Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ClubWars - Epizode IV ("Нова надежда")нови  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано04.06.02 11:27



Дубрютро от джедая Некф Славилочър (Nekf Slaviwatcher).

Стига вече сме се крили. Стига сме оставяли Империята на Злото безнаказано да притегля нашия фен клуб към тъмната страна. До кога ще понасяме дъжда от камъни, стрели и лайна на злобната съдба? Докога, бе? С боен вик и с оголен... лазерен меч в ръка мисля да слагам край на всички тях. Щото ше го бъде. Хамлет ряпа да яде - ей са ша ви покажа на какво му се вика невидимо действие - видим резултат...

От известно време си имам едни много приятни подозрения и най-накрая се наканих да ги споделя с вас. Ама не с ВСИЧКИ вас - изроди и откачалки, дето освен да цапотите, да серете и направо да оплесквате клуба за нищо друго не ви бива, а само с вас - истинските фенове на Шоуто на Слави.

Мисля си, че въпреки всичко бате Славчо все пак влиза и в нашия фен клуб. Какво ме навежда на тази мисъл ще се запитате? Е, "навежда" е силна дума. Но все пак мисъл има. И доказателствата са на лице - дето има една приказка - пред очите на цялото българско човечество са. Говоря ви за промените в Шоуто.

Помните ли една моя тема за балет Сатен, в която меко казано коментирам тяхната меко казано скованост и тяхната меко казано хореография, която беше по-подходяща за пациенти в санаториум за ревматично болни, отколкото за балерини. За русия крокодайлър, дето разплакваше децата с външния си вид? И да помните - вече няма значение. Крокодайлъра така са го нагримирали, че почти е заприличал на мацка, а колкото до хореографията на балета - еееее, ама те можели да танцуват, бре? Тва пируети, тва двойни и тройни аксели, тва шпагати и секви такива фигури от висшия балетен пилотаж - всичко си могат. Евала казвам аз. Е това вече е друго нещо. Не знам кой им е правил новата хореография, ама... майстор е. Абсолютно.

А помните ли темата на бат Джоро за смеха на Годжи или по-скоро за надвисналата като лавина над швейцарски кантон нужда от смяната му (на смеха имам предвид, не на Годжи)? Тая тема е по-отскоро и би трябвало да си я спомняте. Е, не си ли сменя Годжи смеха, питам аз? Сменя си го.

Имам и други - по-маловажни доказателства, но мисля, че казаното до тук е повече от достатъчно. И така, господа съдебни заседалите, мисля че на съда вече всичко е ясно. Време е да влезе убития и да каже няколко думи в своя защита...

В този ред на мисли - очаквайте направо ClubWars - Епизод 6: Завръщането на джедаите. По разбираеми причини Империята на Злото няма да може да отвърне на удара, въпреки отчаяните опити и напъни на "Добрата" звезда на Смъртта(хех, добра - как не) и съответната серия от клубните войни просто ще я прескочим.

В заключение просто ще ви кажа - нека Славито бъде с вас.

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...

Редактирано от Hekф на 04.06.02 11:41.



Тема Епизода "Планетата на олигофрените"нови [re: Hekф]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 11:47



Кефче,
Ти си безвъзвратно отлетял към един измислен свят на герои, митове и легенди. Ще се опитам да бъда за 5 мин. професионалист. Това, дето идола ти влиза тук и ти чете постчетата каращи всеки нормален индивид да посегне кам самоубиство е само в твоето развинтено въображение породено от желанието да се чувстваш полезен. Желанието да се чувстваш нужен, нещо което сигурно рядко ти се отдава в реалността. Но аз не те коря за това, желанието е дно, реалността друго. Твойто състояние се нарича " Параидолия". Открива се при малките деца и се демонстрира със следният пример: Гледаш облачетата на небето и лазлични животни оживяват пред теб.
Кефче, или некакъв, скоро го проумях ника ти, направи нещо в реалността и гледай трезво на нещата. Славчо си е един средностатистически комплексар със силно изразено чувство за амбициозност, мъст и злоба.


Тхео



Тема Re: Епизода "Планетата на олигофрените"нови [re: Theo]  
Автор lggy Pop .. (&.. други)
Публикувано04.06.02 12:10



и сега ако се обосновеш някак си ....... особено държа да разбера кой е породил таа Злобарска амбиция ? не ставай смешен/а , Тхео

Мартин Далин-педерась , педерась ....


Тема Ееееенови [re: lggy Pop ..]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:23



кви невъзможни неща искаш ти от Тео (ах, този сапун, ах да го хвана веднъж ша му скъсам шортичките, ша му скъсам). Ми че той освен да става смешен за какво друго го бива?



Тема Obosnovkaнови [re: lggy Pop ..]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:19



Purvo ti se obosnovi, zashto Martin Dalin e pedal
Priemai dumite mi za istina, ineche riskuvam da se obiasniavam kato uchenichka pred uchitela po fizichesko

Theo



Тема Абе - бях се зарекълнови [re: Theo]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:25



хич да не ти обръщам внимание - ей тъй, нарочно. Ама нали дълбоко в себе си съм добра душа, като знам че място не можеш да си намериш от чудене що така с толкова хора си говоря, пък с тебе не ща - направо ще ми се скъса сърцето. Та да зема да ти обясня ли, що ли?

И - глей ти кви работи - изпреварил си ме. Така добре си се обяснил на образа си в огледалото, че просто нямам какво повече да добавя. С изключение на последното изречение директно се нацелваш в единайската :-)))

Тео - дръж големия. Твои другарчета твърдят, че не бил за изпускане. Дръж го, дечко, и се не бой - шъ съ опраиш :-)))))))))



Тема Верваме ти......нови [re: Hekф]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:42



......вярвай си бе, вярвай си. На кой му пука. То като се задълбочиш в собствените си мисли, започва да се губи представата за реалност и фантазия.
Вярвай си........

Theo



Тема За любознателните!нови [re: Theo]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:45



На латиница терминът щеше по-добре да "стои" - pareidolia. ;)
За проявяващите интерес - психиатърът и писател Любомир Канов има книга със същото заглавие "Парейдолии".



Тема Re: Верваме ти......нови [re: Theo]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:52



Точно така - вервай ми. Като казах, че ще се оправиш бях абсолютно и напълно искрен. Честна некъфска. Вервай ми - най-малкото защото дори гнил чвор като теб може да свърши малко полезна работа... в случая ми е достатъчно да ми държиш темата да е най-отгоре. Как да не те обича човек :-)))))



Тема Чест е за мен.... [re: Hekф]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 13:01



.....да държа темата ти най-отгоре, 1-во за да видят повече хора що за инфантилен тип си и 2-ро За да видят как те правя на 5 стотинки

Theo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.