Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Гледахте ли Камен Влахов?  
АвторGoogie (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 09:09



Какво ще кажете за шедьоврите на царския депутат?



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Googie]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:19



Потресен ли си? Нима си изненадан? Не познаваш ли българската новоизлюпена политическа каста какво представлява? За жалост тези хора трасират живота ни за години напред. Но нали ние си ги избираме? Избори - урна - бюлетин... Ама не ги харесвам и не гласувах? Няма такова правило в играта! Трябва да се гласува! И по-добре да е мажоритарен вота, та да е по-ясно за кого точно гласуваш. Освен това, ясно е, че при влизане в голямата игра всички се разболяват. Вирус ли е, балцил ли е някакъв не знам, но прошка като, че ли за никого няма. Щом опре до личния интерес всички подозрително си заприличват като еднояйчни близнаци. Може би няма да е честно, ако не се приеме, че има и свестни хора там, но те явно са толкова малко и толкова слаби, че не могат да бъдат забелязани в това невъзпитание. Защото за мен е преди всичко невъзпитание и след това парвенющина.



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Googie]  
Автор Theo (besen)
Публикувано28.06.02 09:32



Нагласена работа. Да каже кога е заснето и кога го пуска в ефир!

Тео



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: Theo]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:40



Сигурно си прав. Едва ли ги раздават тези касети ей така при поискване от кой да е, а може да има и нещо по дълбоко - опит за дискредитация на властта и т.н..., но това не оневинява действащото лице. Езикът и поведението му бяха възмутителни. Легни - стани! Та хората си изпълняват задълженията, т.е. това за, което им плащат.



Тема Съгласеннови [re: She-the-Wolf]  
Автор Theo (besen)
Публикувано28.06.02 09:46



Еднакво дискридитиращо и за изпълнителя и за този който го пуска в подходящият момент.
Ненавиждам подлостта и ти го знаеш Лили :)

Th.



Тема Re: Съгласеннови [re: Theo]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 09:53



Ами като си публична личност трябва да знаеш, че всеки момент си под светлината на прожекторите. Когато аз правя скандали едва ли ме записват, а и да ме записват, кой пък го интересува... Това са правилата на играта! Моментът дали е подходящ сигурно ще разберем след време. В това НДСВ се събра една такава гмеж незнайно от къде дошла....



Тема Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторBASTl (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 10:51



Не оправдавам тоя пуяк Влахов,отдавна знам що за селяк е,но си задавам няколко въпроса:
1.Не е ли това езика на самия Слави,"Труд" и други "инелектуални"медии?
2.Защо точно сега и защо точно Влахов.Дали Вежди е използвал друг език при скандала с полицая/ама май го забравихме вече/
3.Защо не вдигнат колата на самия Учиндолски/чудесен материал за освежаване на тъпнята"Сладко отмъщение"/-да видим тогава реакции!





Тема Re: Няма разлика!нови [re: BASTl]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:03



Ако си прочел горния постинг ще разбереш, че това съм имала предвид. Когато си човек от екрана трябва да държиш на нивото на общественото си пожение. По-добре би било, ако това е твое възпитание изобщо........



Тема Re: Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 11:10



Не познаваш ли българската новоизлюпена политическа каста какво представлява? За жалост тези хора трасират живота ни за години напред.

Това са твои приказки,нали?....Е,не знаех,че Учиндолски е в политическата
каста,ама щом казваш....а това ,че трасира живота ни,е горчив факт,ама
селянията е много корава по тези географски ширини!




Тема Re: Няма разлика!нови [re: БACTИ]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:23



O-o-o-o! Я не се заяждай! Говорех за политици защото Влахов е политик - депутат от НДСВ и е призван да предлага и да гласува закони, които ще определят живота ни години напред. Като го видях снощи какво представлява, мисля си какви ли му пък работата, която върши в ползу роду.
За Учиндолския интелектуалец се отнасят думите от втория постинг. Не зная как се държи в обществото, но щом е под прицела на хорските очи и той трябва да държи сметка за поведението си. Това е!
И въобще валидно е за всички. Защото сме правова държава и законите са валидни за всички. Както могат да вдигнат моята кола и аз съм длъжна да си платя глобата за да си я върна, така това важи и за депутатите, които при това са приели и гласували тези закони. Толкова ли неразбрано се изразявам?!



