Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 26.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли за Слави нещо свято?нови  
Автор lndependent (crash)
Публикувано28.05.02 18:19



гледах шоуто в деня, в който папата кацна в София и се убедих, че за хората в този екип няма нищо свято. подигравката, която си направиха с държавния глава (!!!) на Ватикана, надмина всякакви очаквания (мои и чужди).

наистина Негово светейшество е болен и се нуждае от грижи и почивка. но самия факт, че в подобно състояние посети и нашата страна, като с това изчисти името и, говори за добрата му воля. все пак този човек е направил много повече за световния мир, за падането на желязната завеса и за края на студената война, отколкото всички големи политици на 20 век накуп. поне за този факт "дилърът на мартеници" (както с гордост говори сам за себе си) можеше да прояви някакво минимално уважение и поне да не го споменава (никога от пошлите сценаристи не очаквам хвалебствия по адрес на някого, който не принадлежи към Мултигруп).

но това "шоу" в този ден показа колко струва и за чии интереси работи. показа, че за Слави Трифонов и сие единственото и най-свято нещо са пълните им джобове .

стой та гледай


Тема Аз пък за пореденнови [re: lndependent]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано28.05.02 19:24



път се убеждавам, че кой си е тъп, това е задълго. Да ти таковам таковата на теб и на останалите "умници". Чиче - кой според теб си прави гаргара с папата, като пуска при посрещането му "Аз съм Сънчо" и "Зайченцето бяло". Аз ли, Слави ли, кой? Аре моля ти се. Слави не е Исус Христос, ама вие не я свършИхте тая кал смрадлива дето я меткате по Шоуто.

Деба завистниците комплексирани насрани, деба.

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: Аз пък за пореденнови [re: Hekф]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано28.05.02 19:45



нямаш си и на идея колко ме радвате такива - ти пишеш едно съвсем умерено мненийце, не съдържащо и грам обиди към някого персонално, а след това комплексарите, почувствали се засегнати, се надпреварват да те обиждат.

1. отдавна не съм на възраст, на която се гледа Сънчо. Най-малкото по тази причина телевизора по него време се е намирал на друг канал. Освен това не става дума за Сънчо и респективната телевизия, а за Шоуто на Слави.
2. "Чиче" ще викаш на чичо си или някоя друга личност, заслужаваща подобно обръщение. ако се вгледаш малко по-внимателно в постинга ми, ще разбереш защо.
3. май вече обясних кой в случая е комплексирания...

стой та гледай


Тема Re: Аз пък за пореденнови [re: lndependent]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано28.05.02 19:50



Искаш сериозно отношение? Ми за да искаш трябва да дадеш, приятелю.

Но айде - ще ти кажа какво имам предвид, че пак ние свестните излизаме комплексари. Става дума, че нашите по католици и от папата държавници пуснаха по уредбите "Аз съм Сънчо" и "Зайченцето бяло". Предполагам, че е трябвало да пуснат химна, ама знам ли? И точно с това си направи кодош Слави. Не с папата и не с Ватикана. Нещо да кажеш?

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Сетих се за каквонови [re: lndependent]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано28.05.02 19:55



толкова вдигаш врява - спящия папа сред зрителите. Уф, аз пък кой знае какво си помислих, че си гледал в това шоу и си направил некф страшно дълбок анализ. Пък то не - пищиш за некфи си пет секунди. Обаче как умело го извъртя - от тия пет секунди чак до Мултигруп успя да стигнеш. Страшен си, дума да няма.

Е, не знам за теб, но на мен ми беше смешно това с похъркващия папа. Къф съм и аз комплексиран тъпак да се смея на такива дивотии. Ама на - смешно ми е. И песента Па-па-паааааа-па-па-папата (кодош с рекламата на Глобул) - също ми беше много забавна. Абе така сме - първосигнални копеленца.

Но това не разбирам - вие второсигналните що щете в тоя клуб?

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...

Редактирано от Hekф на 28.05.02 19:59.



Тема Re: Сетих се за каквонови [re: Hekф]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано28.05.02 20:07



слабоумието на подобни елементи винаги ме е ставяло без думи.

значи или ти не си гледал като хората, или възможностите ти за възприемане на информация са под средните за твоя район. защото освен тези 5 секунди със "спящия папа" имаше и няколко "скеча", както и една "интерпретация" (на най-безвкусната реклама в последно време), както и неизчислими подмятания по адрес на папата по време на цялото предаване.

