Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Череннови [re: Theo]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано30.05.02 12:07



Тео
1. Не рева.
2. Ти точно трудно ще ме разревеш, каквото и да избълваш или изхрачиш, или изпсуваш- все ми е едно.
3. Не споменавам абсолютно никъде, че обичам Славчо, камо ли пък силно, но и не плюя по него. Старая се да гледам обективно.
4. Последното нещо, което мога да кажа за тебе, е че си титан на мисълта, съответно никаква битка не ми се води с тебе, защото не си падам по смелчаги псуващи в нета, които не казват нищо смислено. Не ми се говори за твоите така обичани и експонирани мъде.
5. За да те уважават хората, имай и ти уважение към тях. Иначе заприличваш на най-голямата ми любимка Добрата, към която чувствата са ми безкрайни - виж тя е със специален статут

А междудругото ти не си от София, нали?

Omnis homo mendax est!


Тема Re: Черенo-Bialнови [re: imania]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 12:38



Mnogo si obektivna :)))
Mi ne sum ot Sofia, kakvo tolkova, triabva li da se chuvstvam pritesnen ot tozi fakt?
Estestveno, che sum! Titan na misulta
A zashto se molish na chernichkia, da slaga katinarcheto?
Znaesh li, otnosno smelostta, obsujdam vuzmojnostta da se iztupancha v publikata na showto i da pochna da zameriam skupia kostium na Dulgia ezik s chushki i domati, vseki put kogato se izduni, kazvaiki neshto ne po scenarii:)) Samo se sumniavam, che shte ima miasto da si razpoloja zarzavata po sedalkite, shtoto okolo mene shte sa sednali kup tikvi.

Theo



Тема ха-ханови [re: Theo]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 12:44



...тикви, пържещи в къщи тиквички...

Ноо канибалско!



Тема Re: hi-hi-hiнови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 12:53



Tikvite prujeshti tikvichki ne mogat da se dorediat za biletcheta, shtoto tikvata maika (razbirai tazi sus komshiiskoto seme) burza da otide pri suseda, vmesto da si burka v nosa cial chas i mejdu proziavkite da pliaska s kuchichki :))

Theo



Тема Re: Играейки лезгинка на Кръстовия перевалнови [re: Theo]  
АвторИпoлeт Maтвeич (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:00



и просейки монети с моя приятел Остап Бендер , ти казвам:
- Не си титан на мисълта. Ти самият си мисъл. Ти бродиш в главите на всички селяци-простаци. Срамувам се от такива, като теб, Тиудоре.

Вземи си Бье Йем Вье -ту от дружките си от Доктурсата градинка, оди си на дома и давай акъли в кръчмата. Но и там, няма те изтърпят. С тез простотии и мъдураци и претенции за "философ, изутирикь" - бой само мо да ядеш от селянето.

Ма то тъй е. Кат не са та били , кат дете, ше те перунтат кат главанк взрослъй.



Тема Re: hi-hi-hiнови [re: Theo]  
АвторKpeйзи Дeйзи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:03



Ама ся дали не обърка причинно-следствените връзки?
Тиквунгерът ли не се е доредил за билетчета, щото... или тиквата майка бърза при съседа, тъй като нейният е намерил само едно билетче и е отишъл на шоуто?
Ооооооооообърках се!



Тема Razbrah ta :)))нови [re: Ипoлeт Maтвeич]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:07



Aha, razbrah ta, ma ne se napuvai, che hemoroidite ti shte cufnat dokato prikliakash s tvoia priatel Ostap Bender.
A triabva da se gordeesh, tui kato takiva kato men sa istinsko sukrovishte

Theo



Тема Tia biletcheta......нови [re: Kpeйзи Дeйзи]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:15



Mojesh li im hvana diriata, koi, koga, kude i za koi si kupuva biletcheta. Koi purji tikvichkite, koi se vurgalia v legloto s komshiikata i uobshte koia e AK?




Theo



Тема Re: Що такое, хемороиди...нови [re: Theo]  
АвторИпoлит Maтвeич (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:27



Вий у ваше селу не му ли викате МАЙСЪЛ, бе?

Щот честу ви цъфтът гъзувете от яздене на магарета.

Четах майка ти Тиудоре, че прекалила с пачата мас. Тя освен ярята /протриване между кълкити/, май ти мазала и майсъла бье.

Таквоз познаване на болежките, личи че знаеш начи.



Тема Da!нови [re: Aвaтapчe]  
АвторTheo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 13:34



Dori ne mojesh da si predstavish kakuv!

Theo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.