Тема Re: Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 11:35



Извинявай....най-малко съм искал да се заяждам!
А бе яд ме е много ,защото това което видяхме да прави Влахов ,не е нито новост,нито прецедент!Напротив-това си е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!Сигурен съм,че много хора даже са се кефили на поведението на тоя чук !
Исках да кажа че това е модерния начин,представи си ако депутат мирно и кротко си плати глобата,другите хиени около него ще го схрускат!
Защо ли?Ами отговора е в "Шоуто на Учиндолския"



Тема Re: Няма разлика!нови [re: БACTИ]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:41



Общо взето мислим в една посока. Подавам ръка!



Тема Re: Мечтата ми енови [re: Googie]  
Автор Linea Blue (Stilisimo Blue)
Публикувано28.06.02 11:41



да снимат в същата ситуация самият гуру на шоуто - Сл. Тр.!!! Бедна ми е фантазията какво ще се случи на хорицата! Изпълнението на Влахов ще е като приказка за лека нощ! И сигурно ще има бити, Бате Бойко ще се намеси, абе не знам какво още... Лелееее, учиндолският както е нервак и пали бързо-бързо ... Лошото е, че дори да го снима някой и ако е останал жив и здрав, няма да има къде да пусне касетката, за да видим после баталните сценки! То и поради тази причина никой не смее да направи "Сладко отмъщение" на Сл. Тр. Не че няма тайно желаещи, обаче няма достатъчно смели.



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано28.06.02 11:48



ноо си убава ти ...особено ми ареса как стихоплетсвфъш ф ондзи другийо клуб !
ама не съм съгласен с едно или ги избираме или съжаляъме ...не мое и двете на едно место да ги слагаш оти излиза че ем не штем да ги избираме ем па им ръгаме мазницта баницъ ф устата...тва ти ко казвам оти ако верно не си гласувала начи си пуснала ондзи убавия глас баш за теф ....

eпъ най мразим да ми даът съвети и да ми тургат заповеди


Тема Re: Мечтата ми енови [re: Linea Blue]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:07



@Linea Blue
Не знам дали си забелязал/а, че "Сладко отмъщение" го СПРЯХА, и то именно, защото беше нагласено и тъпо (участниците знаят предварително, че ще ги снимат)
А иначе - изобщо не съм съгласен с теб по повод това, че нямало да се остане жив и т.н.
Не знам дали помниш, като сърбите пуснаха навремето материал, заснет със скрита камера под масата по времето на посещението на Желю Желев, тогава президент на РБ, в Япония. Беше си събул обувките и се чешеше между пръстите с палеца на другия си крак. После жена му хвана супника и изпи супата на едри глътки, примлясвайки, а домакините си глътнаха езиците. Е, случи ли се нещо? Не.
Или другия фрапантен случай - МВР министъра се забавляваше на купон на "Визаж", един час, след като бандити бяха застреляли 3-ма полицаи. Журналистката, която го "набара" в крачка, не само, че не беше уволнена, ами стана и звезда. А министъра (който има много по-голяма власт от Слави сега) не само, че нищо не можа да направи, ами и го уволниха :)
В тази връзка, ако някой успее да го щракне Слави със скрита камера в неудобна ситуация и го изтипоса, да речен, по Нова Телевизия, едва ли може да се страхува от нещо. А Бойко Борисов никога няма да си рискува имиджа, за да помага на Слави. "Приятелството си е приятелство, а сиренето е с пари"

мони



Тема Предполагам, че...нови [re: Linea Blue]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:11



не е особено трудно да бъде хванат Слави в подобна ситуация и дори да се намерят смелчаци да го излъчат някъде. Но какво от това! За мнозина това ще бъде само едно потвърждение на убеждението им, че Слави е селяндур, който се държи точно така, както очакват. За неговите фенове това ще е леко провинение, дори проява на екстравагантност, ще погледнат и ще забравят.

Но има съществена разлика между това да се издъни един шоумен и един политик. При това в случая Камен Влахов размахваше пръст от позицията си на депутат. Какво, за колите на парламента не важи ли Правилника за движение по пътищата? Да не говорим, че поведението му е емблематично за политиците ни въобще.



