Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано24.06.02 11:20



и "Тва некфа окупация на Тъмните сили ли е, баси?!?!?!", че сума ти народ се е изсипал в клуба да плювне по Слави и/или по Шоуто през почивните дни, а също така: "Чие вонящо дихание ги довя във фен-клуба всички тия славиненавистници?!?!?!?!" и аха да се хвана за кобура и да извадя лазерното слово да зараздавам правосъдие и шутове в нечии нагли задници, насочвайки ги в посока към правата вяра, ама навреме се сетих, че в този случай Тъмните сили нямат нищо общо

Ами да бе - нали онзи ден го наградиха Шоуто на Слави (подчертавам за тия дето както обикновено са си седнали на ушите - ШОУТО, не Слави) с наградата "Осма муза" за толкшоу? Драго Драганов и Гала за поредна година издухват... чая и му духат на Славито на... големия...ъъъ... прах.

Хехе, мамини сладки - ама наистина дълбоко ви бръква в малките полирани и напарфюмирани мозъчета простия факт, че мегакомплексара, архиселянина и свръхнадувкото може да прави неща, които печелят награди, нали?

_____
Ще извадя лазерното слово и ще настъпи справедливост за всички...


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано24.06.02 12:51



Ха-ха-ха! Ама ти не си ли разбрал, че има, които все ще си плуят на инат?!?! Ако ги попиташ какво харесват, едва ли ще могат да ти отговорят, също както едва ли аргументирано могат да то кажат какво пък толкова и не харесват. На такива хора им казват "негативисти" по природа. Те себе си не харесват, камо ли да харесат някого другиго.
Апропо, нека отнесем наградата на Шоуто към целия екип, без който не би могло да стане предаването.



Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано24.06.02 13:42



Тъй, тъй - хора всякакви. Ясно, че няма да можем легално да разкараме от фен-клуба плювачите ("Ами свободата на мнениетоооооооо?" - ще ревнат те в един глас), ами да вземем да кандидатстваме в Червения кръст да ни включат в списъка на хуманитарните организации. "Фен-клуб Шоуто на Слави в помощ на комплексираните тикви" - как ти звучи? Ми верно си е, баси. Получил човечецът остър пристъп на черна завист в жлъчката докато гледал я шоуто, я раздаването на наградите, почнали да го мъчат хемороидите и старите комплексчета взели да се обаждат ("Ти си един толкова свестен и образован пич, а караш на една държавна заплата, пък я го гледай тоя учил-недоучил селянин кво се прави на голямата работа"). Как да се лекува? Най-лесно му е дойде при нас, да си излее съдържанието на възпаления и разстроен стомах и... му олеква. Не се е излекувал разбира се, но поне за ден-два е потушил болката

Та така. Слави ги разболява, ние ги лекуваме

Колкото до наградата - браво и честито на целия екип. Дръжте все на високо летвата, за да не ви я откраднат

_____
Ще извадя лазерното слово и ще настъпи справедливост за всички...


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Oggy Lee Co. (...м`сю)
Публикувано24.06.02 13:42



ноо на място ....към целия екип :)))))))))))))))))))))))
присъединявам се към поздравите :)))))



www. wet wet wet . net


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: Oggy Lee Co.]  
Автор Hekф (джедай)
Публикувано24.06.02 13:50



Само да те светна, че в тази иначе симпатична сигнатура, дето си си я лепнал отзад, си допуснал една мънинквичка грешчица: www не е wet wet wet, a wild wild web - схващаш ли?

_____
Ще извадя лазерното слово и ще настъпи справедливост за всички...


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: Hekф]  
Автор Oggy Lee Co. (...м`сю)
Публикувано24.06.02 14:07



ми не схваштъм , тия пичове издаяниха едно парче на времето дето ноо ме радва и са , а пъ тия вилд вилд веб , ми не съм ги чувал ...ко да напраа!!

www. wet wet wet . net


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано24.06.02 14:10



Идея нямаш колко ще е скучно, ако запеем в едногласен херувимски хор възхвала след възхвала. Не ка присъства и другият отбор и шоуто да продължава....



Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: Oggy Lee Co.]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано24.06.02 14:20



Ти колко пъти ще си сменяш ника? Станах разногледа като "горкото дете". Иги, Оги, ама Оги май е по-добре!



Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!" [re: She-the-Wolf]  
Автор Oggy Lee Co. (...м`сю)
Публикувано24.06.02 14:22



знаеш ли , пуснах една темичка за предаването със Ергени Бъкарджиев
никой ништо не написа , все оште ми е ноо чудно - защо ?! ъхъ , чудничко ми е !!

www. wet wet wet . net


Тема Re: Тъкмо да ревна "Бах маа му?!"нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Oggy Lee Co. (...м`сю)
Публикувано24.06.02 14:24



другите седмижа ш`съм Izzy Stradlinn :))))

www. wet wet wet . net



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.