Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 25.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема СКРОМНО МНЕНИЕ!нови  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано19.06.02 13:02



От известно време гледам, слушам... май заражда се война... Казуса не мога да налучкам, не виждам ничия вина... На този форум му липсва дух. Приятелство му липсва. Шоуто не предполага само венцеславене. Нормално е да има харесващи и нехаресващи. Защо ли пък трябва да сме всичките еднакви? Мисля си, че по-ценното са темите, които подава всяка вечер предаването, било от сценаристите, било от гостите. А темите са много. Може да се говори за политика, музика и т.н... и за извечни неща като човешки отношения. В един друг форум темата можеше да почне от "измръзна ми потника от студ" и да стигне до прошката.
Извинявам се, ако съм досадила някому. И исках още нещо да добавя... В един форум няма домакини и гости. Има участващи и неучастващи. А някои се заяждат просто от спортна злоба.



Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор lggy Pop inc. (...м`сю)
Публикувано19.06.02 13:25



поне да беше споделила по-конкретно кого визираш под тия , някои .( именно защото няма домакини и гости )
лафа с гузния и прочее ич не върви да знаеш .......
на кратко , ас (примерно ) не съм ти особено приятен ок , лошо няма ....но ми го кажи , зада ти го кажа и ас !!иначе просто последното ти изречениице става , ненужно и цапа ( ноо мъжката ) убавия иначе пейзаж дет си истипосала

..другаркатъ Шивачева-изданието което напълно оправдава сретстватъ .....


Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: lggy Pop inc.]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано19.06.02 13:31



Ти плескаш пейзажа! Това за домакините и гостите го прочетох. Не съм казала, че някой ми е неприятен. Напротив! Напротив! Имам опит във виртуалното общуване и много добре знам, че разни хора, които се правят на гадняри, всъщност са безкрайно симпатични. А защо се правят на гадни? Тяхна работа!



Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор lggy Pop inc. (...м`сю)
Публикувано19.06.02 13:42



добре , може и да го плескам !
за друго обаче си адски права и хич , ам хич нямам намерение да ти противореча , тяхна си работа ! ...следиш ли ми мисълта , домакини и гости стигат !спортната злоба е излишна ...твоя си работа защо си го написала !!

..другаркатъ Шивачева-изданието което напълно оправдава сретстватъ .....


Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: lggy Pop inc.]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано19.06.02 13:49



Полека с тези муцунки да не откачиш! На мен заяждането от спортна злоба ми е чуждо. Винаги съм била добронамерена!

Хайде сега:
Слав ми е слабост, Кулеков - любимец, Нейков - харесван, Росен Петров и Найден Вълчев - също, за съжаление другита за мен са анонимни. Да имаш нещо против????



Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор lggy Pop inc. (...м`сю)
Публикувано19.06.02 13:59



металика са ми любимици , но и те имат слаби парчета няма как да го отрека !
кулеков е глас в пустиня- което иде да рече дали наистина му е мястото в едно такова шоу ... ( бойчев го сложи във възможно най малкия си джоб)
Иги Поп дори не съм го и чувал ......



ха , сега :
винаги ли казваш - винаги ? - оти ако си отвориш цялата тема доста противоречия ш`си намериш .....да имаш нешто против тоя ми въпрос ?????

..другаркатъ Шивачева-изданието което напълно оправдава сретстватъ .....


Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: lggy Pop inc.]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано19.06.02 14:06



Металика не слушам. Не ми допадат. Бойчев е глас от миналото. Иги Поп и аз дори не знам какво или кой е. Щом не съм ти прегризала гърлото, значи не изпадам в противоречия...



Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано19.06.02 14:06



На този форум най-вече му липсват качествените хора. Виж например как се развива клуб Пороци - и там има тикви, дето не са в час що е то интернет форум и как се яде, ама са малцинство. И клубът се развива.

Дали фен-клубът на Шоуто на Слави може да стане такъв форум? Ами както си го направим.

Ето например мен кое ме дразни в този фен-клуб - некои хора просто не могат да схванат, че освен да мразиш Слави и да обичаш Слави можеш да имаш и други чувства. Които всъщност няма много общо с отношението ти към самото Шоуто, към темите и проблемите, които се дискутира в това шоу, към хората които гостуват и малко или повече обогатяват не само Шоуто, но и нас. А виж какъв е процента на темите - "Кой е Слави? Болен ли е Слави? Друса ли се Слави? Мразя Слави, а вие дето не го мразите сте пълни кретени" и т.н.

А това което ме разсмива е, че някои хора дошли не толкова да дискутират, колкото да се изтъкнат самите те колко са умни, интелигентни и въобще по-хора от останалите... та разсмива ме, че тези хора си въобразяват, че мога или искам да гоня някого от фен-клуба ни. Ма няма такова нещо. Дори и да използвам психопресура над крехките им личности - то е за тяхно добро

В заключение по въпроса за домакините и гостите. Хората които сме почти от самото създаване на клуба - абе малко или повече се чувстваме домакини. В добрия смисъл на думата. Добрият домакин ще те посрещне, ще те запознае с останалите купонджии, ще те накара да се чувстваш част от компанията. Което и правехме доскоро. И кво - месец да ме няма и клубът се обърнал в личния кенеф на Тео. Не ми стана никак приятно. Да си добър домакин не означава, че нямаш право да имаш негативно мнение за някои от по-...как да го кажа по-меко....особените "гости"

А всъщност всеки е добре дошъл - колкото повече хора се съберем - толкова по-малко ще е важно кой какъв е.

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: Hekф]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано19.06.02 14:14



Всъщност нужно е по-дълго време на общуване за да се разбере кой какъв е. Не бързай да лепиш етикети. Всъщност, във виртуалното пространство се движат доста стойностни хора, но никой не е съвършен, нали?
По-важно е купонът да тече!



Тема Re: СКРОМНО МНЕНИЕ!нови [re: She-the-Wolf]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано19.06.02 15:04



Че сега какво му на купона - тече си със страшна сила

Мисля си обаче, че за да схванеш що за човек стои срещу теб напълно са достатъчни два-три постинга. В най-общи линии веднага ти става ясно има ли за какво да си говориш с тоя човек или не. Кво мислиш за тази постановка?

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.