Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Трифонов, одобрявам, шкембе да си пущиш...  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 15:31



...С таз височайша чест и благоволение, удостоявам само тия що постигнали са степен на мъдрост, недостъпна за всеки.

Гледах те снощи на телевизоро и ми ареса, тва , че не те изумиха убавиците. Последнио път, кога кани "плейбойки", малко се поизтърва, но снощи - Сичко точно. Мдааа...м.

Друго нещем обсъжда, че требе те фала за умора за нет-а и прочие, но ти тва го умееш и друг път па си показвал. Само тва, че модър се показа отбелезвам. Тва толко народ знаменателен окол тебе и да устискаш, всеки го не мое...

Аре, успех. И тва за шкембето - майтап е. Човек мо да си е чорбаджи - мъдрец и без шкембе.



Тема Re: Трифонов, одобрявам, шкембе да си пущиш...нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Авторcjhf (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 16:01



be te i devoikite si biaha na nivo:) za pyrvi pyt ot meseci nasam mi beshe kef da go gledam tui show. s glas se smiah na momenti.



Тема Re: По - добре...нови [re: cjhf]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (непознат)
Публикувано24.05.02 16:08



...От мен го рече." Жизнено "е думата. И това си беше снощи шоуто.



Тема Re: По - добре...нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Авторjfsahf (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 16:18



be kvo da ti kaja. to ot gostite adski mnogo si zavisi. az ne moje da se kaje che pripadam po slavi, no na momenti priznavam , che s takova dryvce za gost /delikatnostta mi prechi da posochvam primeri/ i az ne bih mogla da napravia neshto zaslujavashto si da se gleda. ..ili po tochno tova, koeto bih izmislila ne biha go izluchili po nacionalna tv:)))
a slav4o pyk me hvyrlia v tuch vseki pyt kogato smetna che sym si systavila mnenie za nego. tykmo go biah zakleimila i vze , che me vpechatli.



Тема Re: Разбирам те...нови [re: jfsahf]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (непознат)
Публикувано24.05.02 20:43



...А и човек не бива да е прибързан нито в харесването, нито в отричането.

Мдааа...м.
Имам що да речем, но ме мързи сега, да простиш де...



Тема Re: Трифонов, одобрявам, шкембе да си пущиш...нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано24.05.02 23:40



abe bratle......az mai vse opoziciq sum ti, no:
ednata gostenka samo stavashe. drugata - karabelova e mnogo zle
i dvete bqha tupi
karabelova se beshe sduhala na max, a drugata se hileshe super gadno i oniq 5 reda text deto trqbvashe da kaje pri scenkata s benda ne moja da gi zapomni, ami edvam gi srichashe ot pishtova si.

priznavam obache che shouto snoshti mi haresa. smqh se s glas. prosto trifonov e pich i iznese shouto na gurba si. godji sushto ima golqm dql



Тема Re: Хич не си ми...нови [re: Cherniq]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (непознат)
Публикувано25.05.02 11:00



...Опозиция. Даже напротив. Съгласен съм с теб до последно.

Но нещем се прай голем отворко женкар - разбирач. Много ми е висок критерия за женска хубост и често ме винат за " Твърде високите" изисквания.

Та така. Шо ше речеш?



Тема Re: По - добре...нови [re: jfsahf]  
Автор DTMF (чистач)
Публикувано25.05.02 14:06



Сега се сетих за предното предаване с плейбойките и знаеш ли кое беше смешно:
Когато едната си въртеше езика и Гуджу(разбирай Годжи) като си седеше и я гледаше после каза че не може да се изправи



Тема Re: Хич не си ми...нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано26.05.02 02:49



i az sum s mnogo visoki iziskvaniq. vse namiram kusuri. zatva i sega nemam gadje, puk ne moga da kaja che jenskite ne mi se radvat



Тема Re: По - добре...нови [re: DTMF]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано26.05.02 02:52



hehe.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.