Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Некфи идеи за освежаваненови  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано13.06.02 16:42



на фен клуба на Шоуто на Слави

Значи
1. (словом - първо) Да се резнат топките на Ончо (същия Дзио, същия Тъхео, същия Theo) и да се овесят на видно място в клуба та да бъде знайно какво се случва на райберите и тъпетите когато дръзнат да се лезят* в нашия фен-клуб

2. (словом - второ) Клуба да се декорира в основен цвят светло-зелено.

Добре, де - добре. Ясно ми е, че веднага ще ме попитате "Абе, Некф - ама защо пък тъкмо светло-зелено, баси?". И като ми е толкова ясно па да зема да ви отговоря още сега ли, що ли..."Ами светло-зелено защото така (повече) ми харесва". Но... като цяло бях сигурен, че по точка първа нямаме да имаме разногласия

--------------------------
* Питайте баба си Крейзи Дейзи кво ще рече глагола "лезя се". Много добре го обяснява, дума да няма. Абе - и тя е една лезеща се куха лейка, ама за това в някоя друга тема някой друг път...

И нали знаете за живота:
__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...

Редактирано от Hekф на 13.06.02 16:52.



Тема Re: Некфи идеи за освежаваненови [re: Hekф]  
АвторHa Theo бaщa мy (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:56



Трудничко ще ти е по първата точка. Не те виждам как успееш ще му резнеш на сина ми топките



Тема Re: Некфи идеи за освежаваненови [re: Ha Theo бaщa мy]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано13.06.02 16:58



Аре бе - като си на Тео баща му та много ме плашиш. Резвам му ги като стой та гледай. Само да събера още двама трима мераклии да ми го държат Ончо да не мърда много - ще му направя интубацията като едното нищо

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема "Орбит Уинтърфреш"нови [re: Hekф]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 17:03



за мозъците и лазерна гилотина за некои други органи на некои джедайчета, отровен медец за мечетата и търтейчета-лесбийки за пчели-педерасьчовци.
Това мисля, че е достатъчно, останалото го върши Слави*.
-----------------------------------------
*гъзоразкъртва - това е цитат от некф постинг, не на тъпет, разбира се.


П.П. А аз теби кат та пудгоня с бастоня! /И няма дори да ти обяснявам защо./ Шъ ми редактира - аз де не са знам докъде ми е пълна лейката!



Тема Re: Некфи идеи за освежаваненови [re: Hekф]  
АвторHa Theo бaщa мy (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 17:03



Некф, не ми се отваряй да не дойда да те затворя. Само на некфи некъфчета ще ми станеш. Като ти казвам че няма да можеш да му ги резнеш - значи няма да можеш и точка. Theo си няма топки, бе готин. Аре са да та видя какво ще режеш, деба умника, деба



Тема Re: Има идеен заряд в тез предложениянови [re: Hekф]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (минаващ)
Публикувано13.06.02 17:05



Но по точка едно не бива да се предприемат действия, че стопанина на съответните телеса , сам си ги е окачил на врата от напъване. А и не е гостоприемно, с такива неща да окичваме борда.
Но аз съм твърде добродетелен днес и не ме чувай много. Ако други го желаят - Що па да не стане реалност точка № 1.

Зеления цвят е добър.

А крейзито , не от злоба, вервам пита. Не и от ум, де. Но не бива да сме мн. взискателни. И ние се изтърваме по някога.

Шо ше речеш, Некф?



Тема Re:нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 17:08



Де видя, че питам? По тези предложения аз предложих други, още по-съдържателни, мисла, деба...



Тема Re: Некфи идеи за освежаваненови [re: Ha Theo бaщa мy]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано13.06.02 17:09



Ааааааааа, ква била тя работата . Не бил Тео, най ми била Теодора

А, нищо. И на това ще му намеря цаката. Само мераклии да има за едно импровизирано спешно отделение все ще намерим кво да му(й) резнем

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: Има идеен заряд в тез предложениянови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано13.06.02 17:14



Ще река - бива. Ей са от сигурен източник разбрах, че ще имаме известни чисто физиологични затруднения да му увесим на Ончо топките, ама ще помисля за некфа друга клубна украса.

И за другото си прав - всички се оливаме. Ама на някои това НИ се случва само от време на време, не много често и по малко. Пък на някои други им се случва по-често. Да не кажа - непрекъснато :-)

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: "Орбит Уинтърфреш"нови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано13.06.02 17:23



Хех, ти всъщност не ме плашиш, просто даваш своите свежи идеи за освежаване на клуба, нали? Няма лошо - важното е желание за освежаване да има. Важно е също така, че явно нямаш нищо против по точка първа :-)

Гъзоразкъртване? Е, забраил съм да поискам от модератора една кафява точка за простотии да ми лепне на постинга - кво толкова?

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...

Редактирано от Hekф на 13.06.02 17:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.