Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 14.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: хихихоууунови [re: Slavibabe]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано29.04.02 21:46



ами тогава кажи, че мнението ти прото не съвпада с моето, а не да ми дрънкаш глупости от сорта на - "има за какво да се надува - нали има глас !"Извинявай, ама не е ли така?

I want out...To live my life and to be free


Тема Точно пък тянови [re: Vitality]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано30.04.02 11:14



Вие чувате ли се?Това момиченце няма нито излъчване,нито глас,нито желание.Нали сравнихте нейното пеене с това на Алсу ?!

Боже и аз го гледах това предаване и си мисля,че ония и направи евтина реклама или от куртоазия ли го направи де да знам...

Просто ме дрази нещо само като я погледна и явно не съм единствения

Ама за звезда няма начин да не стане в тая държава и кучето ми да се разпее)то поне има излъчване),и то ще стане звезда и ще продава албуму.Смехории

ЛЕВСКИ СОФИЯ ШАМПИОН НА ЕВРОПА!


Тема Re: Точно пък тянови [re: bluefan]  
Автор minty (obicham)
Публикувано30.04.02 21:27



Absolutno si prav.Beshe adski grozno da pusne Desislava da pee sled Alsu.Tq milata(Alsu imam predvid) se poulq malko s purvata pesen,no puk sled tova kato che se pootpusna i si pq priblizitelno dobre na drugata pesen.A puk i mi haresa tova,che ne pq na playback.Tova ne bqh ochakvala ot ruska zvezda.Davam i 6+ za tova.
No temata beshe za Desislava,koqto men adski me drazni s prostoto si izluchvane.Durji se taka,sqkash nqma nikakvo otnoshenie kum shouto,mi prosto vse edno si otiva tam,izpqva si neshtata i si zaminava.Nikakva trupka.Shte bude zvezda samo dokato e v ekipa na Slavi,kakto se sluchi sas Nina Nikolina,na koqto i trqbvashe dosta vreme da probie sled razdqlata i s nego.VSichko e vapros na pari.A Slavi se griji dobre za ekipa si i za momenta mu e izgodno da q lansira poveche.No me drazni tova,che prenebregva Alex.Tq e strashna.

Dobrite momicheta otivat v raq,a loshite -kudeto si iskat!


Тема Re:нови [re: minty]  
Автор Anonymous (Handspring)
Публикувано01.05.02 00:58



da obache Desislava ima dosta poveche komersialnen glas (zvuchene) i edin glas (ot tozi tip) shte se lansira ili pone vazprieme ot slushatelite (masovata publika imam predvid) ,otkolkoto edin takav na Alexandra ,koito e s dosta po-jazzovo zvuchene ,a tozi tip muzika ne e prisasht na povecheto hora ,kakto commercialnta.

The power of one.


Тема Re: хихихоууунови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Slavibabe (vlubenata)
Публикувано01.05.02 23:23



be ia se uspokoi malko!!!Tva 4e momi4eto ne ti haresva , ne zna4i 4e niama glas!!!



Тема Re: хихихоууунови [re: Slavibabe]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано02.05.02 17:47



да съм го отричала ?

I want out...To live my life and to be free


Тема Re: хихихоууунови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Slavibabe (vlubenata)
Публикувано02.05.02 23:35



ama ne si go i potvurdila



Тема Re: хихихоууунови [re: Slavibabe]  
Автор DreamOfMirrors (TheLastUnicorn)
Публикувано03.05.02 09:25



а трябваше ли?! Аз изказах мението за Десислава, не за гласа й А само с глас не мое

I want out...To live my life and to be free


Тема Ще стане!нови [re: Vitality]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано04.05.02 21:40



Ще стане звезда, къде ще ходи. И мене Слави да ме бута пред хората за сметка на Алекс всяка вечер и аз ще стана звезда. А и мъжете предпочитат блондинки.



Тема Re: хихихоууунови [re: DreamOfMirrors]  
Автор Slavibabe (vlubenata)
Публикувано05.05.02 00:52



naprotiv , to dori i bez glas stava...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.