Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 26.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Гледахте ли Камен Влахов?нови  
АвторGoogie (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 09:09



Какво ще кажете за шедьоврите на царския депутат?



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Googie]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:19



Потресен ли си? Нима си изненадан? Не познаваш ли българската новоизлюпена политическа каста какво представлява? За жалост тези хора трасират живота ни за години напред. Но нали ние си ги избираме? Избори - урна - бюлетин... Ама не ги харесвам и не гласувах? Няма такова правило в играта! Трябва да се гласува! И по-добре да е мажоритарен вота, та да е по-ясно за кого точно гласуваш. Освен това, ясно е, че при влизане в голямата игра всички се разболяват. Вирус ли е, балцил ли е някакъв не знам, но прошка като, че ли за никого няма. Щом опре до личния интерес всички подозрително си заприличват като еднояйчни близнаци. Може би няма да е честно, ако не се приеме, че има и свестни хора там, но те явно са толкова малко и толкова слаби, че не могат да бъдат забелязани в това невъзпитание. Защото за мен е преди всичко невъзпитание и след това парвенющина.



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Googie]  
Автор Theo (besen)
Публикувано28.06.02 09:32



Нагласена работа. Да каже кога е заснето и кога го пуска в ефир!

Тео



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Theo]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:40



Сигурно си прав. Едва ли ги раздават тези касети ей така при поискване от кой да е, а може да има и нещо по дълбоко - опит за дискредитация на властта и т.н..., но това не оневинява действащото лице. Езикът и поведението му бяха възмутителни. Легни - стани! Та хората си изпълняват задълженията, т.е. това за, което им плащат.



Тема Съгласеннови [re: She-the-Wolf]  
Автор Theo (besen)
Публикувано28.06.02 09:46



Еднакво дискридитиращо и за изпълнителя и за този който го пуска в подходящият момент.
Ненавиждам подлостта и ти го знаеш Лили :)

Th.



Тема Re: Съгласеннови [re: Theo]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:53



Ами като си публична личност трябва да знаеш, че всеки момент си под светлината на прожекторите. Когато аз правя скандали едва ли ме записват, а и да ме записват, кой пък го интересува... Това са правилата на играта! Моментът дали е подходящ сигурно ще разберем след време. В това НДСВ се събра една такава гмеж незнайно от къде дошла....



Тема Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторBASTl (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 10:51



Не оправдавам тоя пуяк Влахов,отдавна знам що за селяк е,но си задавам няколко въпроса:
1.Не е ли това езика на самия Слави,"Труд" и други "инелектуални"медии?
2.Защо точно сега и защо точно Влахов.Дали Вежди е използвал друг език при скандала с полицая/ама май го забравихме вече/
3.Защо не вдигнат колата на самия Учиндолски/чудесен материал за освежаване на тъпнята"Сладко отмъщение"/-да видим тогава реакции!





Тема Re: Няма разлика!нови [re: BASTl]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:03



Ако си прочел горния постинг ще разбереш, че това съм имала предвид. Когато си човек от екрана трябва да държиш на нивото на общественото си пожение. По-добре би било, ако това е твое възпитание изобщо........



Тема Re: Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 11:10



Не познаваш ли българската новоизлюпена политическа каста какво представлява? За жалост тези хора трасират живота ни за години напред.

Това са твои приказки,нали?....Е,не знаех,че Учиндолски е в политическата
каста,ама щом казваш....а това ,че трасира живота ни,е горчив факт,ама
селянията е много корава по тези географски ширини!




Тема Re: Няма разлика! [re: БACTИ]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:23



O-o-o-o! Я не се заяждай! Говорех за политици защото Влахов е политик - депутат от НДСВ и е призван да предлага и да гласува закони, които ще определят живота ни години напред. Като го видях снощи какво представлява, мисля си какви ли му пък работата, която върши в ползу роду.
За Учиндолския интелектуалец се отнасят думите от втория постинг. Не зная как се държи в обществото, но щом е под прицела на хорските очи и той трябва да държи сметка за поведението си. Това е!
И въобще валидно е за всички. Защото сме правова държава и законите са валидни за всички. Както могат да вдигнат моята кола и аз съм длъжна да си платя глобата за да си я върна, така това важи и за депутатите, които при това са приели и гласували тези закони. Толкова ли неразбрано се изразявам?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.