Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 20.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема MЮЗИКЪЛ!нови  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано27.06.02 08:40



Какво ще кажете за снощното шоу? Толкова оригинална идея отдавна не бе се раждала в главите на сценаристите. Политиката като музикъл! Спектакъл! За да си политик дали пък не трябва да си и малко артист по душа за да накараш публиката да ти вярва, т.е. избирателите, електоралните единици? Чудесно беше! И костюми, и грим, и светлинни ефекти, и изпълнение...



Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано27.06.02 12:18



Верно беше много готино и идейно. А Арията на Костов? Любо Нейков е ненадминат

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово


Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано27.06.02 12:50



Любо ли? Не пееше ли Десито?



Тема Re: MЮЗИКЪЛ! [re: She-the-Wolf]  
АвторЛaйзa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 13:07



Да, макар "либретото" да беше слабо, идеята и реализацията бяха много добри. И балетът най-после си намери мястото в това шоу . Особено ми допадна режисурата, създаде се илюзията за истински спектакъл.
Колкото до пилитиката и театрото, те си вървят открай време ръка за ръка. И понеже политиците ни са слаби актьори, вече никого не могат да излъжат. Все по-малко хора им ходят на представленията, пардон, изборите.



Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: Лaйзa]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано27.06.02 13:10



Ама затова после публиката духа супата! Пардон! Носи си последствията!



Тема Е, поне не дава ...нови [re: She-the-Wolf]  
АвторЛaйзa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 13:29



пари за билети. Въпреки че всъщност спонсорира предстваленията.



Тема Re: Е, поне не дава ...нови [re: Лaйзa]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано27.06.02 13:37



Добре, че беше второто ти изречение. Щях да кажа: Не дава ли? Всъщност публиката всичко си плаща. Гледа, не гледа, гласува, не гласува, активна, пасивна - все си плаща. Тогава по-добре цялата да е активна. Ама на тема политика до скоро се драх в един друг клуб, та не ми се говори много.



Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано27.06.02 13:50



Точно така, ама Любо толкова перфектно изигра плейбека, че на моменти бая се замислях дали пък все пак той не пее

Абе - готино беше.

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово


Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано27.06.02 13:55



Е-е-е-е! Чак пък да си се замислял?! Много е лесно да те излъже човек!



Тема Re: MЮЗИКЪЛ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано27.06.02 14:01



Хех, всъщност хич не е лесно да ме излъже човек. Точно за това казвам, че Любича е майстор

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.