и за цървулите некфи

Аз, дет се вика - помощ ти предлагам, пък ти ме стряскаш с некфи удивени удивителни. Нидей, бря - нищо лошо не ти мисля

пи. ЕС. Обърни внимание на третото "а" отляво-надясно в постинга ми



Тема Re: Леле-леленови [re: Hekф]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано10.07.02 12:07



скии са кво шти средим за краен път на теп , ништо че па си драскам е тъка харабиискатъ оти ти ич не отбиръш от думи , амъ кой знае ..то тва е простичко мое и да чатнеш не без чужда помошт......


ако малко поне се замисляхме кво пишем и говорим , щеше да настъпи балжена тишина лошото е че ти никфа идея си немъш , комай .

зилен тръндафорь


Тема Re: Леле-леленови [re: Oпaceн тип]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 13:16



Мом4ета,защо не пишете и говорите на български ами се правите на интересни с този на4ин на изразяване.Не сте глупави,то се ли4и ама недеите така бе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.