Тема И тези трикове ги има.нови [re: Theo]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:18



Пускаме касетата, когато моментът е подходящ. Не беше ли точно Камен Влахов този, който обвини свои съпартийци в корупция? Въпреки че може би остава известно подозрение за нагласена работа, поведението на Влахов си е баш за шоуто.



Тема Уолфи:)нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:21



Приемам:)....Повече такива мнения- по-малко селяния



Тема Пак питам!!!нови [re: Eвreниc]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:30



Къде беше Учиндолски и "шоуто" когато Великият Мултак,близък приятел на Илийката и Слафчо ,Веждито не само се закани,но и претвори в дела
командата легни-стани
Тогава що нямаше "скрита камера"?...Ами че то имаше и явна....ама



Тема Кого питаш?нови [re: БACTИ]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:43



Мога само да предполагам защо Слави не спомена героичната постъпка на Вежди Рашидов. Примерни отговори: от любов и вярност към Мултигруп и всички мултаци; защото всички медии отразиха случая нашироко; от неудобство да взема страна, при положение, че уважава Вежди, но не одобрява постъпката му; на принципа "Вежди ми е мил, но Бойко Борисов ми е по-мил"... Последствията си остават за този, който се е издънил.



Тема Питам си просто:)нови [re: Eвreниc]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:48



Ами като му е по-мил,да си легне с него!

...но да се прави на гръмнат тогава,а сега ....АУУУУУУ КАКЪВ МОРАЛ!!!
....на това му се вика лицемерие и дупедавщина



Тема Нормално е, когато...нови [re: БACTИ]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:56



Слави Трифонов не ти харесва, да намираш потвърждения на мнението си. По-лошо е, ако специално ги търсиш . Казвам го по повод на "лицемерие и дупедавщина". В крайна сметка в шоуто решават какво и как да осмиват, критикуват, показват. Не е нужно всеки път да търсим под вола теле .



Тема Вярно си е.....нови [re: Eвreниc]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 14:07



....не ми харесва.....дори това е меко казано!
Но не търся нищо,нито оправдавам такова поведение!Но да имаш избирателно отношение спрямо морала........това какво е???



Тема ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТАнови [re: Eвreниc]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 15:51



Абе на вас всичките ви е много къса паметта, бе.
Не помните ли, че Слави размаза и Вежди точно след случая с побоя пред общината! Не само, че дръпна една реч тогава (естествено, че написана от сценаристите, но все пак), а освен това Любо Нейков и Мъйната направиха скеч (жесток!)
Наистина сте коне с капаци, ей!
Добре, че имам добра памет ...




Тема КАМЕРАнови [re: moni]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 16:13



А бе кой ти говори за скечове?!?!
Става въпрос за КАДРИ..........и там имаше КАМЕРА



Тема Ха-ха-ханови [re: BASTl]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 17:33



Браво!



Тема Re: КАМЕРАнови [re: БACTИ]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано28.06.02 17:51



Абе, БАСТИ, ама вода от сто кладенеца ще донесеш само и само да не признаеш, че си изтърсил некфа глупост. Кво искаш са? Служебна бележка ли да ти напише Слави Трифонов, че той и сценаристите му и по двата случая имат еднакво отношение? А и ония кадри не бяха толкова артистични. Ако недай си боже г-н Влахов го изволнят от парламента, може да дойде в Шоуто да помага на Нейков

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 28.06.02 17:54.



Тема Re: КАМЕРАнови [re: Hekф]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 18:01



Нищичко не се опитвам,душо джадайска:)
От самото начало говоря за "Скрита камера".....чети юнако




Тема Re: КАМЕРАнови [re: Hekф]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано28.06.02 18:02



няма да има последствия за депутатъ тва е , и да има ама не вервам ич шсъ ....аве немъ да имъ тва е !

eпъ най мразим да ми даът съвети и да ми тургат заповеди


Тема Re: КАМЕРАнови [re: Oпaceн тип]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано28.06.02 18:21



Ще му скарат на депутата, че не е видял камерата и се правил на идиот. А иначе предполагам, че ще си го отнесат тия от паркинги и гаражи, че са злепоставили хубавия народен човек. Не стига начи, че му направили зора по жегите да си търси мерцедеса и правата, ами и го изтипосали на Слави. Не е хубаво тва. Ама хич

...Абе то май тва хич не е смешно, всъщност

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.