Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Слави пак излъга...нови  
АвторBaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 12:02



Слави Трифонов пак излъга и се опитва да манипулира (особенно по-мадата публика) твърдейки лъжи които нямат нищо общо с реалността.
Имам предвид шоуто с гост Глен Хюз,където му се възхищаваше в което няма нищо лошо,но твърдеше,че в "тоталитарните години" било забранено и трудно да се слуша тяхната (на Deep Purple) музика.
Всеки който иска да е обективен и не го е налегнала склерозата много добре знае,че тогава слушахме и Deep Purple и Uriah Heep,Nazareth,Pink Floyd,Ten Yers After,Slade,Sweet,ELO и т.н.
Тоест не е имало преследване от страна на официалните власти тогава да се слуша тази музика.Друг е въпроса , че не се пускаше по радиото и не се канеха тези групи на концерти тук,пък и те на дали биха проявили интерес да дойдат.
Освен това и тогава и сега всеки слуша това което му се слуша и към което проявява интерес.Съмнявам се Слави през 70-те години да го е вълнувала тази музика за да си позволява сега да дава оценки за тогавашното време.
Помниме много добре "терените" (сега купони) на които се слушаха тези велики рок банди,помниме много добре блусовете "Child in Time" на Deep Purple и "July Morning" на Uriah Heep на които се забиваха гаджета,хард рока на Black Sabbath,Led Zeppelin,Grand Funk и др. които цепеха от ролковите ни магнетофони и грамофонни плочи и разтърсваха нощната тишина на жилищните комплекси - и никога,ама никога аз или мой приятели не сме били свидетели някой от официалните власти да ни е преследвал тогава,че слушаме тази музика.Най-мното някой пенсионер да се е оплаквал,че музиката е пусната високо.
Ами в училищата масово разменяхме грамофонни плочи и ролки със записи на тея велики рок банди и никой не ни е пречел и забранявал това.Виж за униформи,цигари и прически ни гонеха,но че слушаме такава музика никой НИКОГА не ни е преследвал.
Така ,че Слави аре по полека с лъжите,защото не ти е за първи път.И друг път си твърдял,че тогава преследваха за тея работи.
Не си въобразявай че 40 - 45 годишните ти сънародници ги гони склерозата.

Ванката



Тема Re: Слави пак излъга... [re: Baнkaтa]  
АвторBaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 12:33



И още нещо да ти кажа Станиславчо,всеки слуша тази музика която го интересува.Ти по ми мязаш на чалгаджия.Мене ме е интересувала музиката на Deep Purple и съм я слушал и по Радио Свободна Европа.
Без да се вълнувам от автобиографията ти,мисля че не си на повече от 35 години,т.е. роден си някъде около 1967г. Апогея на тези велики рок състави беше през 70-те години,така че ти тогава си бил един 5 - 10 годишен сополанко от Учин Дол който не би могъл да има някаква реална представа от тогавашната музика на тези велики състави тогава,камо ли да знаеш и да твърдиш,че сме били преследвани да слушаме такава музика.
Така че друг път по-кротко с лъжите.

Ванката




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.