пошлото "чувство за хумор", което се наложи покрай това предаване, е мерило за интелекта на зрителя. признавам, че има и наистина точни попадения, но скечовете с папата не бяха сред тях.

и вземи си оправи правописа, моето момче. защото само с лафове, заучени от Слави, няма да си вземеш матурата по литература.

стой та гледай


Тема Няма угодиянови [re: lndependent]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано28.05.02 20:10



Не искаш да ти викам чиче, сега пък ме наричаш "момче" - нещо сам със себе си не си в час, а?

Няма да споря. И да си прав и да не си - не си избрал подходящото място за изява. Ей тва е.

P.S. А да - правописа. Що? Матурата така или иначе си я взех преди има-няма петнадесетина години (когато образованието все още беше образование, а не като сега - триста петдесет и трета серия на сапунката "Експериментите продължават"). Пък и на мен кривописа си ми харесва. Мда, хашлашки е - като за клуба на Шоуто на Слави си е направо супер :-))))

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...

Редактирано от Hekф на 28.05.02 20:23.



Тема Re: Има ли за Слави нещо свято?нови [re: lndependent]  
Автор Tear (новак)
Публикувано28.05.02 20:13



Стига вече с тоя ПАПА щото вече ми писна!!!!!! Мен папата въобще не ме интересува и никак ама съвсем никак не исках да идва тук! И не само мен не ме интересува папата ами и много други хора /95% от тези с които съм говорила/
Айде сега да видим за мен какво ще кажеш като ти кажа че и за мен папата не е свято нещо! Аз съм православна и се моля на Христос, той е католик и се моли на Дева Мария. Не ме интересува в какво вярва той, защото аз вярвам в друго. Токова колкото Аллах е свят за мен толкова и папата.
И не мога да разбера защо толкова сте се заяли със Слави Трифонов!? Той не е някакво чудо на природата, което никога, ама никога не греши. Човека си има ясно изразена позиция /както би трябвало да бъде при всички ама ние нали сме свикнали да си въртим задниците..../ Дали позицията му е правилна или не няма значение - важното е че той вярва в нея и си я отстоява. Така постъпват нормалните и мислещи хора, които гледат реално на нещата които се случват около тях и не живеят с илюзии.
Сетих се и още нещо за папата. От Пловдив съм и чета в.Марица знаеш ли какъв коментар бяха направили за това че Ален Мак е дала шампоан за да измият главната в чест на папата!? "Ален Мак щял да даде 300 литра шампоан, за да се измие с него пловдивската земя, преди на нея да стъпи Папа Римски! Струва ми се че фирмата дарява за папата защото около него се разчува. А зад нашия тих и скромен дискус чакат сирашки и старчески домове, лудници и болници...."
Така че само за папата не ми говори!

"Лъжата е чуждата истина"


Тема Какво му обясняваш?нови [re: Tear]  
Автор Hekф (регнат)
Публикувано28.05.02 20:18



Човекът кръвно е обиден - не само от Слави, но и от тези които го гледат, тези които му плащат и на още доста хора е обиден и иска да си го каже. Няма значение дали е прав или не. За обидения няма право, няма криво.

Обаче е интелигентен мръсника. И е много подъл - извърта го на 360 градуса, от деветдесет и девет кладенеца вади вода, обаче той да е отгоре.

__________
Животът сам по себе си е неква анонимност...


Тема Re: Какво му обясняваш?нови [re: Hekф]  
Автор Tear (новак)
Публикувано28.05.02 20:35



Обяснявам му защото ми омръзна от хора, които си мислят че света се върти около тях и това което е "свято" за тях е свято за мен , за теб , за Слави Трифонов и за всички останали! И от "Добрата" ми писна ама ако се захвана с нея ще го ударим много на политика и на Иван Костов а не искам да скапвам клуба с политика.
А това че е интелигентен въобще не е вярно! Интелигентния човек не се извърта на 360 градуса. Интелигентния човек /вече го казах това за позицията ама ще го повторя/ си има ПОЗИЦИЯ. Не се извърна и на градус мнението си.
За едно обаче си прав! Боря се с вятърни мелници! Никога няма да мога да накарам някои хора да видят реалния живот! Да ги накарам да погледнат колко много глад, мизерия и болка има събрана в очите на много хора. Да видят колко много страдат сираците, болните и страците. И че парите които се хвълиха за посещението на папата можеха да дадат малко щастие и надежда на тези хора! Ето това за мен е свято - да подариш малко щастие и надежда на болен, на стар или на изоставен човек!

"Лъжата е чуждата истина"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.