Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма разлика!нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 11:35



Извинявай....най-малко съм искал да се заяждам!
А бе яд ме е много ,защото това което видяхме да прави Влахов ,не е нито новост,нито прецедент!Напротив-това си е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!Сигурен съм,че много хора даже са се кефили на поведението на тоя чук !
Исках да кажа че това е модерния начин,представи си ако депутат мирно и кротко си плати глобата,другите хиени около него ще го схрускат!
Защо ли?Ами отговора е в "Шоуто на Учиндолския"



Тема Re: Няма разлика!нови [re: БACTИ]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано28.06.02 11:41



Общо взето мислим в една посока. Подавам ръка!



Тема Re: Мечтата ми енови [re: Googie]  
Автор Linea Blue (Stilisimo Blue)
Публикувано28.06.02 11:41



да снимат в същата ситуация самият гуру на шоуто - Сл. Тр.!!! Бедна ми е фантазията какво ще се случи на хорицата! Изпълнението на Влахов ще е като приказка за лека нощ! И сигурно ще има бити, Бате Бойко ще се намеси, абе не знам какво още... Лелееее, учиндолският както е нервак и пали бързо-бързо ... Лошото е, че дори да го снима някой и ако е останал жив и здрав, няма да има къде да пусне касетката, за да видим после баталните сценки! То и поради тази причина никой не смее да направи "Сладко отмъщение" на Сл. Тр. Не че няма тайно желаещи, обаче няма достатъчно смели.



Тема Re: Гледахте ли Камен Влахов?нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Oпaceн тип (така си е)
Публикувано28.06.02 11:48



ноо си убава ти ...особено ми ареса как стихоплетсвфъш ф ондзи другийо клуб !
ама не съм съгласен с едно или ги избираме или съжаляъме ...не мое и двете на едно место да ги слагаш оти излиза че ем не штем да ги избираме ем па им ръгаме мазницта баницъ ф устата...тва ти ко казвам оти ако верно не си гласувала начи си пуснала ондзи убавия глас баш за теф ....

eпъ най мразим да ми даът съвети и да ми тургат заповеди


Тема Re: Мечтата ми енови [re: Linea Blue]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:07



@Linea Blue
Не знам дали си забелязал/а, че "Сладко отмъщение" го СПРЯХА, и то именно, защото беше нагласено и тъпо (участниците знаят предварително, че ще ги снимат)
А иначе - изобщо не съм съгласен с теб по повод това, че нямало да се остане жив и т.н.
Не знам дали помниш, като сърбите пуснаха навремето материал, заснет със скрита камера под масата по времето на посещението на Желю Желев, тогава президент на РБ, в Япония. Беше си събул обувките и се чешеше между пръстите с палеца на другия си крак. После жена му хвана супника и изпи супата на едри глътки, примлясвайки, а домакините си глътнаха езиците. Е, случи ли се нещо? Не.
Или другия фрапантен случай - МВР министъра се забавляваше на купон на "Визаж", един час, след като бандити бяха застреляли 3-ма полицаи. Журналистката, която го "набара" в крачка, не само, че не беше уволнена, ами стана и звезда. А министъра (който има много по-голяма власт от Слави сега) не само, че нищо не можа да направи, ами и го уволниха :)
В тази връзка, ако някой успее да го щракне Слави със скрита камера в неудобна ситуация и го изтипоса, да речен, по Нова Телевизия, едва ли може да се страхува от нещо. А Бойко Борисов никога няма да си рискува имиджа, за да помага на Слави. "Приятелството си е приятелство, а сиренето е с пари"

мони



Тема Предполагам, че...нови [re: Linea Blue]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:11



не е особено трудно да бъде хванат Слави в подобна ситуация и дори да се намерят смелчаци да го излъчат някъде. Но какво от това! За мнозина това ще бъде само едно потвърждение на убеждението им, че Слави е селяндур, който се държи точно така, както очакват. За неговите фенове това ще е леко провинение, дори проява на екстравагантност, ще погледнат и ще забравят.

Но има съществена разлика между това да се издъни един шоумен и един политик. При това в случая Камен Влахов размахваше пръст от позицията си на депутат. Какво, за колите на парламента не важи ли Правилника за движение по пътищата? Да не говорим, че поведението му е емблематично за политиците ни въобще.



Тема И тези трикове ги има.нови [re: Theo]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:18



Пускаме касетата, когато моментът е подходящ. Не беше ли точно Камен Влахов този, който обвини свои съпартийци в корупция? Въпреки че може би остава известно подозрение за нагласена работа, поведението на Влахов си е баш за шоуто.



Тема Уолфи:)нови [re: She-the-Wolf]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:21



Приемам:)....Повече такива мнения- по-малко селяния



Тема Пак питам!!!нови [re: Eвreниc]  
АвторБACTИ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:30



Къде беше Учиндолски и "шоуто" когато Великият Мултак,близък приятел на Илийката и Слафчо ,Веждито не само се закани,но и претвори в дела
командата легни-стани
Тогава що нямаше "скрита камера"?...Ами че то имаше и явна....ама



Тема Кого питаш?нови [re: БACTИ]  
Автор Eвreниc (приходяща)
Публикувано28.06.02 13:43



Мога само да предполагам защо Слави не спомена героичната постъпка на Вежди Рашидов. Примерни отговори: от любов и вярност към Мултигруп и всички мултаци; защото всички медии отразиха случая нашироко; от неудобство да взема страна, при положение, че уважава Вежди, но не одобрява постъпката му; на принципа "Вежди ми е мил, но Бойко Борисов ми е по-мил"... Последствията си остават за този, който се е издънил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.