Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИВАН ГРАНИТСКИ  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано25.06.02 22:47



Гост на шоуто! Дясната ръка на шестака Кеворк, шестака Гранитски е на гости при Славито! Щастливи ли сте? Сега ще го чуем какви ще ги изръси. А помните ли Славчо с едни очилца на челцето как блюдолизтваше преди пет-шест години? Ех, "думи, думи ...." Къде ли е стойността им?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано25.06.02 23:33



1. За националния идеал;
2. За националния потенциал;
3. За факултета по журналистика;
4. За духовните братя на Слави Трифонов;
5. За обслужващите миналия режим "рушители на нова България";
6. За най-успешния Костов, пред когото Виденов е като една балерина;
7. За Едвин Сугарев - творчеството му;
8. Следва творчеството на Симеон Сакскобурготски;
9. Незнайно защо се промъква Бойко Борисов. Потенциалната му сила!

За всички тези неща можете да се допитате до единствения СЛАВИ и гостите му. Тази вечер на гости му бе Иван Гранитски - бивш директор за малко на БНТ, член на БКП, впоследствие на БСП.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Tear ()
Публикувано26.06.02 01:37



Ама ти май наистина имаш някакъв сериозен проблем!?
Какъв е този твой мазохизъм - хем не ти харесва Слави, хем го следиш с такъв голям интерес!

"Лъжата е чуждата истина"


Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Tear]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано26.06.02 03:23



Защо, не е ли интересно?

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
АвторBASTl (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 10:23



Добрата....
То работата е ясна,ами въпроса е какво да се прави?!?
Лъжат като дърти циганки и простаците ръкопляскат.....и това ако е шоу?
Ако продължаваме да си чешем езиците тук,само масло в огъня им наливаме



Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 11:19



Много странно как си пропуснала разговора за ролята на българската интелигенция в политическия, културен и прочее живот, за нейната индеферентност през последните години, за дребните ежби заради партия и политически убеждения.

Много интересна тема, пък ти си я пропуснала



Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
Автор Witman ()
Публикувано26.06.02 12:22



Ех, Добрата, Добрата....
Следя твоите прояви с голям интерес. Имам чувството че не си от този свят. Ако бях психиатър, щях да стана професор с теб!

Черен, мазен, леко пийнал що ли е това? Туй танкист е - казал Господ клатейки глава.


Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Dobrata]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано26.06.02 13:30



Гранитски е стойностен човек. Не ме интересува на какво е бил и на какво не е бил член. Това е въпрос на лично виждане за пътищата, по които трябва да се развива една страна. Такива хора са богатството на държавата ни и е престъпление, че не се използва техния потенциал. С викове "Само Левски" и "Долу ЦСКА" никъде няма да стигнем. Духовно ограничени хора са тези, които не могат да видят грешките си и да намерят вярното решение. Приличат ми на коне с капаци, които вървят само натам, накъдето ги водят.
Това за шестаците е вече банално. Размахват го тези, които клонят към седем вече.



Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано26.06.02 13:47



Волфи, ама как гадно се шегуваш ти с добричката Добра - тя, дето се вика - съвсем безпристрастно ни направи един безпристрастен обзор на снощното предаване, пък ти сега така да я затапваш с идеята, че нямало значение от коя партия си, а има значение как и с какво помагаш на отечеството си... прочее много прав беше г-н Гранитски, че напоследък говорим за родината си като за "тази страна", "държавата" и прочее евфемизми - определено ме накара да се замисля.

Снощното предаване ми напомни и нещо друго - за идеята на Маричков какво ще стане ако всички българи успеем да впрегнем отрицателната си енергия

"Да бъде справедливост. За всички" - казах аз, вадейки от кобура лазерното си слово

Редактирано от Hekф на 26.06.02 13:48.



Тема Re: ИВАН ГРАНИТСКИнови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано26.06.02 13:59



Шегувах ли се? Не се шегувам. С тези неща не се шегувам. В много прав ред си изказах мислите. Омръзна ми от негативизъм. Уморих се! Много ли е трудно да извадим гредата от своето око и да видим доброто у човека. Толкова ли е дълъг този живот, че трябва да живеем в омраза? Миг е. Обърнеш се и минал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.