Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Глен Хюз и чалгата!  
Автор Highway Star (purple in blood)
Публикувано11.06.02 10:29



Безкрайно съм разочарован от моите приятели от СМЕ - Фънки и Амебата,които се подиграха с всички рок фенове,като уредиха гостуването на Глен Хюз в шоуто на чалгаджията Слави Трифонов.Този набеден водещ,който се опита да ни увери,че е израснал(!) с рок музиката,не знаеше името на вокалиста на Aerosmith,а за капак прекръсти Дейвид Ковърдейл,на Ковърдайл.
Вместо ние зрителите да разберем защо е тук госта и малко повече информация за него,чухме как водещия от малък свирил на виола,ама не станало добър музикант /и Слава богу/ от него.Благодарен съм и от факта,че Трифонов не изкара и някой гайдар и Десито не ни изпя някоя песен на Пърпъл.Добре все пак,че бяха Ку-ку бенд - благодаря Ви!
А за мен остава удоволствието да слушам довечера Глен заедно с БТР!



Тема Re: Глен Хюз и чалгата!нови [re: Highway Star]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано11.06.02 10:56



Обичам Пърпъл и продължавам да го слушам и до сега, но кажи какво очакваш да чуеш от Глен Хюз с оредялата и боядисана коса. Просто всяко нещо - с времето си!



Тема Re: Глен Хюз и чалгата!нови [re: Highway Star]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 11:48



Направо ми взе думите от клавиатурката!



Тема Re: Глен Хюз и чалгата!нови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано11.06.02 12:04



От една порода сме!



Тема Re:нови [re: She-the-Wolf]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 13:14



Може би, само че в случая отговарях на първия постинг.



Тема Re:нови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано11.06.02 13:24



Недоглеждане! Извинявай! Слушайте си Глен Хюз с БТР. Аз предпочитам да си слушам дисковете със старите неща. Така ми остава илюзията за непреходност. И те действително ще си останат велики, но в ония години. Къде ще са сега фалцетите? Просто не ги виждам.
Още веднъж извинявай!



Тема Извинена си! :))нови [re: She-the-Wolf]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 13:31



Всъщност бях съгласна с частта, отнасяща се до шоуто и ролята на водещия /нещо, многократно предъвквано/.
А иначе няма да слушам нито Глен Хюз, нито /още повече/ БТР, предпочитам "Аеросмит" - също "динозаври". Сигурно защото имат песен, посветена на мен - "Крейзи" .



Тема Re: Извинена си! :))нови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано11.06.02 13:42



А аз, ако трябва да правя подреждане, на 1-во място слагам Юрая Хиип заради "July morning", "Sunrise", "Gipsy Queen". Харесвам и Judas с "Before the dawn" и т.н... Всеки намира нещо специално за себе си.



Тема Re: Глен Хюз и чалгата!нови [re: Highway Star]  
Автор Linea Blue (Stilisimo Blue)
Публикувано11.06.02 13:45



МНОГО СИ ПРАВ! Наистина е кощунство да гледаш една звезда от ранга на Глен и учиндолския умник! Но реално погледнато - къде другаде да се появи Глен, за да могат да му се радват и феновете, които нямат възможност да го гледат на живо! Да, това е горчивата истина! Няма достойно шоу, където да са на ниво и водещите, и сценарият, пък гостите, особено чужденците, да не се чувстват неловко от тъпите шеги на водещия с някой от миманса.
Наистина имаше напредък снощи - както казваш, нито му пя Деси, нито дори "рокаджията" Слави не направи опит за дует с Глен. Пак имаше изцепки от рода - колко велик музикант щял да стане, особено изпростя като му обясняваше какво е виола!!! Просто Слави си остава Слави!
Иначе, като се абстрахираме от водещия, Глен ми направи приятно впечатление с държанието си, с гласа си, с чувството си за хумор и философските си схващания за нещата от живота!
И няма никакво значение дали е с оредяла или боядисана коса - това си е жива рок-легенда! Всичко останало е суета!
И накрая - Куку бенд показаха отново, че са страхотни музиканти и без тях Славун е едно голямо .... абе, нула!!!



Тема Re: Глен Хюз и чалгата!нови [re: Linea Blue]  
Автор She-the-Wolf ()
Публикувано11.06.02 13:58



Лейди, съгласна съм за рок легендата, но не можем да искаме вече ония гласови данни, които са имали преди 30 години. Затова писах, че предпочитам да си слушам дисковете и, че не очаквам концертс с БТР да бъде нещо кой знае колко велико, макар че БТР също ми харесват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.